Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

+10
Popenec
palladin
VitaKri
berko
honzikf
Frodo
citron99
koprda
maky
_Mickey_
14 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  _Mickey_ Thu Mar 31, 2011 8:20 am

Ahoj lidi.

Je to tu nejaky mrtvy, tak zkusim jedno tema s lehkym fantazirovanim.
Zajimalo by me, co vam na aute schazi a co by dle vaseho nazoru mit mohlo. Samozrejme si vsichni uvedomme, ze auto je jiz nejakej patek ve vyrobe, takze bych nerad, aby tu byly veci, ktere jsou ted jako nejmodernejsi vychytavky ;-)

A zacnu ja:

1. Hlidani hladiny kapaliny v ostrikovaci - maji to Laguny, ma to kamosuv C-Max stejneho roku vyroby, tak proc sakra ne Scenic?
2. Nema rozprasovaci ostrikovace - opet Laguny maji, my mame smulu.
3. Neregulovatelny vyhrivani sedacek - aspon nejaky teplo / vetsi teplo / horko to mit mohlo (neco jako gorkyj / ocen gorkyj / maxim gorkyj).
4. Palubni pocitac neumi merit ujetou vzdalenost na vic nez 9999.99 km, pritom na displeji je mista habakuk (kterej vul tohle vymyslel).
5. Ukazatel dojezdu v palubnim PC - kdyz klesne dojezdova vzdalenost pod cca 90km, tak ten blb se vynuluje, takze nevim jestli jeste tech 40km dojedu nebo uz ne a kdy mi ta nafta fakt dojde. To taky nekdo vymyslel hlavou :-)

No, ale to je asi tak vsechno.
Ale jinak mam to auto moc rad a jsem s nim spokojenej ;-)

Tak piste, at v tom nejsem sam.

Mickey




_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  maky Thu Mar 31, 2011 10:43 am

Zdarec syncí, tak mám chvilku při gáblu, jasně Myckei, holt ti frantíci sou sice jedni z prvních na svěrě co vyrábějí auta, ba i ty naše pindy, ale když přijde vinobraní, tak maj raději chlastat a na auta se vyprdnout.....
Ano máš pravdu:
AD 1, chybí aby furt člověk lezl pod kapotu, ale na druhou stranu, mám ho u služební FF a s ním jedu občas a tak mě sem tam vyděsí oranžová kontrolka a když se zastavím a pročtu manuál, tak bych vraždil, je to hladina ostřikovače, dobře ve sračkách je fajn, ale mrcha svítí vždy když je hezky.
AD 2, tak to se dá vyměnit, ale proč to nemá z výroby ví jen ti žabožrouti, třeba by se již nevešli do ceny ( přeci jenom aby to naše auto bylo dražší než 600 medvěd????
AD 3, ty máš vyhřívaný sedačky??? a nemaj regulaci tepla na gule??? to je nebezpečný a nepraktický mít svý vlastní vejce na tvrdo!!!! Já to vyřešit přehazovacím potahem a mám regulované vyhřejvání, 3 masážní motory, s regulací masáže a to vše za 390 kč.
Ad 4 a 5, třeba ty auta mají jen do vyjetí nádrže a pak si jdou koupit nové,tak naco tacháč do 100000km, nebo na co kontrola paliva do mrtě..., zrovna v pondělí sem jel na ohlášených 86 km, vypnuto a jen pípání..., No ujel sem 94 km, stažená prdel, a ejhle do plné nádrže se vešlo jen 54 litrů nafty.. kurvy, byl sem podělanej strachy kdy mi na dálnici dojde bumbání!!! a budu tlačit!
AD 6, zrovna mě nic nenapadá , plnej pupíček, mozeček tráví ovárek s křenem a kozlíčka....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  koprda Thu Mar 31, 2011 4:32 pm

- ad1 to mi neva, náplň dolejvám 1x ročně při garanční prohlídce Very Happy ..ale nebyl by problém to dodělat
- ad2 to mi neva
- ad3 vyhřívání nemám, takže neva Very Happy
- ad4 to mi taky neva Very Happy
- ad5 hraniční dojezdová vzdálenost je u mýho auta 68 km...tohle se přiznám že mi taky vadí

- vadí mi že při rychlosti pod 30 km/h se neukazuje aktuální spořeba
- vadí mi že auto žere benzín a musím tankovat Very Happy Laughing


lol!
koprda
koprda

Poeet p?íspivku : 142
Location : okr. Hradec Králové
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  citron99 Thu Mar 31, 2011 5:49 pm

Koprda to shrnul dobře až:
ad1. doliju, když je potřeba
ad2-4 dtto koprda
ad5. už ze svých dvou předchozích scéniků jsem zvyklý natankovat, když nám na dojezdu kolem 100km
To co mi "vadí" souvisí se stupněm výbavy.
1. U předchozích scéniků jsem měl reflexní sklo. Teď jej nemám a je dost rozdíl jet proti sluníčku a v noci proti světlům.
2. Schází mi pohodlné "křesílko" za volantem. U tohoto je o dost tvrdší a má kratší sedák, než v předchůdci.
3. co už nesouvisí s výbavou a co u Granda nemáte: u předchozích modelů se dalo po sklopení opěradel zadních sedaček a posunutí plata o patro níže převážet náklad do 50kg. Ke své práci jsem toto využíval. Zde to jde taky, ale vzhledem k "papírovýmu" tapecírungu kufru a plata jen do 25kg. A s tím souvisící tvarování zadní části, kdy je kufr u okna menší.
4. a vzhledem k automatu a více kobylek pod kapotou asi o litr větší spotřeba.
5. a ještě drobnost: vždycky jsem si drobnosti a údržbu dělal na autě sám. U předchozího Scendy jsem nadával na přístup v motorové části, na všechno byla potřeba šestkrát zalomená ruka. Tady to vypadá, že bude pořeba alespoň dvanáckrát.
Ale jsou to drobnosti. V autě je fůra elektronických příjemných vychytávek (jen se děsím chvíle, kdy si elektronika postaví hlavu a já budu v p****i i s kartou v kapse.
Ale dost, je to příjemný, pohodlný, při rychlostech nad 130 podstatně tišší auto, lepších jízdních vlastností, než předchůdce. Já jsem spokojený Very Happy
citron99
citron99

Poeet p?íspivku : 104
Location : Brno
Registration date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  Frodo Fri Apr 01, 2011 4:52 am

Teď přemýšlím, že to bude těžší spíše naopak. Grandík má tolik vychytávek a nasadil laťku tak vysoko, že nevím, co si koupit až "odjedu" tohoto mazla....
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  honzikf Fri Apr 01, 2011 9:23 am

Ahoj,
mně by se pár drobností šiklo:
- multizónová klimatizace (řidič, spolujezdec, zadek)
- možnost zapnutí zásuvek 12V bez nutnosti zapínat zapalování
- LEDky pro denní svícení v originálních svítilnách ála Audi
Jinak jsem zatím nadmíru spokojen.
Honza
honzikf
honzikf

Poeet p?íspivku : 100
Age : 50
Location : Plzeň
Registration date : 20. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  maky Fri Apr 01, 2011 6:47 pm

No Frodíku, předskokanem by ti mohl být Lazák, v poslední době má excelentní výbavu OPEL Insignia, ale nevím jak by ti její kombi vyhovovalo? Ale jinak musím opravdu potvrdit, až na výše zmiňovaných pár nedostatků ta naše pipina natrhla všem prdel, teprve dnes se das auto přibližuje ke stínu naši mazlíčků ( 6 kvaltů a td. ale stále je to o parník). hlavně aby nám to drželo.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  Frodo Sun Apr 03, 2011 7:14 pm

Teď jsem slyšel hlášku z nějaké výstavy aut v zahraničí - jak inženýři od Fortu uvedli na trh převratnou novinku - omezovač rychlosti, který nedovoluje řidiči překročit nastavenou rychlost.... Musel jsem se smát tongue tongue tongue

Ale k tomu novému autu (chvála bohu to zatím nemusím řešit...) zatím to stejně vypadá na nový grand s dvoulitrem dieselem Very Happy
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  _Mickey_ Sun Apr 03, 2011 7:26 pm

No nekde jsem cetl, ze Ford dela neco, co cte znacky s rychlostnim omezenim a podle toho ti muze auto jet.
Pomerne se mi lidi novy VW Sharan - soupaci dvere, to je muj sen. Ale auto s porizovackou 1 mega si fatk nekoupim. A az bude stat tolik, abych si ho moh koupit, tak bude mit pro zmenu najeto asi 1 mega km :-)

Takze i pres drobne vyhrady zustavam u sveho GS. Ale trojkovyho Scenica si asi nekoupim, nejak mi nesed :-(

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  berko Mon Apr 04, 2011 4:45 am

za tu cena a v takove vybavě jako se prodava RS si myslim že nema konkurenci a dloho mu žadna nepřibude a nějake mouchy ma každe auto,RS je prostě nejlepší a basta Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? 38652
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  _Mickey_ Mon Apr 04, 2011 6:39 am

Tak ja budu jeste chvili kverulovat :-)
A co takhle Ford Grand C-Max? Dokonce to ma v nazvu slovo Grand :-D

Tak co?

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  VitaKri Mon Apr 04, 2011 7:02 am

Ještě mi tam chybí druhé vnitřní zrcátko, jak má např Citroen C4 Picasso. To druhé bych využil na hlídání dětí ve druhé řadě. Takhle se musím každou chvíli otáčet a už mě to celkem štve. Vím, že druhé zrcátko bylo ve verzi bez panoramatické střechy, kterou já ale mám. Přemýšlím, zda by se tam nedalo ještě nějaké zrcátko přidat (hned nad to originální).
VitaKri
VitaKri

Poeet p?íspivku : 96
Age : 50
Location : Tišnov
Registration date : 03. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  _Mickey_ Mon Apr 04, 2011 7:21 am

Druhe zrcatko pro sledovani neposednych ratolesti je asi beznou soucasti auta s pevnou strechou, aspon teda ja ho tam mam ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  palladin Mon Apr 04, 2011 8:54 am

Ja som s autom spokojný no možno by som zlepšil pár vecí
- pípnutie pri dosiahnutí rezervy v nádrži by mohlo robené gongom... Za jazdy sa vždy zľaknem, že čo sa deje.
- pri tom množstve elektroniky tam mohol byť snímač svetla a napr. vypínať dverové a hlavne vnútorné svetlo cez deň
- tlačítko svetelného senzoru (auto) mohlo byť doplnené napr o funkciu aktivácie/deaktivácie dažďového senzoru - režim cyklovača
- prepad vody z čelného skla na bočné - mohli to urobiť ako napr na espace
- nešťastne použité materiály na madlách, radiacej páke
- možno ak by to šlo urobiť naklápanie spätných zrkadiel pri cúvaní ako to mal safrane
- rádio mohlo mať USB alebo aspoň bežne MP3
- niekedy ma hnevá logika klímy, vonku je napr. 17 st a vnútri chcem 23, tak automanicky zapne AC, jasné chce to vychladiť čo najskôr, no možno by bol vhodný dáky SOFT režim kedy by to nemuselo za každú cenu spúšťať ac
- k dvojzónovej klíme - určite by to nemalo byť iba nastavenie teploty pre každú zónu zvlásť, ale aj miesto kam má vzduch prúdiť (tak ako som to videl na C5)
Toto je môj osobný názor a ako bolo spomenuté tisíc ľudí - tisíc chutí.

Posuvné dvere sú fajn ako všetko, pokiaľ fungujú tak ako majú...
palladin
palladin

Poeet p?íspivku : 161
Location : Prievidza
Registration date : 11. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  maky Mon Apr 04, 2011 11:01 am

Zdarec synci, tak tu čtečku značek nemá ford, ale právě ten Opel Insignia, ale ty značky to jenom promítá, na jizdu auta to nemá vliv, ještě to sleduje jízdu v pruhu a má parkovacího asistenta, ale co se týká zrcátka na sledování prcků, tak při sledování málčiků ve vejci v protisměru, se prodává taková plyšová hračka a ta má na prsou sférické zrcátko, připne se to na opěrku hlav v prostřední sedačce a přes zpětné zrcátko je tam na obě strany perfektně vidět. Ale to neřeší problém větších ratolestí ve směru jízdy. Věřím, že nějaký fundament na nalepení na přístrojovku bude také k mání. Ovšem to hlavní proč dnes píšu, je, že jsem v sobotu parkoval na jednom dvoře se svými švagry, jeden má 2 oktávku a druhý A4, to jste neviděli ten jejích utrápený výraz, když se nejdříve posmívali autu s ( kurva na klavenici není náš znak, jdu jí reklamovat), a když sem otázal ???? jak otevíráš auto? ( klíčky a karta fuj), jak startuješ auto a rozjíždíš se?(nuda, zase klíčky a karta, ruční brzda), jak vypínáš motor a opouštíš vozidlo( to sem se nasmál, než napočítali těch úkonů,) máš pod každou sedačkou šuplíček na pantofle???, kolik rychlostních stupňů má tvoje láska, kolik máš v autě zásuvek na 12 V., jak vyndaváš sedačky, jak ti jdou posouvat sedačky ve 2 řadě, a zdali pak každá zvlášť, jóóó hoši, byli jako zpráskaný psi. No a když sem jim ukázal zásobník na 6 CD. A když si sedli do mazla a uvelebili se ve fotelu, ani se jim nechtělo ven!!!!! To si každej renaulťák musí užívat!!! Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? 19836
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  palladin Mon Apr 04, 2011 11:19 am

Maky máš pravdu - minule som viezol kámoša čo VW Passat B5 a iba zíral na výbavu (inak aj on má ošúchané ovládanie okien, tak ako u nás).
Najviac vedia o francúzskych sr.čkách takí ktorí ani francúzske auto nemali - môj brat o tom počul od švagra sesternice keď sedel v Leopoldove...
V práci sme mali VR6, každý si myslel aké delo to je - hocijaké HDi lepšie zrýchľovalo a keď som viezol kolegu, tak bol skalmaný z tvrdého podvozku a povedal , ze T-815 je lepšia...
Keď som kupoval auto, porovnával som C-Max a Scénic. C max mal mech. klímu, max. predné okná v elektrike 5kvalt a za tú cenu (240t Sk-v roku 2009) bol scénic v plnke, pomaly s panorámou...
A keď sa má pokaziť, tak sa pokazí aj mercedes.
palladin
palladin

Poeet p?íspivku : 161
Location : Prievidza
Registration date : 11. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  _Mickey_ Mon Apr 04, 2011 12:16 pm

Maky: To rozpoznavani znacek ma fakt Ford: http://auto.idnes.cz/novy-ford-focus-je-vypocetni-stredisko-ktere-stale-skvele-jezdi-p86-/auto_testy.aspx?c=A110315_103504_auto_testy_fdv
Vycuc: Rozpoznávání dopravních značek: kamera snímá značky umístěné nad silnicí nebo po straně a to hlásí naposledy zaznamenané omezení rychlosti, ukončení zákazů nebo úpravu předjíždění v právě projížděném úseku. Značky se podle výběru řidiče zobrazují buď na větší obrazovce informačního systému, nebo ve formě menší, trvale zobrazené ikony v horní části displeje. Aby měl řidič vždy přehled o tom, jak aktuální značka je, symbol postupně pohasíná s rostoucí vzdáleností od zachycené značky. Řidič může využít tohoto systému rovněž k upozornění na překročení nejvyšší dovolené rychlosti, pokud si ho nastaví tak, aby symbol značky omezující rychlost zablikal, pokud aktuální rychlost jízdy překročí zobrazený limit o předem nastavenou hodnotu (kterou si zvolí sám řidič).

Jinak kluci, nerozporuju, ze Scenic II byl a je super auto a na svou dobu strcil konkurenci do kapsy, ale nezda se vam, ze se Scenicem III nejak zaspali dobu? Zadne extra moderni vychytavky, pouze 2 zonova klima a barevny TFT displej.

Co vy na to? Mam pravdu nebo jo? :-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  VitaKri Mon Apr 04, 2011 12:30 pm

Prvně bylo rozpoznávání značek právě u Opelu Insignia (přišli s tím před 2 roky), ale moc to u nás nefungovalo (alespoň někde v testech psali, že to funguje dobře v německu, kde mají značky v přesně dané výšce od vozovky a ne u nás, kde jsou značky napasované hala bala v různých výškách). Nyní podle recenze to má Ford a tam zatím o tomto problému nepsali.

Jinak GS III má ještě parkovací kameru s trajektoriemi, parkovací senzory, zobrazujícími graficky na dispeji zónu polohu předmětu. Pak má ještě navíc oproti GS II samonatáčecí Xenony, podle zatočení volantu. A také třístupňové vyhřívání sedadel.
VitaKri
VitaKri

Poeet p?íspivku : 96
Age : 50
Location : Tišnov
Registration date : 03. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  Popenec Mon Apr 04, 2011 5:06 pm

Nevyhovuje:
- krátké sedáky
- vrata od kufru se otevírají moc nízko. Mám jen 176cm a mlátím o ně hlavou...
- boční malé okénko u řidiče (věčně zasrané)
- malé zpětné zrcátka (alespoň mě se zdají být malé)
- přístup k čemukoliv v motoru (třeba výměna žárovek)
už mě nic nenapadá, ale je toho více. Musel bych do něho sednout...

Vyhovuje:
- všechno ostatní Laughing
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  VitaKri Mon Apr 04, 2011 5:30 pm

Nějak nechápu to nízké otevírání vrat od kufru. Otevírání kufru je přeci dvojstupňové. Po klasickém otevření je možno zatlačit a kufr se otevře ještě více. Já mám 185 a ještě tam mám asi 5cm vůli.
VitaKri
VitaKri

Poeet p?íspivku : 96
Age : 50
Location : Tišnov
Registration date : 03. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  _Mickey_ Mon Apr 04, 2011 5:46 pm

To dvoupolohove viko kufru maji myslim jen novejsi modely. My co mame 2005 a starsi mame asi smolika.
No a sakra v tom vyctu "nepeknych" veci jsem zapomnel na vymenu tech prednich zarovek, to je vazne labuzo :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  citron99 Mon Apr 04, 2011 6:02 pm

myckei napsal:To dvoupolohove viko kufru maji myslim jen novejsi modely. My co mame 2005 a starsi mame asi smolika.
No a sakra v tom vyctu "nepeknych" veci jsem zapomnel na vymenu tech prednich zarovek, to je vazne labuzo :-D

Mickey

Ty žárovky nemá jen Scenda, mam známýho s Oplem Corsa 1,2 benzín, a k žárovkám se taky nedostane No
citron99
citron99

Poeet p?íspivku : 104
Location : Brno
Registration date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  sali Mon Apr 04, 2011 6:06 pm

Tak si taky přidám jednu výtku. Když už je tu elektomechanická parkovací brzda mohla by se po dosažení rychlosti 0 a sešlápnutém brzdovém pedálu na dobu delší než 5sec. sama zatáhnout. Prostě v koloně bych po ní nemusel furt hrabat.
Jinak klasika malé okénko na dveřích a žárovky, ale ty jsou problém snad u všeho co vyjelo na silnice v posledních 10ti letech
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  koprda Mon Apr 04, 2011 6:12 pm

"Popenec" - nemáš kufr náhodou vpředu ? kapota je skutečně níž Laughing Laughing lol!


Naposledy upravil koprda dne Tue Apr 05, 2011 8:46 am, celkově upraveno 1 krát
koprda
koprda

Poeet p?íspivku : 142
Location : okr. Hradec Králové
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  Popenec Mon Apr 04, 2011 6:44 pm

Hele mladej, srandu si dělej z někoho jiného lol!

Teď vážně.... fakt se to otevírá nízko. Prostě když se narovnám pod otevřeným kufrem, tak do něho opravdu hlavou naperu. O nějakém dvoustupňovém otevírání kufru nic nevím. Mě to otevře rovnou naplno a víc ani ťuk. Možná je to jak píše mickey, že od roku 2006 je to normální, ale do té doby prostě pešek.
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku? Empty Re: Co vam chybi nebo nevyhovuje na autiku?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru