Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Držák (naviják) na rezervní kolo

+37
Vratik
wow
Niecze
deif
Memphis
loonn
Karlučo
R-ježek
sali
MacaC
pepek
piggy
pokemon1
dudu0
pet123
martin.kazik
_Mickey_
Mamut
ravachol
Hynek
vecino
bambinot
ScenicNoir
berko
mildaus
pirduch
brňák
xxmirek
Káča + Míra
Kopy
Frodo
Ruda
jaris
svar
pepabor
Lazak
hudy
41 posters

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 8 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  maky Fri Nov 22, 2019 11:31 pm

No tu užovku tam má málo kdo, ale jak píšu výše.. my co máme navijáky dělaný tak u nás moc nehrozí že by se lanko přetrhlo ( má průměr 6 mm, teda moje, a navíc je navinuté na lešenový trubce, ) ale ještě píšu, že užovka je nějakých 11,5 cm a normální plecháč asi 17cm., a pokud dáte na origo naviják normální kolo tak to nejni moc dobrý ( lanko má jen průměr 3 mm., ale dá se upravit ten držák disku tak aby ta plechová miska zapadla do té západky kam má zapadnot po vytažení kola navijákem, když dáte delší ten šroub co je na fotce výše. O tu délku podle rozdílu mezi úzkou a normální rezervou. Jinak za celý léta co to mám , tak jsem ještě nikdy neměl problém že bych někde rezervou zachytil. Pozor u nacouvání k obrubníku


Naposledy upravil maky dne Sat Nov 23, 2019 7:54 am, celkově upraveno 1 krát
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 8 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  MacaC Fri Nov 22, 2019 11:37 pm

tak já tam nemám žádnou pojistku scratch hold to musí vydržet.
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 8 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  maky Sat Nov 23, 2019 8:01 am

Hele hoši, nevím no, třeba někdo namítne, že sem předposranej a že to má tak ( s krátkým šroubem - origo a plná rezerva) bez zajištění tou miskou hafo let a za celou dobu provozu to neupadlo !!, ale když se podíváte na to roztřepený lanko na foto Karlose ??
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 8 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  karloscz Sat Nov 23, 2019 3:04 pm

Taky vozím plnohodnotné kolo - jak je vidět na fotkách víš.
karloscz
karloscz

Poeet p?íspivku : 161
Location : Rumburk
Registration date : 13. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 8 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  maky Sat Nov 23, 2019 9:56 pm

no vždyť jo, to je samozřejmý, ale poukazoval jsem na to rotřepaný lanko než jsi ho vyměnil. a mám takový dojem, že ani tobě nezapadla ta pojišťovací miska do té vidličky, nebo se mýlím ??
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 8 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  karloscz Sat Nov 23, 2019 11:23 pm

Máš pravdu maky, nezapadla. Veškerá váha rezervy je na lanku.
karloscz
karloscz

Poeet p?íspivku : 161
Location : Rumburk
Registration date : 13. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 8 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  MacaC Sun Nov 24, 2019 12:18 am

tak já sem taky posrané až za ušima, žel bohu nemám čím to zajistit.
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 8 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  maky Sun Nov 24, 2019 8:54 am

macac, neplač z čeho máš ten naviják?, pokud občas zkontroluješ to lanko, a když nebude roztřepaný tak unese slona.. ale na origo navijáku je taková miska jak vidíš na foto Karlose, a ta je na tom šroubu co drží lanko, a zapadá do vidličky která se ovládá u hlavy čepu kterým se kolo spouští. A právě tady začíná ten problém s navijáky, při spouštění je třeba tu pojistku zmačknout a držet při točení čepem dokud ta jistící podložka neprojde vidličkou. Kdo to neudělá tak zacucá lanko v bubínku a je vymeteno !!!!
Jinak hoši ( Karlosz ) to ona váha té rezervy bude na lanku vždycky, ale ta podložka sichruje, že to lanko pokud se přetrhne, tak to zůstane viset na té podložce a nespadne na silnici.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 8 Empty RE: DRŽÁK (NAVIJÁK) NA REZERVNÍ KOLO

Příspěvek  karloscz Sun Nov 24, 2019 9:54 am

Nevím jestli je mi to jedno a nebo tomu lanku věřím, ale letos jsme s autem najeli kolem 3000 km a rezerva se ani nehla. Jediné co jsem udělal, než jsem jel na dovču k moři, rezervu spustil a zase vytáhl. Jen proto že jsem ji měl zavěšenou cca dva roky. Asi by mě naštvalo kdybych ji potřeboval a ona nešla spustit. Vše šlo jak má.
karloscz
karloscz

Poeet p?íspivku : 161
Location : Rumburk
Registration date : 13. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 8 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  spetik1981 Wed Apr 08, 2020 6:19 pm

Náhodou někdo na prodej naviják rezervy? Smile Četl jsem že se nechá udělat, ale je ještě SVAR ochotný udělat jeden kousek? Je to hold nedostatkové zboží. Sad
spetik1981
spetik1981

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 8 Empty Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  karloscz Wed Apr 08, 2020 6:57 pm

Zrovna včera ho někdo prodával na facebooku v Renault skupině na prodej https://www.facebook.com/groups/1984847155170975/
karloscz
karloscz

Poeet p?íspivku : 161
Location : Rumburk
Registration date : 13. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 8 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  _Mickey_ Wed Apr 08, 2020 7:11 pm

No a kdyz ho nabizim ja, tak nikdo nechce ;-)

Ozvi se, budu prodavat auto a dokupoval jsem ho...

https://grandscenic.forumczech.com/t1824-navijak-na-rezervu-a-dalsi
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 8 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru