Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

+14
Efendy
mistrli
hudy
svar
Děda
Lazak
kris
_Mickey_
berko
Agavero
sali
citron99
maky
proste_ja
18 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování - Stránka 4 Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  proste_ja Fri Nov 25, 2011 8:39 am

Myckei tuto hlášku vidím opravdu poprvé. Mě po startu vždy jen vyskočí něco ve smysli "oelstand ok" ale po chvilku se to přepne na průměrnou spotřebu nebo tam kde jsem to měl původně nastavené. No musím někde nechat PC přeučit na angličtinu. V němčině jsem úplně mimo.

Takže jsem rád, že se nic neděje a omlouvám se za zmatky. Wink

proste_ja

Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 21. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování - Stránka 4 Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  _Mickey_ Fri Nov 25, 2011 8:48 am

Bud v klidu a nemolouvej se ;-)
Ono totiz standardne je to tak jak pises, ze se ti zobrazi udaj, ktery jsi mel naposledy, ale asi po vypojene baterce to ukaze jako prvni tohle. Asi. Nemam to jak overit, pac mam zatim puvodni baterku a zatim nastesti funguje (autu bude v unoru 7 let).
Jinak kdyz budes prepinat udaje na palubnim PC, tak by ses na tuhle hlasku mel dostat taky.
Anglictinu ti nastavi kdekoliv na diagnostice, ona totiz v pocitadle je, jenom mu rict, at to mluvi nejakou rozumnou reci ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování - Stránka 4 Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  proste_ja Fri Nov 25, 2011 8:59 am

Ok, díky za vysvětlení, tak jsem zase o něco chytřejší Wink

proste_ja

Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 21. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování - Stránka 4 Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru