Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nabourany Scenic, prosim pomoc

+4
bambinot
ScenicNoir
Lazak
jarda776
8 posters

Goto down

Nabourany Scenic, prosim pomoc Empty Nabourany Scenic, prosim pomoc

Příspěvek  jarda776 Wed Apr 15, 2009 7:51 pm

Zdarec chlapi, potreboval bych poradit, nevim jestli ho mam koupit a pustit se do opravy(nevim kolik to stalo) ale zda se mne to dobra nabidka. Mrknite na to a reknite co si myslite a za kolik by se to dalo spravit. Dik

jarda776

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 06. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nabourany Scenic, prosim pomoc Empty Re: Nabourany Scenic, prosim pomoc

Příspěvek  jarda776 Wed Apr 15, 2009 7:59 pm

http://vydy.rajce.idnes.cz/Scenic/ tady su fotky, snad pujdou Smile

jarda776

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 06. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nabourany Scenic, prosim pomoc Empty Re: Nabourany Scenic, prosim pomoc

Příspěvek  Lazak Wed Apr 15, 2009 9:41 pm

Sice nevím jaká je u toho cena, ale je to hodně bouchnuté a navíc na te pravé straně je zbořený celý přední nosník podběhu, airbagy venku, přední okno rozbité a kdo ví co ještě. Podle fotek je to těžké, ale já bych do tohodle nešel a to jsem taky kupoval bouračku.....


Naposledy upravil Lazak dne Thu Apr 16, 2009 10:35 am, celkově upraveno 1 krát
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Nabourany Scenic, prosim pomoc Empty Re: Nabourany Scenic, prosim pomoc

Příspěvek  ScenicNoir Thu Apr 16, 2009 9:49 am

Když si vezmu kolik stojí samotné čelní sklo, palubka s airbagy, světlomet a další díly plus barvení lakovaných dílů tak odhaduju že na hodně desítek tisíc to naskáče. A to nepočítám co není z těch fotek poznat a nepočítám práci. Jestli to koupíš hodně levně, máš dost času objíždět vrakáče a plánuješ si na tom udělat hodně práce sám tak třeba jo. Ale né že bych se v tom vyznal, můžu se mýlit.

ScenicNoir

Poeet p?íspivku : 196
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Nabourany Scenic, prosim pomoc Empty Nabouraný Scenic,prosím pomoc

Příspěvek  bambinot Thu Apr 16, 2009 10:06 am

Zdravím kolego,
je to jen můj osobní názor,ale to co vidím na fotkách,tak od toho bych rychle dal ruce pryč Evil or Very Mad Jednou jsem si takhle naběhl,taky jsem koupil bouračku,"měla to být jen taková pusinka",pak jsem to začal odstrojovat a nestačil jsem se divit!Nakonec jsem zjistil,že je malinko hnutý i přední sloupek u řidiče.A v zimě to nebylo vidět affraid Možná by jsi se potom divil,že ty samé peníze co dáš za auto by jsi musel ještě vrazit do opravy.Přeji šťastnou ruku při výběru Nabourany Scenic, prosim pomoc 38652
bambinot
bambinot
bambinot

Poeet p?íspivku : 103
Location : CHOMUTOV
Registration date : 04. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Nabourany Scenic, prosim pomoc Empty Re: Nabourany Scenic, prosim pomoc

Příspěvek  jarda776 Thu Apr 16, 2009 11:31 am

No dik uz sem se chystal to vzit borec chce za to 143 tisic, ale radsi jsem to prvni dal jsem a vidim ze jsem udelal dobre.

jarda776

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 06. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nabourany Scenic, prosim pomoc Empty Re: Nabourany Scenic, prosim pomoc

Příspěvek  Lazak Thu Apr 16, 2009 11:49 am

143k je docela dost, za 200 se už dá splašit nebouraný...
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Nabourany Scenic, prosim pomoc Empty Re: Nabourany Scenic, prosim pomoc

Příspěvek  Ruda Thu Apr 16, 2009 6:16 pm

Udělal jsi dobře, nekupovat. Oprava by stála hodně přes 200000,- To odhaduji podle toho, že nový přední nárazník s lakem a zadní blatník (lehce přelakovat) mi odhadují cca 35 000,-.
Ruda
Ruda

Poeet p?íspivku : 78
Location : Praha 10
Registration date : 30. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Nabourany Scenic, prosim pomoc Empty Re: Nabourany Scenic, prosim pomoc

Příspěvek  jarda776 Thu Apr 16, 2009 8:58 pm

Jo tak do toha nejdu, ale tady sem to nasel http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/renault/scenic/7041012. Prave se mne libila vybava, barva i cena ale nepocital jsem s tak velku opravu jen tak 60 000. Ale 200 000 na to sem ami mepomyslel. Kdyby ste nekdo vedeli o nejake dobre nabitce tak mne napiste. Nejlepe co nejnovejsi a uz po faceliftu. Dik

jarda776

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 06. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nabourany Scenic, prosim pomoc Empty Re: Nabourany Scenic, prosim pomoc

Příspěvek  Lazak Thu Apr 16, 2009 9:07 pm

No 200k za opravu určitě ne, ale těch 100 cca by to vzalo, nejvíc stojí airbagy a práce. Jen airbagy vyjdou na cca 40k (dva dopředu - řidič,spolujezdec, celá palubovka, 4x předpínače vepředu, 2x pyropásy vzadu a nakódovat jednotku). O plechařině nemluvím, ta se dá splašit relativně za pár peněz, ale nevíš co je pod tím a myslím si že bude chycený i ten motor z boku, chladiče, potřebuješ pravou přední čtvrtku, výztuhu, je tam toho mraky...
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Nabourany Scenic, prosim pomoc Empty Re: Nabourany Scenic, prosim pomoc

Příspěvek  Ruda Fri Apr 17, 2009 9:08 pm

Lazak napsal:No 200k za opravu určitě ne, ale těch 100 cca by to vzalo, nejvíc stojí airbagy a práce. Jen airbagy vyjdou na cca 40k (dva dopředu - řidič,spolujezdec, celá palubovka, 4x předpínače vepředu, 2x pyropásy vzadu a nakódovat jednotku). O plechařině nemluvím, ta se dá splašit relativně za pár peněz, ale nevíš co je pod tím a myslím si že bude chycený i ten motor z boku, chladiče, potřebuješ pravou přední čtvrtku, výztuhu, je tam toho mraky...
Dnes jsem fotky ukazoval kamarádovi - automechanikovi - a pochválil mi odhad. Když si opravu provedeš sám, tak je to určitě míň, ale jak to zadáš...
Ruda
Ruda

Poeet p?íspivku : 78
Location : Praha 10
Registration date : 30. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Nabourany Scenic, prosim pomoc Empty Re: Nabourany Scenic, prosim pomoc

Příspěvek  medabeda Sat Apr 18, 2009 6:43 am

Lazak napsal:No 200k za opravu určitě ne, ale těch 100 cca by to vzalo, nejvíc stojí airbagy a práce. Jen airbagy vyjdou na cca 40k (dva dopředu - řidič,spolujezdec, celá palubovka, 4x předpínače vepředu, 2x pyropásy vzadu a nakódovat jednotku). O plechařině nemluvím, ta se dá splašit relativně za pár peněz, ale nevíš co je pod tím a myslím si že bude chycený i ten motor z boku, chladiče, potřebuješ pravou přední čtvrtku, výztuhu, je tam toho mraky...
Dobrej odhad Twisted Evil to by muselo být za 100tis a ještě bych váhal.
Je lepší mít o rok starší a nebouranej,než jít do tohohle Rolling Eyes
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Nabourany Scenic, prosim pomoc Empty Re: Nabourany Scenic, prosim pomoc

Příspěvek  jaris Sat Apr 18, 2009 3:24 pm

HOY, pravdu díš. Pokud vím, bouračku bere každý na kšeft a málokdo si ji nechá pirat . Známý si onehdá taky přivezl bouraného Pašíka, že prý super kšeft.... Nakonec na něm pomalu vykrvácel a byl rád, že se ho zbavil a moc neprodělal. Nabídka Grandů je dost velká a doba teď přeje příznivým cenám, tak přeji při výběru šťastnou ruku. rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Nabourany Scenic, prosim pomoc Empty Re: Nabourany Scenic, prosim pomoc

Příspěvek  xxmirek Thu Apr 23, 2009 7:32 pm

jaris napsal:HOY, pravdu díš. Pokud vím, bouračku bere každý na kšeft a málokdo si ji nechá pirat . Známý si onehdá taky přivezl bouraného Pašíka, že prý super kšeft.... Nakonec na něm pomalu vykrvácel a byl rád, že se ho zbavil a moc neprodělal. Nabídka Grandů je dost velká a doba teď přeje příznivým cenám, tak přeji při výběru šťastnou ruku. rabbit

Ahoj,
souhlasím s ¨Tvým názorem. Bouračku koupit, to je veliká otázka. Ono to třeba na první pohled nevypadá tak zle. Ale až se do toho pustíš ..... ve finále děs a hrůza. Něco jiného je koupit bouračku pro sebe, to se snažíš vlastně z bouranéhu auta udělat opět krasavce se vším všudy. Potom to přijde na balík peněz. Ten kdo to má na kšeft, opraví pouze to, co je nejvíce vidět. Potom se člověk diví až takovou opravenou bouračku koupíš .......

xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Nabourany Scenic, prosim pomoc Empty Re: Nabourany Scenic, prosim pomoc

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru