Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poraďte s výběrem vhodného motoru

+16
ScenicNoir
Ruda
medabeda
koprda
svar
mildaus
honzikf
Kopy
sali
pirduch
bambinot
Frodo
jaris
hudy
Lazak
vecino
20 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  medabeda Wed Mar 25, 2009 7:31 pm

vecino napsal:Našel jsem si tohodle krasavce:

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Scenic.th

Rok výroby 2005
Palivo Diesel
Najeto 115 000 km
Objem a Výkon 1 461 ccm 74 kW
Karoserie Van/Minibus 5-dv. 7-sed.
Barva červená tm. metalíza
Cena: 200.000,- Kč

Prodejce mi poskytl VIN ... volal jsem do Renault servisu, kde mi ochotně potvrdili najeté km ... auto bylo 2x na záruční opravě ... byly měněny zapalovací svíčky a přepínač. Auto má belgickou servisní knížku podle, které byly na 97.000km měněny rozvody.

Jak to na vás působí ?
Nevypadá zle i se servisem to je OK kup Laughing
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  sali Wed Mar 25, 2009 8:28 pm

Romča+Jara napsal: U benzínu pozor na přesuvník - rachocení při startu. Je to nevyzpytatelný, já když jsem auto kupoval, tak to nedělalo a za 14 dnů to začalo. Není to nic vážného, prý se s tím dá jezdit, ale není to příjemný zvuk. Pořád zvažuju opravu - cca 7tis, ale auto jede v pohodě, takže pokud nevyjedu za hranice, tak mě to zatím moc netrápí.

ze zákona máš 6 měsíční záruční lhůtu, takže šup do bazaru a reklamovat

zákon 40/1964 Sb. občanský zákoník, část VIII, hlava 2, Kupní a směnná smlouva
§ 596
Má-li věc vady, o kterých prodávající ví, je povinen kupujícího při sjednávání kupní smlouvy na ně upozornit.

§ 597
(1) Jestliže dodatečně vyjde najevo vada, na kterou prodávající kupujícího neupozornil, má kupující právo na přiměřenou slevu ze sjednané ceny odpovídající povaze a rozsahu vady; jde-li o vadu, která činí věc neupotřebitelnou, má též právo od smlouvy odstoupit.
(2) Právo odstoupit od smlouvy má kupující i tehdy, jestliže jej prodávající ujistil, že věc má určité vlastnosti, zejména vlastnosti kupujícím vymíněné, anebo že nemá žádné vady, a toto ujištění se ukáže nepravdivým.

§ 598
Kupující má právo na úhradu nutných nákladů, které mu vznikly v souvislosti s uplatněním práv z odpovědnosti za vady.

§ 599
(1) Vady musí kupující uplatnit u prodávajícího bez zbytečného odkladu. Práva z odpovědnosti za vady se může kupující domáhat u soudu, jen jestliže vady vytkl nejpozději do šesti měsíců, jde-li o vady krmiv do tří týdnů, a jde-li o vady zvířat, do šesti týdnů po převzetí věci.
(2) Právo na náhradu nutných nákladů může kupující uplatnit u soudu, jen jestliže náklady prodávajícímu oznámí ve lhůtě uvedené v odstavci 1.

§ 600
Uplatněním práv z odpovědnosti za vady není dotčeno právo na náhradu škody.
sali
sali

Poeet p?íspivku : 681
Age : 45
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  Ruda Wed Mar 25, 2009 8:34 pm

Před rokem jsem stál před stejným problémem: benzín nebo nafta. A to jezdím nafťákama 20 let. Ale když nevím, tak se zeptám: chytil jsem mechanika v renaultu a ždímal z něj info. Jak zde již bylo řečeno, diesel při ročních 30 000 km. U 1,6 16V není turbo, nemůže se pokazit. Svíčky za pár pětek, jediné, co je dražší , jsou cívky. Interval výměny oleje 30000km, ale zdá se mi to příliš, takže buď rok nebo okolo 20000 km. Chodí pěkně, plně naložený, s velkým boxem a kolem na střeše, svižná jízda (140 -150 km/h) spotřeba7,8 l.
Benzínu se neboj, obejdi mechaniky v servisech, zjisti, co stojí běžné opravy.
Šťastnou ruku!!! Smile
Ruda
Ruda

Poeet p?íspivku : 78
Location : Praha 10
Registration date : 30. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  Kopy Wed Mar 25, 2009 8:39 pm

Díky moc za snahu, taky jsem to studovala...koupili jsme to od soukromé osoby,jenže co když bude tvrdit, že mu to nedělalo? Není to tvrzení proti tvrzení?
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  pirduch Wed Mar 25, 2009 8:43 pm

sali napsal:
vecino napsal:Jak daleko to máš do práce - km ?

pirduch napsal:Ale jinak mám 1,9 naftu a dennodenní jízdy do práce kolem 5,5litru...pohoda...

pirduch to bude mit do práce asi daleko+žádná jízda po městě já jezdím cca 20km, poslední 3km město (semafory křižovatky mooc) a ještě jsem to nezajel pod 6,5 pravda auto mám od listopadu takže vpodstatě znám zatím pouze zimní provoz

Jezdím z Mostu do Teplic, takže cca 30km,pohodová jízda cca 24km,zbytek město
Když jsem jezdil Litvínov-Teplice,byl jsem tak na 5,9....to bylo jen 15km a více města a vesnice...
Ale je pravda,že se nikam neženu...když někdy jedu do roboty Twingem,jsem o takovejch 6 minut rychlejší...
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 55
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  sali Wed Mar 25, 2009 9:17 pm

Romča+Jara napsal:Díky moc za snahu, taky jsem to studovala...koupili jsme to od soukromé osoby,jenže co když bude tvrdit, že mu to nedělalo? Není to tvrzení proti tvrzení?

Zákon nerozlišuje jestli soukromá osoba, nebo bazar, prostě prodávající. A před zákonem jsme si snad ještě pořád všichni rovni.
To s tím bazarem jsem napsal, protože mi osobně přijde milejší při koupi auta za čtvrt mega, nacpaného elektronikou, přitlačit nějakou korunu v bazaru proti autům prodávaným napřímo a mít aspoň trochu pocit jistoty, že v případě problému se mi nebude prodejce jednoho auta kroutit pod rukama a zapírat a vymlouvat, takovému bazaru jde v první řadě o pověst a jeden neopravený posuvník by mu mohl díky "reklamě" tady na foru udělat vítr v prodejích, vždyť kolik z nás si sem přišlo před koupí auta pro radu.
Na svůj věk se můžu mýlit, nebo někomu připadat jako konzerva, ale osobně jsem koupil z bazaru než nějaký adrenalin typu osobně si zajet pro auto do zahraničí nebo soukromé inzeráty a vyplatilo se, jak už jsem tu někde psal na autě se mi vyskytl drobný problém s ventilátorem topení a bazar k mojí spokojenosti vyřešil jako reklamaci. Samozřejmě pokud nikde jinde nebyl SCENIC s požadovaným motorem a výbavou tak potom to chápu, že jste museli koupit od soukromé osoby.
Každopádně, doporučuju uplatnit svůj nárok a uvidíte jak se prodávájící zachová, pokud nárok uplatníte máte lepší pozici do budoucna soudní vymáhání atd.
sali
sali

Poeet p?íspivku : 681
Age : 45
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  ScenicNoir Thu Mar 26, 2009 9:49 am

Ono je to ještě trochu jinak, viz třeba tady: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006042304 V tom článku navíc není popsaná varianta kdy uzavřete smlouvu podle obchodního zákoníku.

ScenicNoir

Poeet p?íspivku : 196
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  vecino Mon Mar 30, 2009 6:22 am

Mám na obzoru další nabídku na kup Granda. Vše vypadá dobře akorát mě zaráží počet ujetých km.

Jedná se o rok výroby 2005 ... auto je v provozu od 2006 a k dnešnímu dni má najeto cca 120.000 km . Příjde mi to docela dost ... 120.000km / 3 / 365 = 109km na DEN. Není to moc ? Takový denní ježdění ? Dodám, že auto je z Francie a mělo by bejt servisovaný v autorizovanejch servisech.

Jakej na to máte názor ? Není to "moc ojetý" ... je fakt, že v nábídkách jsou téměř všechny co mají kolem 100.000km.
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  medabeda Mon Mar 30, 2009 7:33 am

vecino napsal:Mám na obzoru další nabídku na kup Granda. Vše vypadá dobře akorát mě zaráží počet ujetých km.

Jedná se o rok výroby 2005 ... auto je v provozu od 2006 a k dnešnímu dni má najeto cca 120.000 km . Příjde mi to docela dost ... 120.000km / 3 / 365 = 109km na DEN. Není to moc ? Takový denní ježdění ? Dodám, že auto je z Francie a mělo by bejt servisovaný v autorizovanejch servisech.

Jakej na to máte názor ? Není to "moc ojetý" ... je fakt, že v nábídkách jsou téměř všechny co mají kolem 100.000km.
Francie je Velikananáááánská země Twisted Evil a u mého to vycházelo v km/den taky Cool Důležitost bych viděl o starostlivosti majitele(servis),ale o tom jsou i daleko starší auta bom Laughing
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  vecino Mon Mar 30, 2009 7:56 am

Jasný ... no servisku to má ... prý to spravovala leasingová společnost, která v pravidelnejch intervalech jezdila do autorizovanýho servisu.
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  Lazak Mon Mar 30, 2009 10:19 am

No já mám třeba auto vyrobeno v roce 6/2004 a kupoval jsem jej 10/2005 a mělo najeto 11 000km a já mám k dnešku najeto 75 500km. Takže je to různé...
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 46
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  xxmirek Mon Mar 30, 2009 2:52 pm

vecino napsal:Mám na obzoru další nabídku na kup Granda. Vše vypadá dobře akorát mě zaráží počet ujetých km.

Jedná se o rok výroby 2005 ... auto je v provozu od 2006 a k dnešnímu dni má najeto cca 120.000 km . Příjde mi to docela dost ... 120.000km / 3 / 365 = 109km na DEN. Není to moc ? Takový denní ježdění ? Dodám, že auto je z Francie a mělo by bejt servisovaný v autorizovanejch servisech.

Jakej na to máte názor ? Není to "moc ojetý" ... je fakt, že v nábídkách jsou téměř všechny co mají kolem 100.000km.


Ahoj,
i já se připojuji do diskuze. Mám 1.9 Dci. Rok 2005 při koupi cca 120 tis. se serviskou, kilometry a stav ověřený v Renaultu. Vše ok. Těch kilometrů bych se tolik nebál. Přepočet který jsi udělal, je jen průměr za den. To ale nic konkrétního nevypovídá. Ale jak je tu již výše psáno, záleží na péči kterou tomu předchozí majitel dal. Vím, že se dá něco zjistit v servisech, ale že skutečné zacházení - styl jízdy Ti nikdo nepoví, ale jak jsem již psal, těch kilometrů bych se nebál. Navíc u tolika kilometrů je větší jistota že nejsou stočené.
xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 58
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  Frodo Mon Mar 30, 2009 5:31 pm

Já mám auto 10 měsíců a najel jsem 35 tis km - to je na den zhruba 116,6666666666666666 km Laughing
Dá se to najet bez problému. Ale jezdím v pohodě, žádné týrání, pravidelný servis. Prostě můj mazel.... Držím ti pěsti a přeji dobrou volbu. Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 19836
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  Grandík Mon Mar 30, 2009 7:52 pm

vecino napsal:Mám na obzoru další nabídku na kup Granda. Vše vypadá dobře akorát mě zaráží počet ujetých km.

Jedná se o rok výroby 2005 ... auto je v provozu od 2006 a k dnešnímu dni má najeto cca 120.000 km . Příjde mi to docela dost ... 120.000km / 3 / 365 = 109km na DEN. Není to moc ? Takový denní ježdění ? Dodám, že auto je z Francie a mělo by bejt servisovaný v autorizovanejch servisech.

Jakej na to máte názor ? Není to "moc ojetý" ... je fakt, že v nábídkách jsou téměř všechny co mají kolem 100.000km.

Spíše bych řešil, zda je vozidlo po tzv. "Velkém servisu". Na 120.000 km se provádí výměna rozvodů atd., tedy zda je to již na voze provedeno, nebo to čeká na tebe.

Grandík

Poeet p?íspivku : 96
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  Honza Mon Mar 30, 2009 8:07 pm

Přidám také svůj názor a podpořím menšinu benzíňáků. Vždy jsem měl benzína, ikdyž žena denně jezdila přes 90km do práce a tak jsem chtěl i GS v benzínu. Po obhlédnutí nabídky trhu jsem se ale už smiřoval, že budeme mít první "turbokamna" alien v rodině, ale jak už jsem psal v pokecu, po referencích od sousedky s 1.5dCi a jejími neustálými problémy s naftovou soustavou jsem šel do 2litra benzína s automatem (rozhodlo i 58tis najeto, a výbava bez drobností téměř plná). Tento výběr nám potvrdil i manželky známý z Renault servisu. Spotřeba při běžném cyklu s rovnoměrným rozložením dálnice-město-okresky je 9l/100, delší trasy 8,5. Ale co je nejpříjemnější je akustická pohoda, do 100km/h ticho, při 120 se začínají ozývat střešní nosiče namontované v "pracovní" poloze. S Oktávkou 1.9TDI se to nedá srovnat,je oproti tomu hrozně hlučná.
V tomhle ohledu naprostá spokojenost i se spotřebou, ale Renault nezklamal a dnes musel do servisu s automatem... Crying or Very sad
Takže mé doporučení pro 10tis km ročně určitě benzín, 1.6 pro plně naložený auto bude slabší, bude se muset dost točit, 2litr s manuálem určitě bude pohybovat kolem 8l, pokud by byl v nabídce určitě bych osobně sáhnul po turbu Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 104611

Honza

Poeet p?íspivku : 15
Location : okr.Beroun, Středočeský kraj
Registration date : 25. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  vecino Mon Mar 30, 2009 8:13 pm

Grandík napsal:
vecino napsal:Mám na obzoru další nabídku na kup Granda. Vše vypadá dobře akorát mě zaráží počet ujetých km.

Jedná se o rok výroby 2005 ... auto je v provozu od 2006 a k dnešnímu dni má najeto cca 120.000 km . Příjde mi to docela dost ... 120.000km / 3 / 365 = 109km na DEN. Není to moc ? Takový denní ježdění ? Dodám, že auto je z Francie a mělo by bejt servisovaný v autorizovanejch servisech.

Jakej na to máte názor ? Není to "moc ojetý" ... je fakt, že v nábídkách jsou téměř všechny co mají kolem 100.000km.

Spíše bych řešil, zda je vozidlo po tzv. "Velkém servisu". Na 120.000 km se provádí výměna rozvodů atd., tedy zda je to již na voze provedeno, nebo to čeká na tebe.

Ano po tomhle se taky pídím ... nyní na 120.000km je to prý čerstvě po rozvodech. Případnou koupi jsem si podmínil návštěvou autorizovaného servisu, kde mi auto zkouknou + diagnostiku. Ve středu na to jdu, tak držte palec.
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  vecino Mon Mar 30, 2009 8:16 pm

Honza napsal:Přidám také svůj názor a podpořím menšinu benzíňáků. Vždy jsem měl benzína, ikdyž žena denně jezdila přes 90km do práce a tak jsem chtěl i GS v benzínu. Po obhlédnutí nabídky trhu jsem se ale už smiřoval, že budeme mít první "turbokamna" alien v rodině, ale jak už jsem psal v pokecu, po referencích od sousedky s 1.5dCi a jejími neustálými problémy s naftovou soustavou jsem šel do 2litra benzína s automatem (rozhodlo i 58tis najeto, a výbava bez drobností téměř plná). Tento výběr nám potvrdil i manželky známý z Renault servisu. Spotřeba při běžném cyklu s rovnoměrným rozložením dálnice-město-okresky je 9l/100, delší trasy 8,5. Ale co je nejpříjemnější je akustická pohoda, do 100km/h ticho, při 120 se začínají ozývat střešní nosiče namontované v "pracovní" poloze. S Oktávkou 1.9TDI se to nedá srovnat,je oproti tomu hrozně hlučná.
V tomhle ohledu naprostá spokojenost i se spotřebou, ale Renault nezklamal a dnes musel do servisu s automatem... Crying or Very sad
Takže mé doporučení pro 10tis km ročně určitě benzín, 1.6 pro plně naložený auto bude slabší, bude se muset dost točit, 2litr s manuálem určitě bude pohybovat kolem 8l, pokud by byl v nabídce určitě bych osobně sáhnul po turbu Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 104611

Díky za názor / zkušenost ... vzhledem k velkýmu počtu dieselů, který se tu prohání tak ta poruchovost je podle mě minimalní. Záleží na kusu i stěstí. Já jsem se dieselu děsně bál, ale teď v poslední době se bavím s lidma v okolí a zjišťuju že to není nějak zlý ... no snad nebudu brzy plakat Smile
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  Honza Mon Mar 30, 2009 8:35 pm

Samozřejmě je to o štěstí, ale už z principiálního hlediska je na dieslu víc citlivých věcí, které se mohou podělat a opravy jsou náročnější - vstřiky,čerpadlo, turbo. Obzvláště pro krátké pojížďky po městě, kdy se diesel ani nestačí pořádně prohřát, je benzín imunější. Ale je to můj názor Wink A jak už bylo nejen na tomto fóru mnohokrát napsáno, nejdůležitější je zkrátit interval výměny oleje, těch 30tis je velmi odvážné, podobně jako, že olejová náplň v automatu je doživotní.

Honza

Poeet p?íspivku : 15
Location : okr.Beroun, Středočeský kraj
Registration date : 25. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  vecino Mon Mar 30, 2009 8:54 pm

Jasný já zas nejsem úplně městskej typ ... pochopitelně občas potřebuju dojet po městě pro nějákej ten nákup, ale jinak delší jízdy typu chata, hory, dovča,... takže auto budu projíždět.
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  vecino Wed Apr 01, 2009 6:44 am

Pánové a dámy, držte palec - dneska si jdu prohlédnout GS a pokud na něm neshledám žádné podstatné mouchy, tak ho vezmeme do autorizovanýho servisu na kontrolu včetně diagnostiky... a pak ... Very Happy
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  medabeda Wed Apr 01, 2009 7:27 am

Držím Palce Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 388709
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  Kopy Wed Apr 01, 2009 11:09 am

taky držíme palce a přejeme ať ti to vyjde cheers a jsme zvědaví na podrobnosti Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 38652
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  vecino Thu Apr 02, 2009 7:49 am

Tak slavnostně oznamuji, že jsem včera zakoupil GS 1,5 dCi 78KW. Auto je v provozu od 03/2006 ... je čerstvě po rozvodech, brzdových kotoučích, olej, ...atd. Privilége - aut. klima, parkovací senzory a panorama. Byl jsem s tím v Renaultu, kde potvrdili poček km a zkontrolovali stav vozu - ok. Našli tam jen vůli v řízení ... doporučují vyměnit "spojovačky" ... cena od nich je i s prací cca 6.000,- Kč. Asi do toho půjdu, ale ne u nich.

Je to parádní vozítko - kochám se .... řídí se mi parádně. Hlavně ať se furt zdravý bounce
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  Grandík Thu Apr 02, 2009 7:56 am

Blahopřeji k novému vozu. Nechť dlouho slouží ke vší spokojenosti, hlavně bez závad a nehod.

Grandík

Poeet p?íspivku : 96
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  medabeda Thu Apr 02, 2009 8:26 am

Tak blahopřeji Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 475575 užívejte si ho ve zdraví a bez NEHOD!!!! cheers
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 2 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru