Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poraďte s výběrem vhodného motoru

+16
ScenicNoir
Ruda
medabeda
koprda
svar
mildaus
honzikf
Kopy
sali
pirduch
bambinot
Frodo
jaris
hudy
Lazak
vecino
20 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  svar Thu Apr 02, 2009 10:12 am

Taktéž Ti třepu pravicí Laughing . Koupě po velkém servisu už je výhra samo o sobě cheers
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2613
Age : 59
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  xxmirek Thu Apr 02, 2009 6:29 pm

Ke všem kteří Ti blahopřáli k nákupu auta, se přidávám i já. takže přeji mooooooooc šťastně najetých kilometrů. Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 19836 Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 19836 Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 19836 Pokud budou nějaké fotky - exterier a interier, tak bych za všechny poprosil ........ Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 38652 Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 38652 Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 38652

xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 58
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  jaris Thu Apr 02, 2009 7:40 pm

HOY, takže nakonec zvítězil ,,chrochtík ". Máme ho taky a přestože moc nenajezdíme ( nejvíc najezdí má queen -asi 1500 km měsíčně do školy), zatím jsem spokojený. Auto je to moc hezký, tak ať slouží. rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  Lazak Thu Apr 02, 2009 8:32 pm

Tak konečně tě můžu taky oficiálně přivítat mezi grandáky na grandím foru, jak naleštíš a pojezdíš tak nafot a hod to do galerie tady na foru.
Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 475575

To Jaris: už by jsi si měl změnit avatar a dát foto granda místo motorky Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 19836
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 46
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  jaris Thu Apr 02, 2009 9:16 pm

HOY, no nevím, možná časem. Zatím mám víc pod kůží Ninju I love you , to co s ní v autě nezažiješ...Ale asi to udělám podle strýca Šalamouna a dám na fotku Ninju i Vendelína cheers . Jo a nechci žalovat, ale hlásit to musím- medabeda tam má taky motorku !!! rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  medabeda Fri Apr 03, 2009 5:14 am

jaris napsal:HOY, no nevím, možná časem. Zatím mám víc pod kůží Ninju I love you , to co s ní v autě nezažiješ...Ale asi to udělám podle strýca Šalamouna a dám na fotku Ninju i Vendelína cheers . Jo a nechci žalovat, ale hlásit to musím- medabeda tam má taky motorku !!! rabbit
Jojo hlásit se musí,rozdíl je ale v tom,že já se chtěl představit a tam nemám přilbu bounce a ty jóóóó geek .
A to autíčko mi neber nebo to řeknu pani soušce king(jako ve školce) Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 388709
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  bambinot Fri Apr 03, 2009 6:45 am

vecino napsal:Tak slavnostně oznamuji, že jsem včera zakoupil GS 1,5 dCi 78KW. Auto je v provozu od 03/2006 ... je čerstvě po rozvodech, brzdových kotoučích, olej, ...atd. Privilége - aut. klima, parkovací senzory a panorama. Byl jsem s tím v Renaultu, kde potvrdili poček km a zkontrolovali stav vozu - ok. Našli tam jen vůli v řízení ... doporučují vyměnit "spojovačky" ... cena od nich je i s prací cca 6.000,- Kč. Asi do toho půjdu, ale ne u nich.

Je to parádní vozítko - kochám se .... řídí se mi parádně. Hlavně ať se furt zdravý bounce
Zdravím Tě kolego "červeňáčku",taktéž gratulace ke koupi voňavky Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 19836 a ať slouží ke vší spokojenosti Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 38652
bambinot
bambinot
bambinot

Poeet p?íspivku : 103
Location : CHOMUTOV
Registration date : 04. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  vecino Fri Apr 03, 2009 6:18 pm

Ahoj všem, díky za reakce a rady ... pomohli jste mi s každým svým názorem. DÍKY ... Autíčko teď trochu poladím a pak nafotím a vložím sem.


Off Topic:

1) Chtěl jsem se ještě poradit ... v ÚT se chystám nechat si GS "odborně" vyčistit pač to interiér potřebuje. Když jsou otevřený dveře, tak furt svítí palubovka, všechny dveře apod. vždyď sami víte ... oni to budou dělat půl dne cca 8-9 hodin ... předpokládám, že budou mít celou dobu auto dokořán otevřený ... nejde to vše nějak "zhasnout" při otevřeným autě ??? ... už jen baterka dostane pořádně naloženo + vše ostatní.

2) Je ok svěřovat startovací kartu takto někomu koho vlastně neznám - viz. třeba ty "čistící firmy" ? Případně jsem četl v příručce, že je možný tu kartu nastavit do omezenýho módu.
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  Lazak Fri Apr 03, 2009 6:51 pm

1) světla po chvíli zhasnou i při otevřených dveřích, nic se nestane a baterka to vydrží...

2) je to jako bys někomu nechal auto v servise s klíčema, podle mně to je úplně stejné...
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 46
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  jaris Fri Apr 03, 2009 8:50 pm

HOY, pro medubedu, já to autíčko viděl dřív, jo a v přilbě jsem víc sexy Wink . A pro vecina- pokud bys jim dal kartu v omezeným modu tak by ti toho moc nevyčistili No - můžeš s ní akorát odevřít dveře šoféra a nastartovat, jinak ende šlus. A pokud jim nevěříš, můžeš na ně koukat a kibicovat, ať to za ty prachy dělají pořádně... rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  vecino Wed Apr 15, 2009 11:44 am

Tak mám vyčištěno ... interiér + motor pěkně prokoukly.

Musím ještě pořešit:

1) Vůli na spojovačkách na přední nápravě (nález v servisu Renaultu). Nejdřív pojedu někam jinam potvrdit si nutnost této výměny, (jestli si v Renaultu nechtějí jen přivydělat). Pak je případně nechám vyměnit + geometrii.

2) Na pátých dveřích mám cca 10cm rýpanec v laku ... byl tam již při koupi. Buď to nechám jen zamáznout nebo to stříknou celý.

3) Nějaký autopotahy jinak ty světlý sedačky budou brzo ko.
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 Empty Výběr motoru

Příspěvek  Pule Mon Oct 17, 2011 3:42 pm

Před 3 týdny nám dosloužila f-ková astra, konkrétně motor nám řekl své sbohem a uvažujíce ještě o jednom přírůstku, začali jsme se poohlížet po novém větším autě, přičemž Grand Scenic byl jednou ze žhavých možností. Po dvou týdnech intenzivního hledání se na mě usmálo štěstí a tak sem po pár radách a poradách zašel obhlédnout krásnou šestnáctistovku.
1.6 16v byl naše volba, ze dvou důvodů. Časem, až půjdeme mimo město, hodláme přestavět na LPG. Druhým důvodem byla nedůvěra v kvalitu nafty v Čechách a z toho plynoucích obav z častějších a hlavně nákladnějších oprav pohonné jednotky. Člověk nikdy neví jakou kvalitu nafty tam ten před ním lil.
Vyhlédnutý Grand nás se ženou natolik nadchnul, že už stojí doma na parkovišti a prozatím nám na tváři čaruje jen úsměvy, tak doufám, že nám to vydrží. Auto se nám líbilo hned na první pohled, patřím k těm, co se mu odvážné tvary vozů této značky vždy líbily a dodnes jsem jejich zastáncem, krásná metalíza, bez jakýchkoliv známek vad a škrábanců a i tmavě zbarvené čalounění nemá chybu. Zdá se, že se předešlý majitel o vůz staral dobře a interiér skutečně nejeví žádné známky opotřebení. Prozatím drží i v jiných článcích zmiňovaný matný potah rukojetí u dvěří a snad bude i dál. Auto jede velmi pěkně, sice to není závoďák, ale víc je pro mě důležité, že nejsou slyšet žádné neočekávané zvuky od náprav, motoru, převodovky a interiéru se i přes najetých 90 tisíc neobjevují. Automechanik před koupí zkontroloval a nenašel nic, čemu by se měla na první (důkladný) pohled věnovat pozornost. Nikde žádný únik kapalin, nikde žádná vůle. U známého v Renaultu prověřena historie vozu i rozsah provedených servisů a najeté km taky sedí. Prostě všechno ok, jak člouvěk při koupi doufá, že to bude.
Co se spotřeby týká, řekl bych průměr. Město mezi 8-8,5 litry, mimo se dostanu v pohodě pod sedm, průměr kolem 7,5 litrů, to jsem ovšem s ohledem na velikost auta očekával. Celkově tedy spokojenost a dobrý pocit z našeho Scenica. Zatím sem s tím absolvoval pouze výměnu rozvodů, cena teda dost vysoká, bezmála 15 tisíc, ale se vším všudy jak má být, takže mám alespoň klid. Jedinou věc co jsem zaregistroval a bude potřeba nechat zkontrolovat, je pravidelný střídavý hučivý zvuk od jednoho ze zadních kol, řekl bych že bude načaté ložisko, ale s něčím takovým jsem počítal, takže to není žádné neblahé překvapení.
Celkově tedy spokojenost .
Už se těším až přezuju pneu a vyrazím auto zkusit do hor na sníh. Smile
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 325
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Poraďte s výběrem vhodného motoru - Stránka 3 Empty Re: Poraďte s výběrem vhodného motoru

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru