Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chorvatsko 2010

+19
nera738
serpa
Nomed
fesoj_2
mistrli
alex
Frodo
svar
KŇAF
sali
IvaniUS
berko
vecino
Vranik
Lazak
bambinot
jaris
maky
_Mickey_
23 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Mon Mar 01, 2010 9:03 pm

Ahoj lidi.

Pro trochu odlehceni od vecnych zavad a problemu s autikem zalozim tohle tema ;-)

Letos bych chtel poprve vyrazit do Chorvatska.
A ted hlavni problem...KAM....
Mam dve male deti, takze bych chtel nekam, kde je pomerne klid a pozvolny vstup do more. Nerad bych jel moc daleko, takze nejniz tak Zadar a okoli nebo samozrejme nekam vys.
Chtel bych nejlepe nejaky baracek / apartman nekde pomerne blizko u more (tak 0-300m), cim lepsi vybaveni tim lepe, ale nemusim mit zadny extra luxus.

Takze jestli nekdo mate nejaky tip, radu, pripadne osobni zkusenost, budu rad, kdyz se podelite.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Chorvatsko 2010

Příspěvek  maky Mon Mar 01, 2010 9:50 pm

Tak nazdárek mládenci, to je fajn,že si založil tento topic,tak já dám 3 postřehy z let minulých.
1/ pře 4 lety jsem byl se švárou v chorvatsku na dou místech ,týden v Sukošanu asi 8km pod Zadarem bylo to přes cestovu Čížek Poděbrady, a bylo to na zahradě kde mají postavený domek se sociálkama (perfekt čistota s teplou vodou ve sprchách), u domku je pípa s českým pivem,tehdy za 30kč,psali se čárky a na konci účto. Vedle je terasa se stříškou a posezením, televize se satanem.Na zahradě rostou olivovníky a mezi nimi jsou obytné přívěsy. ze zahrady projdeš braňkou přes 2m široký chodníček a seš na pláži.Vedle je cukrárnana druhé straně restaurace,no a podél pláže po chodníčku promenáda.Z toho kempu je to 10min. do centra Sukošanu,5 min do samošky. Moře bez ježků apod. havěti daleko pozvolný přístup do vody.Na pláži půjčovna loděk apod.Přívesy jsou starší dotažený asi z Holandska, 3 - 6 místný s přístřešky každý má kuchyňku, ledničku a venkovní stůl se židlema.Vybavení je slušný.do Zadaru buď autem, nebo busem.Do toho Sukošanu je to z dálnice asi 20km. Auta parkují na vedlejší zahradě.
2/ ze Sukošanu sme po týdnu přejeli do Nivice na ostrově Krk. Tam hotely s restauracema u pláže, mi byli v lesíku na stráni v patrových bungalovech, v přízemí Ložnice se 2 postelema skříňě a sezení, vedle velká kuchyně s vybavením a plynový sporák s troubou,lednice, vedle záchod se sprchovým koutem no a to celé má terasu s baječným posezením,z ní vedou ještě schody do patra kde jsou 2 dvoulůžkové ložnice a záchod se sprchovým koutem. K moři je to tak 5 minut buď na štěrkovou plážičku, nebo na volný přístup k vodě bez pláže, Je to levnější než v Sukošanu a díky lesu i příjemnější, ale zase prudký sešup do vody ,dobrý pro plavce špatný pro neplavce.Je to normální turistické centrum se vší vodní vybaveností včetně padáků a skůtru.Jóó a když sme tam byli tak zrovna okolo bungalovu rostly krásný hřiby, tak bylo houbové potěšení.Na promenádě krámky restaurace a slastičárny.(cukrárny) V kempu je samoška a hospod nepočítaně.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Chorvatsko 2010

Příspěvek  maky Mon Mar 01, 2010 10:16 pm

No a za 3/ v roce 2008 sme byli v září se ženou a vnučkou v Baška Vodě je to kousek od Makarské, ba možno si vzpomenete, tak tam v září hořelo a bylo to za naším hotelem,málem sme evakuovali.No ale mluvil sem tam s pár lidma a ti říkali že ten kus pobřeží Baška voda a Makarská je nejhezčí z celého Chorvatska, co se týka krajiny tak měli 100% pravdu, moře - pláž - promenáda - pár řad hotelů a domků a kousek políček a 1 500 metů vysoké nádherné skály. Famózní na pohled a jistě i na pěší nebo cyklo tůry.Ostatně podél pobřeží jako všude vede chodník až do Makarské asi 14km, nebo busem za pár čmrdlíků, na opačnou stranu asi 25 km. busem do Omyše nádherná soutěska s rychlou řekou a po ni jede parniček a zhora se jezdí na raftech, prej super.Ubytování od luxusu hotelů až normál priváty. Já byl s rodinou v největším hotelu "Hrvatska" bývalej post. kom. mega, ale slušné pokoje s balkóny soc.zař, lednička,televize na pokoji.Obrovská jídelna vynikající strava (já měl polopenzi), na oběd na pláži pica s pivem 32 kun, nebo špagety,lasaně apod.Ceny se daly.Moře mělo štěrkovo kamenitou pláž pozvolna do hloubky ale rozumně jak pro děti tak pro dospělé, na pláži půjčovny všeho, ba i kola.Nádherné dětské hřiště a přes ulici nosí pingl žížnivému dozoru dost slušné pivo ba i koňáček.V hospůdkách a cukrárnách dobroty, na korze samoška Bila, jóó je to dál asi 1 300km. ale stojí to za to.Jó a ještě mezi Baška vodou a Makarskou je kemp v lese Baška pole, pak Promajna, malé ale hezké letovisko, taková venička, ale úžasná písečná pláži, pak Krvavice a Makarská takové slušné turistické centrum se vším vybavením - historické městečko. No tak to zatím dofám stačí a těším se na vaš příspěvky,protože se také chystáme prohnat rendovi pérka (pardo gumy).Tak čau maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Chorvatsko 2010

Příspěvek  jaris Mon Mar 01, 2010 11:04 pm

HOY, na Makarské jsme byli autem loni. Ubytovaný jsme byli přímo v Makarské, asi 100m od přístavu. Na čumendu a večerní promenádu dobrý, ale koupat jsme se jezdili každý den právě do Krvavice (asi 8km) kde bylo na pláži míň lidí a dala se mezi útesy najít a ,,zabrat " soukromá nuda pláž, takže super. Původně jsme jeli na blind na týden, nakonec jsme si to prodloužili na 14 dní. Okolí moc pěkný,ubytování na úrovni (celé patro nově zařízeného apartmánu za 60.- na den). Ale je fakt, že nesmíš vzít hned první nabídku, ceny byly téměř stejné, úroveň ubytování však velmi odlišná. Ubytování jsme sháněli i o pár km dál v Podgoře, ale tam ceny začínaly na 85.- za apartmán,takže draho. Ale je fakt, že je to kousek dál, než chtěl myckei. Před pár lety, ještě s felicií jsme byli na Pagu, což je kousek nad Zadarem. Bylo to přes známé, takže celý barák pro dvě rodiny za velmi přijatelných 50.- na den a k tomu k dispozici motorový člun. Ale na Pagu je mrtvá příroda a jedna hlavní pláž, tak nemít člun a možnost jet každý den na jiné místo, byla by to asi nuda. O hodně hezčí je to kousek nad Pagem, v Novalje. Ale těch míst je spousta a velká výhoda toho, že jedeš autem a ne jako ovce s cestovkou je, že si můžeš vybrat na místě. Nevýhoda je možnost eventuální poruchy vozu a s tím tisíc starostí. Ale to snad s našimi spolehlivými auty nehrozí ?!?!?! rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Tue Mar 02, 2010 6:49 am

Diky za reakce kluci.

Ja zatim uvazuju o Pagu (jenze tam uz jsem slysel od vic lidi, ze to je jak rybnik a kde nic tam nic), okoli Trogiru a Zadaru (ale tam jsem zatim nenarazil na kloudny pristup do more) a nebo Rabac (tam se zase zasekavam na cenach).

Maky napsal vycerpavajici odpoved, ale jak jsem tak vycetl, to je spis kemp nez apartmany, ktery bych mnohem radsi, ale jinak moc pekny. Vzhledem k tomu, ze se tam chystame fakt poprve, tak se mi nechce na blind, ani do kempu, ale spis zaplatit aspon tyden nekde a pripadne tam neco najit potom.

Takze sup sup, kontakty primo na apartmany a fotky a tak ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  bambinot Tue Mar 02, 2010 8:19 am

myckei napsal:Diky za reakce kluci.

Ja zatim uvazuju o Pagu (jenze tam uz jsem slysel od vic lidi, ze to je jak rybnik a kde nic tam nic), okoli Trogiru a Zadaru (ale tam jsem zatim nenarazil na kloudny pristup do more) a nebo Rabac (tam se zase zasekavam na cenach).

Maky napsal vycerpavajici odpoved, ale jak jsem tak vycetl, to je spis kemp nez apartmany, ktery bych mnohem radsi, ale jinak moc pekny. Vzhledem k tomu, ze se tam chystame fakt poprve, tak se mi nechce na blind, ani do kempu, ale spis zaplatit aspon tyden nekde a pripadne tam neco najit potom.

Takze sup sup, kontakty primo na apartmany a fotky a tak ;-)

Mickey

Zdravím kolego,
do mailu bych ti toho vměstnal více, pokud máš zájem, pošli SZ mail a dám ti nějaké kontakty, foto a info.
bambinot Very Happy
bambinot
bambinot

Poeet p?íspivku : 103
Location : CHOMUTOV
Registration date : 04. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Lazak Tue Mar 02, 2010 8:26 am

My jezdili každý rok kousek za Omiš, cca 2 km, jmenuje se to Nemira. Jezdili jsme na apartmán k jedné rodině cca 10let. Je to vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro lidi kteří chtějí klid i zábavu. Krásné prostředí a všude blízko. Pokud si člověk chce připadat, že není někde v "českém rybníce", doporučuji sjet pod Split. Po dálnici je to rychlé, bezpečné a pohodové. Těch pár kun za tu dálnici se oplatí a stojí to za to.

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  jaris Tue Mar 02, 2010 8:04 pm

HOY, já bych se toho, Myckei, nebál. V každé vesnici stojí u silnice pronajímatelé s cedulemi privat, sobe atd. Stačí jen zastavit, podívat se a samozřejmě trochu smlouvat. Také jsou u cest často infocentra, kde mají nafocené nabídky a pokud projevíš zájem, zvednou telefon a za chvíli přijede frajer na skůtru, který tě dovede až na místo. Ale je fakt, že nejlepší je typ od někoho, kdo už to zkusil. Přes cestovku vybírám jen destinace, kam se autem nedostanu. Ono se to pak často liší od fotek v katalogu, ale už máš zaplaceno a co pak ? Jinak přeji spokojený výběr a příjemný pobyt. I když teď proběhla tiskem zpráva, jak mají chorvati mnohem radši rusa s bábuškou, než spořivé čechy... rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Tue Mar 02, 2010 8:13 pm

Ja se toho az tak nebojim. Ale nechce se mi s detma se strachat od baraku k baraku a vybirat. Radsi bych od nekoho primo overene, spolehlive, pekne mistecko, pozvolnou plaz a tak dale...
Cilize zaplatit a jedeeem :-)
Porad se mluvi o tom, jak v Chorvatsku byl kazdej nejmin 10x, ale kdyz ted shanim konkretni info, tak kazdy rika neco ve smyslu "tam vzdycky neco najdes" nebo "my uz tam jezdime jako na chalupu" ale konkretni rady, kontakty a tak nic :-D
Pro me je rozhodujici pristup k mori (a relativni klid v miste pobytu), aby se tam prckove mohli cachtat a nebylo to jenom z betonoveho mola rovnou do 10m hloubky.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Vranik Tue Mar 02, 2010 8:27 pm

nedá mi to a musím doporučit:
http://www.tilijanka.com/
skvělí lidé kousek do moře, klid, pohoda , krásné apartmány
Vranik
Vranik

Poeet p?íspivku : 82
Location : Severně od prahy
Registration date : 14. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Wed Mar 03, 2010 7:45 am

Vranik napsal:nedá mi to a musím doporučit:
http://www.tilijanka.com/
skvělí lidé kousek do moře, klid, pohoda , krásné apartmány

To vypada pomerne pekne, ale jak je to s morem?
Fotek ubytovani tam je tuna, ale plaz a moooore nic ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Vranik Wed Mar 03, 2010 9:50 am

myckei napsal:
Vranik napsal:nedá mi to a musím doporučit:
http://www.tilijanka.com/
skvělí lidé kousek do moře, klid, pohoda , krásné apartmány

To vypada pomerne pekne, ale jak je to s morem?
Fotek ubytovani tam je tuna, ale plaz a moooore nic ;-)

Mickey

mas SZ
Vranik
Vranik

Poeet p?íspivku : 82
Location : Severně od prahy
Registration date : 14. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Thu Mar 04, 2010 8:24 pm

Dekuji vsem zucastnenym za tipy, rady a odkazy.
Ted se tim musim trochu probrat, nebot v tom mam mirne receno brajgl a co nevidet se pro neco rozhoupu.
Viteze vyhlasim po ukonceni vyberu a budou se losovat hodnotne ceny ;-)
No a hned potom budu zjistovat co nejvic informaci o tom, jak se tam co nejlepe dostat :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  maky Fri Mar 05, 2010 9:55 am

au Mickei a zdarec chlapi,tak jak sem psal ty svý postřehy z Yugo,(pořád to sou jogurti,ať ti,nebo ti), tak sem Ti popsal zážitek z kempu -Nivice, z ubytování v karavanu Sukošan, v prvních dvou jsme si vařili sami,a solidní hotel z Baška voda Byl asi 70 m od moře ale v první řadě, jak sem psal, strava vynikající snídaně švédské stoly a věčeře teplé a opět s přílohama švédský stůl.Ale to jen na doplnění, ještě Vám chci dát jeden návod a to na cestu! Ja vždy upaloval na místo a hurá do vody, ale naposled sme vyjeli večer a klasika cesta ale ozval se ve mně romantik a také vzpomínka na poklad na stříbrném jezeře, tak teda doporučuji:: udělali sme si zastávku na Plitvických jezerech a velký okruh,kus pěšky kus lodí a kus vláčkem, teda stojí to za to,a pak sme to vzali do vesnice Rudovanec (možno i jinde je jich po cestě mraky) ubytovat na jednu noc a všude grilujou prasata a berany, je to delikátní papáníčko), vyspinkat a šup šup dál k vytoužené vodičce.Fotek je samo mraky ale když si dáš tu destinaci do vyhledávače, tak to máš včetně adres a aktuálních cen dle sezony. Když bude nekdo chtít,tak můžu doplnit, ale to je opravdu na každém co má rád a jakou pohodu si chce užít. Čau maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Fri Mar 05, 2010 10:01 am

Jo Plitvice....jsem taky premyslel, ale nejak uz mi na to nevychazi dovolena :-)
Protoz ubytovani je v drtive vetsine sobota-sobota takze to znamena vyjet uz v patek a na miste bych chtel byt 14 dnu. coz je celkem 11 dnu dovoleny. No a Plitvice k tomu je minimalne den a to je uz 12-13 dni a nejak neeeeni.
Ale uvidime, treba to dopadne.

Jo ale hlavne Lazak mi nabizi cestu pres Madarsko, takze jestli pojedu tudy, tak se k Plitvicim stejne nedostanu.
Kdyz jsme u toho vi nekdo (krom Lazaka) jakej je rozdil v ceste pres Madarsko nebo Rakousko (teda krom toho, ze se jede jinudy) ?

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  vecino Fri Mar 05, 2010 10:13 am

Tak řeším úplně stejnej "problém" s cestou do Chorvatska. Nabídek je nepřeberně, ale vybrat si to pravý je fuška. Máme taky malý děti 4,5 a 1,2 roků a chci, aby si to tam užily.

Co požaduji:
1) Apartmán v blízkosti moře.
2) Pozvolný vstup do vody.
3) Žádná zátoka, ale otevřené moře.
4) Klidné místo, ale na druhou stranu možnosti výletů třeba na lodi a pod.

Pokud by jste někdo věděl o nějakém takovém místě z vlastní zkušenosti, tak budu rád za tipy. Ono v těch katalogách a fotkách na internetu je to vždycky tak "načechraný" a pak, když tam člověk přijede tak se nestačí kolikrát divit.

Díky


Vecíno
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Fri Mar 05, 2010 10:20 am

Kdyz to ted tady tak zije, tak se jen tak zeptam k bodu 3)

Proc otevrene more? Nasi kluci, kdyz jsme byli prvne u more, tak byli z vln spis vydeseny nez nadseny, takze jsme byli radi, ze bylo par dni more jako rybnik a stacili si na to zvyknout.
Potom uz jim vlny nevadily.

A navic v tom Chorvatsku asi neni problem se autem dopravit na nejakou lepsi plaz ci misto, ktere bude treba vyhovovat vic.

Jinak krom bodu 3, ktery pro me neni rozhodujici hledam vlastne to same ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  vecino Fri Mar 05, 2010 10:30 am

Ještě než jsme měli děti, tak jsme se ženou nechali chytit v katalogu jedné cestovky na Egypt. Hotel, ubytování, all inclusive a výlety byly suprový. Moře bylo bohužel taková zátoka a připadal jsem si jako u nějakýho písáku. Jasně půjčovali jsme si tam skutry a dojeli si na pěknou pláž, ale ale.

Jinak proč otevřený moře - aby děti viděly pořádný moře. Vlny - toho se nebojím ... neříkám, že to musí být úplně otevřený moře, ale nesmí to být taková ta zátoka.
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  berko Fri Mar 05, 2010 11:01 am

letos to jisti maximalně malta nebo Greenprigl.-)) Chorvatsko 2010 38652
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Lazak Fri Mar 05, 2010 11:21 am

Mickey - neříkal jsem ti že když pojedeš přes Maďarsko tak, že se nedostaneš na Plitvice. Co se Plitvic týče je jedno jestli jedeš přes Maďary nebo Rakušáky, rozhodneš se až Chorvatsku v Karlovaci jestli pojedeš dolu na Split po dálnici nebo po staré kolem Plitvic. Chorvatsko 2010 19836

Vecino - otevřené moře moc v Chorvatsku není, co vím tak je v Dubrovníku a potom Primošten, Rogoznica... Další místa budou spíš jen mezery mezi přilehlými ostrovy...a nebo potom na ostrovy a tam už je jen moře Chorvatsko 2010 388709

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Fri Mar 05, 2010 12:02 pm

Lazak napsal:Mickey - neříkal jsem ti že když pojedeš přes Maďarsko tak, že se nedostaneš na Plitvice. Co se Plitvic týče je jedno jestli jedeš přes Maďary nebo Rakušáky, rozhodneš se až Chorvatsku v Karlovaci jestli pojedeš dolu na Split po dálnici nebo po staré kolem Plitvic. Chorvatsko 2010 19836

Vecino - otevřené moře moc v Chorvatsku není, co vím tak je v Dubrovníku a potom Primošten, Rogoznica... Další místa budou spíš jen mezery mezi přilehlými ostrovy...a nebo potom na ostrovy a tam už je jen moře Chorvatsko 2010 388709

Lazak

Jsem nerikal, zes mi rikal ;-) Jsem rikal, zes mi nabid trasu pres Madarsko a tak nejak jsem si odvodil, ze to je k Plitvicum hur. Ale ono to je skoro jedno, pac nebude dovca na to vyjet zase o par dni driv.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Fri Mar 05, 2010 4:17 pm

="maky"...Ale to jen na doplnění, ještě Vám chci dát jeden návod a to na cestu! Ja vždy upaloval na místo a hurá do vody, ale naposled sme vyjeli večer a klasika cesta ale ozval se ve mně romantik a také vzpomínka na poklad na stříbrném jezeře, tak teda doporučuji udělali sme si zastávku na Plitvických jezerech a velký okruh,kus pěšky kus lodí a kus vláčkem, teda stojí to za to,a pak sme to vzali do vesnice Rudovanec (možno i jinde je jich po cestě mraky) ubytovat na jednu noc a všude grilujou prasata a berany, je to delikátní papáníčko), vyspinkat a šup šup dál k vytoužené vodičce...

Cece mam tomu rozumet, ze vyrazis vecer, dojedes tam nejak brzo rano. Sup na turu po Plitvicich, potom nekde prespat a supajdis k mori?
Jestli jo, tak smekam. Celou noc ridit a potom jeste smajdat po Plitvicich ;-)

Mickey

PS - A nejmenuje se ta vesnicka nahorou Rudanovac? ;-)
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  IvaniUS Fri Mar 05, 2010 4:38 pm

no tak ja dam len jeden tip. nasa rodina tam chodi uz 12 rokov a sme velmi spokojni. nic velke a preplnene, taka ticha pohoda. vecery grilovacky na terase drunken . strasne dobre tam je Very Happy

http://www.igrane.com/simic-daniel/

nieje nad to ked sa rano zobudis, vijdes von z izby rozospaty, das desat krokov a člup do vody sunny
IvaniUS
IvaniUS

Poeet p?íspivku : 22
Age : 37
Location : Turzovka - Slovakia
Registration date : 25. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  maky Fri Mar 05, 2010 4:46 pm

berko napsal:letos to jisti maximalně malta nebo Greenprigl.-)) Chorvatsko 2010 38652
Zdarec, tak až budeš na tom Greenpríglu a pomažeš na tu Maltu,tak scratch nezapomeň na krásu Dolomit a zváště na Zlaté písky. farao
čau maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Fri Mar 05, 2010 5:06 pm

IvaniUS napsal:no tak ja dam len jeden tip. nasa rodina tam chodi uz 12 rokov a sme velmi spokojni. nic velke a preplnene, taka ticha pohoda. vecery grilovacky na terase drunken . strasne dobre tam je Very Happy

http://www.igrane.com/simic-daniel/

nieje nad to ked sa rano zobudis, vijdes von z izby rozospaty, das desat krokov a člup do vody sunny

Tam nemaji ceny. Zadarmooooo, jedeeem :-) Aktualizace stranek 2006...
Ale vypada to tam pekne.

A maky jak je to s tema Plitvicema?

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru