Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Display

+109
DrlaM
lukas48
PRADedaR
tesla.ic1
Efendy
petr novy
PetrGrand
Karlučo
patospatos
sestra6
whoareyou
jirik_h
pivot
mamuti
RadimB
Samuelsson
Maxim
Papaja68
goldwingtom
martin.kazik
Ruda
svihy
ketupa
krtek225
mrarek
JINDRA82
JArty
anderkoj
JirkaCH
jirkas
Jirin_CZ
kpartl
Popenec
Karel
Horacio
Prašík
hanulenac
herflik
Mamut
Georgess
duff
Romanky
ppeto
pirduch
Kopy
Prochyx
loosos
rybar.miroslav
autotachometr
jarynp
mosap
Tony
scenic1.5dci
cekora
mifii
bambinot
d2d
maky
Pavel
Děda
Nomed
honzikf
hudy
hreho
cekru
pablou
brano_
grand20_16v
milan620
Ren_Scenic
Koci
Lionet
žaky
klap-in
mkb
Romanky1
peter1976
Maros Jurkovic
ScenicNoir
Paveld
Grandík
technak
XAO
ivangs
vildas
okura
marcuss333
MartinLM-SK
stteveke
gazer
sali
jaris
Palda
pepabor
xxmirek
drmi
mildaus
alino
miro22
karon
paul
berko
ppomezn1
koprda
velrybar90
svar
Jony
RaCeK
Lazak
113 posters

Strana 7 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Goto down

Display - Stránka 7 Empty DOBRÝ DEN, PROSÍM O KONTAKT MÁM TY SAMÉ POTÍŽE DĚKUJI

Příspěvek  cekora Wed Jun 23, 2010 4:15 pm

RaCeK napsal:Dokonale průběh závady popsal SVAR:
Na displayi tma. Nejde mi ani ovládání rádia pod volantem. Při startu se mi snulovaly hodiny a počitadla spotřeby a kilometrů, ale všechno naskočilo, no a po dalších asi třech startech - tma - za jízdy po rovině si klidně zdechl.

Přesně to samé se stalo i mně. V Renaultu nový display cca 20t. + DPH + práce. Na vyndání není vůbec nic složitého - vyndat a opět napojit cca 10 minut.
Přes renaultdily.cz (naslepo odhadnutá cena 7000Kč) jsem se dostal na člověka, kterej to opravuje: p. Volf z Prahy.
Nevím, jestli je ideální sem psát veřejně kontakt. Pošlete mi, kdo chce, soukromou zprávu a pošlu vám číslo... těm lidem, které znám Exclamation

Stalo se mi to cca v 150.000km

cekora

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty DOBRÝ DEN, PROSÍM O KONTAKT MÁM TY SAMÉ POTÍŽE DĚKUJI ČEJKA

Příspěvek  cekora Wed Jun 23, 2010 4:20 pm

svar napsal:Slíbil jsem mu, že až tak veřejně to nebude, ale po SZ klidně kontakt pošlu, to není problém.

cekora

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Re: Display

Příspěvek  svar Wed Jun 23, 2010 6:33 pm

Jede Ti SZ
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Re: Display

Příspěvek  mifii Thu Jun 24, 2010 10:31 pm

Dnes sem delal 4kusy a vse bez problemu funkcni.Jak se zde spravne pise dulezite je najit pricinu.Doba opravy je ruzna od 15minut cca do 60minut s demontazi a opetovnou montazi do vozu a vyzkousenim.Dalsi obednavky bych prosil az na pristityden dekuji mifi@tv-video-sat.cz 777932380

mifii

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 07. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Re: Display

Příspěvek  scenic1.5dci Tue Jul 06, 2010 6:11 am

Ahoj.
Začína mi tiež blbnut display, nuluju sa hosiny a spotreba a aj ukazovatele blednu,
ak mas dobru skusenost prosim posli mi kontakt na toho pana aby som sa snim spojil a dohodol nejaky termin.
Ten display si on vymontoval alebo si ho montoval von ty?
A priblizne aja je cena. ďakujem



[quote="ivangs"]
technak napsal:Ahojte,

Neviete o niekom kto to dokaze opravit na Slovensku ? Pripadne nejaky kontakt v PL, kde sa da kupit rovno cely display ?

Vdaka
Ja som mal par kontaktov na SK , uspech nula. But vobec nedviha telefon, alebo nevie ci sa to bude dat opravit atd. Po tyzdni hladania som isiel do Holesova , ja to mam 200 km, opravene za 2 hodiny a za par Eur. Vrele doporucujem.
scenic1.5dci
scenic1.5dci

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 24. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Re: Display

Příspěvek  scenic1.5dci Tue Jul 13, 2010 9:04 pm

Ahojte tak a uz opät svietime. Robil mi to jeden chalan z Pieštan, velmi seriozny. trvalo mu to asi 2 hodiny a stalo ma to 90 eur. čiže spokojnost, a dava na to aj 2 roky zaruku. Akurat zo stavu celkových KM 204000 mam teraz 224000, čize to blbnutie mi prihodilo samo od seba 20000 km. Smola pre ma pri predaji ale som so scenicom spokojny tak ho nebudem predavat, toto bola druha vada co som mal, prva bola taka ze mi vyhoreli káble od ovladania ventilátora a kurenia, ale to som si urobil sam.

Zdar a vela stastnych KM
scenic1.5dci
scenic1.5dci

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 24. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty taky,už bliká

Příspěvek  Tony Wed Jul 14, 2010 5:09 pm

Taky ,už bliká chci jet na dovolenou a nechci aby mi zhasnul někde na dálnici. Proto neznáte někoho okolo Nového Jičína ? Renault Grant Scenic 10/2004
Tony
Tony

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Display opraven

Příspěvek  mosap Wed Aug 25, 2010 7:00 pm

Tony napsal:Taky ,už bliká chci jet na dovolenou a nechci aby mi zhasnul někde na dálnici. Proto neznáte někoho okolo Nového Jičína ? Renault Grant Scenic 10/2004

Tak jsem dnes nechal opravit display v Holešově u p. Ing. Tomáše jak je doporučováno v tomto vláknu. Oprava trvala od příjezdu na místo cca 2 hodiny, cena 2.000,- Kč, rok záruka a vše funguje jak má. Je to machr.

mosap

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 26. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Moje zkušenosti.

Příspěvek  jarynp Mon Sep 27, 2010 9:04 am

Taky mám již s tímto problémem nějaké zkušenosti. Jsem z Moravské Třebové. jarynp@seznam.cz

jarynp

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 30. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Re: Display

Příspěvek  autotachometr Thu Oct 07, 2010 8:54 pm

Opravy tacho v Praze na počkání se zarukou: autotachometr@seznam.cz

autotachometr

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 07. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Displey

Příspěvek  rybar.miroslav Thu Nov 04, 2010 2:48 pm

Můj displej už jede podruhé do opravy. v prvním případě zhasnul bez varování a konec. Oprava stála 4000kč. Takže dva měsíce spokojenost a zhruba před 14ti dny znova problikává a připisuje km řádově ve 100vkách. V současné době mám na displeji natočených km jak atobusák. Usilovně sháním opraváře. Sad
rybar.miroslav
rybar.miroslav

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 04. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Display

Příspěvek  rybar.miroslav Thu Nov 04, 2010 3:39 pm

Zdravím všechny
Zítra jedu do Holešova na opravu displeje, sám jsem zvědav jak dopadnu.
Holešov "RT servis" p. Radek Tomáš 604252730. Shocked
rybar.miroslav
rybar.miroslav

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 04. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Re: Display

Příspěvek  berko Sun Nov 07, 2010 9:46 am

tak rozšiřuji vaše řady ,dnes se to dvakrat vynulovalo a prosim nějaky šikula na vysočině by nebyl ktery by to dal do cajku? Display - Stránka 7 519902 150 356 km a nechci byt sprostej
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Re: Display

Příspěvek  svar Sun Nov 07, 2010 4:00 pm

Pročti si to tady http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?t=19893&postdays=0&postorder=asc&start=25, hned první odkaz, ale jinak Holešov a po cestě zpět se stav na kafe
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty RE: Display

Příspěvek  loosos Mon Nov 15, 2010 8:03 pm

Ahoj. Tak jsem se bohužel už taky stal majitelem problikujícího displeje. Dlouho jenom nuloval údaje, tak jsem se modlil, aby nezačal blikat nebo nezhasnul a už se to stalo. Neznáte prosím někoho ze severních čech. Jsem z Mostecka a do Prahy nebo Ústí nad Orlicí je to přece jenom dost z ruky.
Dík za každou informaci

loosos

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 21. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Re: Display

Příspěvek  svar Tue Nov 16, 2010 6:09 am

V tomto směru se asi budeš muset přizpůsobit podle bydliště mechaniků. Někteří mají inzerovaný, že je možný poslat i poštou a není nutná osobní návštěva. Zkus si to prověřit, když nechceš daleko jezdit
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Re: Display

Příspěvek  Děda Wed Nov 17, 2010 1:31 pm

Losos pročti si to tady a ten odkaz na renault forum, myslím že tam někde byl odkaz na někoho ze Slanýho nebo to byl Žatec nebo tam někde, už přesně nevím, měl jsem tam jet, ale pak jsem sehnal to Ústí nad Orlicí

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Display

Příspěvek  bambinot Wed Nov 17, 2010 3:21 pm

loosos napsal:Ahoj. Tak jsem se bohužel už taky stal majitelem problikujícího displeje. Dlouho jenom nuloval údaje, tak jsem se modlil, aby nezačal blikat nebo nezhasnul a už se to stalo. Neznáte prosím někoho ze severních čech. Jsem z Mostecka a do Prahy nebo Ústí nad Orlicí je to přece jenom dost z ruky.
Dík za každou informaci

Zdravím kolego,
pokud vím, tak nejblíže opravuje p. Hartman-Autofrance ve Slaném, s opravou spokojenost. Display - Stránka 7 19836
bambinot
bambinot
bambinot

Poeet p?íspivku : 103
Location : CHOMUTOV
Registration date : 04. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Re: Display

Příspěvek  Děda Wed Nov 17, 2010 7:12 pm

Tak to je ten servis co sem myslel

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Re: Display

Příspěvek  berko Thu Nov 18, 2010 1:42 pm

tak dnes jsem byl V Šardicich u pana Pavla a zase to svití Display - Stránka 7 38652 jeho mob. čislo je 603213603,uděla to na počkani atimto mu ještě jednou děkuji
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Re: Displej

Příspěvek  loosos Mon Nov 22, 2010 11:02 am

Tak opraveno. Přece jen jsem sehnal někoho tady na severu Čech. Oprava u pana Otruby v Teplicích (tel. 724121921). Displej opravil za 3,5 tis.Kč a hotovo měl během dopoledne. Navíc mi zdarma nainstaloval místo němčiny angličtinu. Zatím tedy spokojenost.

loosos

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 21. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Re: Display

Příspěvek  Prochyx Thu Nov 25, 2010 3:51 pm

loosos napsal:Tak opraveno. Přece jen jsem sehnal někoho tady na severu Čech. Oprava u pana Otruby v Teplicích (tel. 724121921). Displej opravil za 3,5 tis.Kč a hotovo měl během dopoledne. Navíc mi zdarma nainstaloval místo němčiny angličtinu. Zatím tedy spokojenost.

V sobotu odpoledne jedu s jednim mrtvym displayem ke zmíněnému Pavlovi do Šardic. Jedu z Berouna, tzn pražáci a střední čechy, kdyby chtěl někdo nabrat další palubku s drobnym revanžovánim na naftě, dejte vědět. (jerrym na volny.cz) Pic draci. A ať nám svítí...Wink

Prochyx

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 25. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Re: Display

Příspěvek  Prochyx Tue Nov 30, 2010 7:29 pm

Tak už svítí..Wink
jinak jak se tady ptal někdo na příznaky, tak x měsíců před zhasnutim displaye se nám stávalo, že někdy nešlo nastavit hlasitost radia pod volantem (indikuje se na displayi) zároveň nešlo nastavit tlumený světla dolů (motorky chodily, ale jakoby zůstaly vicet na půlce trasy dulů, tzn pro protijedoucí jsem měl dálkový a neusále mne problikávali), po odjezdu od Pavla vše chodí jak z praku, nevím jakou má přímou souvislost, ale prostě chodí, evidentně tenhle člověk to má zmáknutý dokonale a mohu jen doporučit..Wink
PS i kávička byla....Wink

Prochyx

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 25. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Re: Display

Příspěvek  Kopy Thu Dec 09, 2010 8:52 pm

Tak mi taky zhasl,dle doporučení jsem zajel do Šardic k panu Pavlovi,je to machr a má hlavně zkušenosti.
Za půl hodiny měl hotovo a já musím jen doporučit a hlavně jsem to měl jen 40 km.
Nikdo se v tom před ním nevrtal a tak mám jistotu poctivých 165 000km i když mně naskočilo o 30 000km víc.
Podle historie km ,taky sedí.
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Re: Display

Příspěvek  Grandík Sun Jan 16, 2011 10:45 pm

Tak jak to tu pročítám, zřejmě budu mít brzy také "tmu". Crying or Very sad Chtěl bych však tomuto předejít a tak se dotazuji na nějakého šikulu v okolí Hradce Králové. Nechce se mi to nikam zasílat.

Grandík

Poeet p?íspivku : 96
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Display - Stránka 7 Empty Re: Display

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru