Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Držák (naviják) na rezervní kolo

+37
Vratik
wow
Niecze
deif
Memphis
loonn
Karlučo
R-ježek
sali
MacaC
pepek
piggy
pokemon1
dudu0
pet123
martin.kazik
_Mickey_
Mamut
ravachol
Hynek
vecino
bambinot
ScenicNoir
berko
mildaus
pirduch
brňák
xxmirek
Káča + Míra
Kopy
Frodo
Ruda
jaris
svar
pepabor
Lazak
hudy
41 posters

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  xxmirek Wed Mar 04, 2009 5:48 pm

svar napsal:Když jsem se ptal, tak mi vyrazili dech cenou 9 500,- Kč vč daně bez montáže. Takže varianta koupě byla okamžitě zavrhnutá a dopadlo to výrobou Twisted Evil

Tak to je tedy ale mazec cena. Je to nehorázně drahé. Nákup zavrhuji také.
xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  svar Wed Mar 04, 2009 7:57 pm

Káča + Míra napsal:
svar napsal:Když jsem se ptal, tak mi vyrazili dech cenou 9 500,- Kč vč daně bez montáže. Takže varianta koupě byla okamžitě zavrhnutá a dopadlo to výrobou Twisted Evil


Pane jo, to je teda rána, čekala jsem hodně, ale tohle předčilo i má očekávání Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes Rolling Eyes
To aby si tady Svar otevřel živnost Razz Razz

Brňáku, to si měl kliku, no my to na tom vrakovišti taky zkusíme..... Surprised
Zas až tak optimisticky bych to s živností neviděl Shocked To mě tak sem tam něco napadne a už to jede. Brňák měl obrovský štěstí, že trefil pravý okamžik- gratuluju king
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  pirduch Wed Mar 04, 2009 8:42 pm

svar napsal:
Káča + Míra napsal:
svar napsal:Když jsem se ptal, tak mi vyrazili dech cenou 9 500,- Kč vč daně bez montáže. Takže varianta koupě byla okamžitě zavrhnutá a dopadlo to výrobou Twisted Evil


Pane jo, to je teda rána, čekala jsem hodně, ale tohle předčilo i má očekávání Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes Rolling Eyes
To aby si tady Svar otevřel živnost Razz Razz

Brňáku, to si měl kliku, no my to na tom vrakovišti taky zkusíme..... Surprised
Zas až tak optimisticky bych to s živností neviděl Shocked To mě tak sem tam něco napadne a už to jede. Brňák měl obrovský štěstí, že trefil pravý okamžik- gratuluju king

Nu nicméně když se u tebe objeví zas nějaký pravý okamžik...hlásím se o naviják... Laughing
Když si představím tu situaci dvojčata v autě a kolo s velkou dírou...děsím se toho...
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 55
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  Frodo Sat Mar 07, 2009 9:14 am

Tak to aby jsme si u Svara začali psát pořadník!!! What a Face
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  Káča + Míra Sat Mar 07, 2009 9:42 am

Tak, Svare, začni chystat pořadník study affraid a vyřiď si to s Lazakem, ten tě tady proflák tongue tongue Laughing Laughing
Káča + Míra
Káča + Míra

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 25. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  Lazak Sat Mar 07, 2009 10:44 am

He he musel jsem kouknout jestli opravdu já. Ale je to tak, tak Svare zajistím prodej a ty výrobu a uděláme na tom ještě pořádné prachy lol! lol! lol!
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  svar Sat Mar 07, 2009 12:11 pm

Takže pište pěkně pomaličku a za sebou, ať se z toho nezblázním affraid
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  Kopy Sat Mar 07, 2009 12:21 pm

Zdarec, nás si můžeš škrtnout Wink Dnes se Jara "baví" park.systémem a příští víkend je na programu držák. Tak doufám že se zadaří, potom se podělíme o zkušenosti. R.
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  svar Sat Mar 07, 2009 12:26 pm

Třeba vymyslí něco lepšího a dáme to dohromady bounce
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  hudy Sat Mar 07, 2009 5:44 pm

Pánové a dámy, kolik by teda bylo zájemců o ten naviják, že bych přeci jenom zkusil napsat Renaultu o nějakou tu pořádnou množstevní slevu ... afro
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  Frodo Sun Mar 08, 2009 9:01 pm

No nevím, nevím, jestli pochodíš, zeptej se, ale myslím, že se s tebou vůbec nebudou bavit.... Evil or Very Mad
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  mildaus Mon Mar 09, 2009 6:01 am

hudy napsal:Pánové a dámy, kolik by teda bylo zájemců o ten naviják, že bych přeci jenom zkusil napsat Renaultu o nějakou tu pořádnou množstevní slevu ... afro

rozhodně budeš moc hodnej když to zkusíš ...origoš je origoš .... já mám domádo držák Very Happy

mildaus

Poeet p?íspivku : 68
Location : Kralupy nad Vltavou
Registration date : 21. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  hudy Mon Mar 09, 2009 1:43 pm

No vida, tak uz jsme dva zájemci, to je ale ještě na pořádnou množstevní slevu málo... Wink
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  Lazak Mon Mar 09, 2009 1:46 pm

Tak když se chceš zeptat tak řekni, že vás je zatím deset a co ti řeknou, ale stejně si myslím, že nepustí nic a budete mít lepší udělat krásné oči na Svara a dohodnout se snim.
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  berko Mon Mar 09, 2009 3:43 pm

Lazak napsal:Tak když se chceš zeptat tak řekni, že vás je zatím deset a co ti řeknou, ale stejně si myslím, že nepustí nic a budete mít lepší udělat krásné oči na Svara a dohodnout se snim.
taky bych řekl že v renaultu se na nas vyprdnou,lepší bude dělat na svara ty kukadla geek
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  mildaus Tue Mar 10, 2009 6:07 am

hudy....budu rád když jich 10 poptáš a uvidíme co sleva ... svar je určitě moc šikovnej ,ale se vší úctou .....pořád je to neoriginální díl. já mám taky domádo a jsem si vědom ,že kdyby mi to někde ulítlo a někdo do toho vlítnul a nebo do mě někdo naboural a pojišťovna se vtom začla hrabat tak je mi povinné ručení k prdu. a ze zkušenosti vím .že někdy kontrolujou i jestli máte spávný rozměry gum a když máš místo 205/60-205/55 tak jsi v háji. Cool

mildaus

Poeet p?íspivku : 68
Location : Kralupy nad Vltavou
Registration date : 21. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  Ruda Wed Mar 11, 2009 7:18 pm

Pro všechny, co neviděli držák in natura (toto je made in Svar)


[img][img=https://2img.net/r/ihimizer/img407/9693/obr007.jpg][/img]
Ruda
Ruda

Poeet p?íspivku : 78
Location : Praha 10
Registration date : 30. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  xxmirek Thu Mar 12, 2009 6:20 pm

mildaus napsal:
hudy napsal:Pánové a dámy, kolik by teda bylo zájemců o ten naviják, že bych přeci jenom zkusil napsat Renaultu o nějakou tu pořádnou množstevní slevu ... afro

rozhodně budeš moc hodnej když to zkusíš ...origoš je origoš .... já mám domádo držák Very Happy

Zdravím všechny,
i já se hlásím o držák rezervy. Pokud by byla v Renaultu množstevní sleva - i když tomu popravdě moc nevěřím, tak si myslím že zmiňovaných 10 ks nebude stačit. Pokud by se akce v Renaultu nepovedla, objednávám se do pořadníku u Svara na " domácí produkt". Již jsem potřebu rezervního kola měl, a můžu říci, že ta bezmocnost, když rezerva není je strašná. A to jsem byl s píchlou gumou cca 30 km od domova. Nedokážu si tedy představit řešení takovéto situace někde v zahraničí na dálnici....
xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Srovnání naviják Espace IV a GrandScenic

Příspěvek  hudy Mon Mar 16, 2009 1:49 pm

Espace IV:

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Espacenavijak


Grand Scenic:

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Grandsnavijak
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  Kopy Fri Mar 20, 2009 8:21 am

Musím se pochlubit, protože jsem holka šikovná, sehnala jsem naviják. Ale protože chlápka k prodeji teprve ukecávám, mám obavu, že cenu přežene. "Brňák" psal, že dal na vrakáči 3000 za naviják a 1000 za rezervu. Takže jsem připravená dát max 5000. Kdyby chtěl víc a "ženský šarm" ho neukecal na 5tis., měl by z vás někdo zájem ho koupit i za vyšší cenu? Kolik vlastně je taková přiměřená cena, když vezmu v úvahu, že se skoro nikde než v Renaultu sehnat nedá??? Evil or Very Mad
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  ScenicNoir Fri Mar 20, 2009 8:30 am

Ahoj, rezerva za 1000 je celkem v pořádku. Přiměřená cena navijáku tak 1500Kč, naposledy mi řekli 1800 v Holubicích, což je asi nejdražší vrakáč. 5000 bych za komplet nedal ani náhodou, šarm-nešarm.

ScenicNoir

Poeet p?íspivku : 196
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  Kopy Fri Mar 20, 2009 9:42 am

s tím, že je to nejdražší vrakáč souhlasím. Brňák to za ty 4tis komplet kupoval taky tam. Řekli ti 1800 za naviják a měli ho? Možná mám ještě jeden kontakt, naviják by byl origoš nový za 6000 bez DPH.
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  ScenicNoir Fri Mar 20, 2009 10:35 am

Tvrdili že ho mají. A v Renaultu stojí taky kolem 6 tis + DPH ne ?

ScenicNoir

Poeet p?íspivku : 196
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  Kopy Fri Mar 20, 2009 11:07 am

svar napsal:Když jsem se ptal, tak mi vyrazili dech cenou 9 500,- Kč vč daně bez montáže. Takže varianta koupě byla okamžitě zavrhnutá a dopadlo to výrobou Twisted Evil

Myslím, že tehdy psal, že to zjišťoval u Renaultu.
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  ScenicNoir Fri Mar 20, 2009 12:02 pm

Máte pravdu, je to kolem 8000,- + DPH

ScenicNoir

Poeet p?íspivku : 196
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Držák (naviják) na rezervní kolo - Stránka 2 Empty Re: Držák (naviják) na rezervní kolo

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru