Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Registr vozidel aneb dovezené auto z NL

2 posters

Goto down

Registr vozidel aneb dovezené auto z NL Empty Registr vozidel aneb dovezené auto z NL

Příspěvek  jzitic Wed May 02, 2012 7:52 pm

Zdravím ve spolek,

koncem dubna 2012 jsem pořídil vůz značky Renault Grand Scenic r.v. 10/2007 se zabudovaným alternativním pohonem na LPG. LPG je zapsán v originálním holandském technickém průkazu. Prodejce (holandská společnost) požádala jinou holandskou společnost pro účely vývozu a také pro účely vrácení holandské tzv. luxury tax o vystavení německých papírů. Tyto (němcké) papíry (originály) jsem dostal s vozem, holandské papíry si ponechala exportní společnost, která pro prodejce vyřizuje vrácení daně u holandského finančního úřadu. Bohužel tato společnost, která zajišťovala/zprostředkovávala německé papíry pro účely exportu do nich neuvedla alternativní pohon LPG, ale pouze pohon benzin. Na registru vozidel mi odmítají vozidlo přihlásit jelikož LPG není v orignálním (německém) TP. Kopie holandského TP je nedostačující.

Ve voze je instalován alternativní pohon od výrobce, tj. od Renaultu. Zatím prověřuji možnost, aby mi prodejce dodatečně informaci o LPG doplnil do německých papírů, ale nevím zda mě nepošlou k šípku jelikož zaplaceno již dostali.

Prosím o radu/zkušenosti jaké jsou v tomto směru možnosti.

Díky, jZ
jzitic
jzitic

Poeet p?íspivku : 20
Location : Pardubice
Registration date : 26. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Registr vozidel aneb dovezené auto z NL Empty Re: Registr vozidel aneb dovezené auto z NL

Příspěvek  sali Wed May 02, 2012 8:50 pm

Zkusil bych Renault infolinku, podle VIN by ti měli říct, jestli je tvoje LPG opravdu montováno přímo ve fabrice. Pokud ano tak ti vystaví doklad o homologaci a s tím si zaběhneš na úřad. Pokud se jedná o montáž, kterou provedl Renault dealer v holansku budeš muset z holanska získat papír o homologaci a montáži. Taky bych se poptal u firem co LPG montují. Nebo zkusit přihlásit auto na jiném úřadě, kolikrát je problém v úředníkovi.
hodně štěstí sali

http://www.renault.cz/kontakty/
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Registr vozidel aneb dovezené auto z NL Empty Re: Registr vozidel aneb dovezené auto z NL

Příspěvek  jzitic Fri May 04, 2012 8:25 pm

sali napsal:Zkusil bych Renault infolinku, podle VIN by ti měli říct, jestli je tvoje LPG opravdu montováno přímo ve fabrice. Pokud ano tak ti vystaví doklad o homologaci a s tím si zaběhneš na úřad. Pokud se jedná o montáž, kterou provedl Renault dealer v holansku budeš muset z holanska získat papír o homologaci a montáži. Taky bych se poptal u firem co LPG montují. Nebo zkusit přihlásit auto na jiném úřadě, kolikrát je problém v úředníkovi.
hodně štěstí sali

http://www.renault.cz/kontakty/

Diky...pres kamarada jsem sehnal kontakt na borce co ma nastarost homologace. Nahodou nemas s tim osobni zkusenost...? LPG byl instalovan dodatecne, cili ne od Renaultu.
jzitic
jzitic

Poeet p?íspivku : 20
Location : Pardubice
Registration date : 26. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Registr vozidel aneb dovezené auto z NL Empty Re: Registr vozidel aneb dovezené auto z NL

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru