Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chorvatsko 2010

+19
nera738
serpa
Nomed
fesoj_2
mistrli
alex
Frodo
svar
KŇAF
sali
IvaniUS
berko
vecino
Vranik
Lazak
bambinot
jaris
maky
_Mickey_
23 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  nera738 Tue Aug 17, 2010 8:47 am

myckey nemôžeš mi poslať na mail nejaké foto? stačia 2 ,3 fotečky aby bola nejaká predstava. bol by som veľmi rád
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Tue Aug 17, 2010 8:50 am

No muzu, ale nemam na tebe mejl :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  nera738 Tue Aug 17, 2010 8:51 am

a ešte niečo. z toho garminu som úplý magor. čo mám zadať no navi aby som sa dostal k lazákovému odporúčaniu?
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  nera738 Tue Aug 17, 2010 8:52 am

ahh. hlava dubová. r.koprda@gmail.com díííííííík
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Tue Aug 17, 2010 9:03 am

Odeslano i s GPS polohou Lazakova baracku ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  nera738 Tue Aug 24, 2010 2:56 pm

Tak páni som späť. Myckey prepáč, nestihol som už poďakovať za info. Musel som ísť ešte na poslednú poobendú a potom o 23:00 sme vyrazili do Makarskej. cca 996 km. Cesta prebehla v poriadku až po Šibenik. Tam ma gps chcelo odfelať niekam do vnútrozemia. Zrejme som zadal zle. No nejak mi to nevadilo lebo ráno o 8:15 som videl prvý krát jadranské more. mali sme asi 4 prestávky. Prebaliť, vyvetrať atď. Cesta tam a späť Pc 138 l nafty, najvyšia rýchlosť navi 175 pc 179, priemer pc rýchlosť 90 km/h a palivo 6,6l/100km. No a teraz k podstate veci. keďže sme mali ubytko 99,9% vybavené s tým že 18.8.o 12:00 stačí zavolať či prídeme alebo nie sme išli od Šibeniku po magistrále až dole. Začali sme vyberať čisa nám bude pačiť tu, alebo tam. 175 km do makarskej sa nám nepáčilo nič. Aby som nezabudol Zastavili sme sa aj u Lazákových, len oni mali voľné až od soboty a pán vedľa za 14 € za kus tz. 56 € so spoločnou kuchyňou a obývačkou sa nám zdalo byť trochu dosť. Asi vedel že v celej nemire už nieje nič volné, tak hybaj ho zarábať. V makarskej sme ulicu, respektíve č.d ani len nenašli 4,6,10,12 atď. 8 nebolo a dokonca ani domáci nevedeli kde by to mohlo byť. To boli dve hodiny poobede a začalo sa peklo. Medzi Makarskou a Baško polie, ani neviem ako sa to volalo sme zohnali, teda žena zohnala apartmán 70€. Ideme sa ubytovať a hľa, s tou malou Vám bude niekde blišie pri mori, lebo sa nachodí a bla,bla,bla. Nakoniec že nie lebo deti robia krik. to bolo ešte v ďalších 3. Aby som skrátil hladanie ubytka - nakoniec Baška Voda, lebo únava detí už bola neznesiteľná - pochopitelne. Ubytovali sme sa o 16:05. S pôvodných 8 dní čo sme tam chceli ostať - cena 60€ sme nakoniec po oboznámení okolia tj. od Šibeniku sme sa rozhodli že ostaneme 5 nocí. A nastal problém, už pýtali 70€. Začal som baliť a nakoniec polavil starký na pôvodných 60€. Ubytko bolo celkom fajn len cca 1 km od mora a riadny stupák. Už nikdy viac a všetci, ktorým sa tam páči majú môj obdiv. Pláže úple o ničom, to vlastne ani niesú pláže a chorváti nič príjemné a tá drahota za žiadne služby to je vrchol.Krajina je pekná ale len tak na dva dni pochodiť a ísť domov. To nie je krajina stvorená na oddych. More strašne studené, naschvál sme išli až tak ďaleko, že bude teplé. ešte som nezažil aby v auguste malo more 18 stupnov.Pláže (kameňolom) plné a v mori nikto.Celé Chorvátsko je jeden skanzem, kde je čo pozerať ale nie oddychovať. Vedeli sme , že sú tam štrkové pláže ale toto bolo moc aj na koňa. Kde bolo trochu roviny otrasné špinavé pláže. Boli sme aj na ostrovoch Brač(bol) a Hvar(jelsa) ale nič moc, to isté ako všade.Akurát ešte drahšie.Takže zhrnutie, nikdy viac a keď tak lietadlom a zadarmo. Cesta z Bašky vody až po Zadar po magistrále a nič, nič a este raz nič moc. Auto obyšlo najhoršie. Nie žeby klaklo, ale tie chorvátske guličky po chodníkoch mu dali zabrať. Takže zháňam podbeh, prach alebo ako sa to volá. to pod dverami. Fotku dám už ale do sekcie kúpim. Tak Vás chcem poprosiť či o niečom takom neviete. A ešte nehnevajte sa že som to takto a sem písal, len som sa potreboval vykecať pred niekym kto ma ani nepozná a nezištne poradí, pomôže. Proste GS forum. Ďakujem
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Wed Aug 25, 2010 7:19 pm

Ahoj dovolenkari.

Koukam, ze jsi v Chorvatsku "vylepsil" auto podobne jako ja :-(
Jinak k nazoru na tuto zemi...zda se mi, ze zalezi na tom, kde poznas more poprve. Moji dva kolegove v praci nedaji na Chorvatsko dopustit. I kdyz byli nekde jinde, tak proste Chorvatsko vede. Ja byl prvne v Recku a mam zamilovany Recko, Chorvatsko ve me prilis nadseni nevzbudilo, ale nebylo nejhorsi. A uplne stejne na tom je sousedka. Ta proste rika "no, je to tam pekny, ale Recko to neni".
A k te jejich pohostinnosti: i moji dva kolegove se shoduji, ze uz to neni co byvalo. Ja mel teda vylozene spis pocit, ze me tam spis toleruji a style "dej sem prachy a tahni" se ke me i castecne chovaji. Totalni nezajem.
Co se tyce plazi, tak vzhledem k tomu, ze jsme nasi cestu pojali trochu jako pruzkumnou, tak sem napisu info o plazich, co jsme zjistili:

Nemira - 2 plaze, jedna mensi s vetsima kaminkama, druha mensi, s mensima a sirsi plazi, cisto na plazi i v mori, more ale studene
Makarska - megaplaz, megalidi, mensi kaminky, spina jak v mori tak na plazi, rambajs, more telpejsi nez v Nemire
Omis - pisecna plaz, spina v mori i na plazi, lidi tak akorat, akorat desny parkovani, more studeny
Duce - pisecna plaz, cisto, lidi dobry, teply more...docela se nam tam libilo
Solaris - dost lidi, kaminkata plaz...ALE milion atrakci pro deti (dost za poplatek), kdyz se preleze plot, tak se muzete vykoupat i v hotelovych bazenech :-), cisto. Akorat jsem si tam znicil auto.
Zaboric - kaminkova a kus pisecna plaz, lidi akorat, more krasne teply a ted pozor, pri ODLIVU cisty. pri prilivu priplavala tuna ras a chalus a bordelu a jednou jsme doslova plavali ve srackach, ze to tak musim napsat, fuj
Slane jezero na jednom z ostrovu Kornati - megaluxus...voda asi tak 30C, superslana, takze nadnasi..krasne se plavalo. na ostrove oslici, prima zazitek pro deti. akorat cena vyletu 300 kun/osoba
park Krka - bezva koupani pod vodopadama, sladka tepla vodicka, mraky lidi, ale dalo se, bylo to bezva. takovej zvlastni zazitek

Uff...vic me ted nenapada. Jestli z toho neco nedava smysl, tak sorry, lezim v posteli v horeckach ;-) At mi nekdo vysvetli, kde se bere chripka v sprnu :-(

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  maky Wed Aug 25, 2010 7:50 pm

Mickei , mickej, jak se starej tak seš promin blbej, horečka v srpnu je Z A N E D B A N Ý Pití,(teda svarovy slivovice) ani ses nepochlubil s tou příhodou s autíčkem?????? maky(ještě jednou se omlouvám za drzost)
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Wed Aug 25, 2010 9:02 pm

:-D
Maky dik za uprimnost, ale pitim to rozhodne neni. Po ledvinove kolice musim rict, se si piti fakt rozhodne hlidam. Mam nejakou chripku, ani snad nechci vedet jakou (ptaci, praseci, cloveci). Do toho nejaky pilule proti kasli...no dari se.
Auticko, az budu schopen, nafotim a pozadam o rady (jak jsem koukal dle rad u problemu nera, tak jsi zdatny radil), manzelka ho totiz jeste dneska drobatko "potunila" pri vyjezdu z garaze. Jiz podruhe...to prvni tuneni nas stalo 15000 a novy zadni dvere, tohle jsou nastesti jenom skrabance.
Takze jak budu schopen sejit schody, tak to nafotim a roztrhne se pytel s radama ;-)

Zdar kluci.

Mickey

PS - Samozrejme i zdar holky, pokud tu jsou nejaky skovany
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  maky Thu Aug 26, 2010 5:20 am

Zdarec marode, tak to se omlouvám,ještě se zeptám, neměl jsi náhodou klíště???, nebo někde po těle takový zarudlý flek???? bacha mohla by to být borelka, nebo encefalitida, obojí stojí za prd a nepřál bych ti ani jedno, no a k těm radám, ohledně karosérie sem vyučen a 15 let sem praktikoval. Teď už jenom radím, páč mě to nebaví a živím se jinou prací, teda taky né dost placenou.maky brzké uzdravení
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  nera738 Thu Aug 26, 2010 11:14 am

myckei nazdárek. aj ja prajem skoré uzdravenie. na chrípku najlepšie prevarené pivo s medom. nechutí to najlepšie ale zaberá brutálne. no s tým ako sa chovajú k ľuďom máš pravdu. prvý deň som sa cítil ako úplný žebrák a pokukovaním po ostatných ľudoch ako trávia dovolenku som zistil, že takýto aktívny oddych ( žena varí, ja chodím do obchodu) nieje ta pravá dovolenka pre mňa. na dovolenke sa má míňať a užívať si. v tomto duchu som to aj pojal a za 5 plných dní a 1 odchodový som utratil 600€ + 300€ ubytko, takže tie nerátam. to je trochu dosť na 5 dní. keby sa mi tam páčilo ako napr. v grécku alebo v postkomunistickom bulharsku tak mi to nevadí. v bulharsu sa mi páčilo ešte to, že keď si niečo niekde kúpil tak by ťa nedali za nič. v grécku ťa lákaju aby si ťa ulovili a v chorvátsku ako píšeš aj ty daj prachy a zmizni. chcel by som vedieť koľko zarába priemerný chorvát. lebo kúpiť tam chleba za 2€ alebo buchtičku za 2€ džúsik 0,2 dcl 1,20€. k...a kto im tú kalkuláciu shvaluje? na margo tohoto sme sa chodili normálne najesť a cena obchod - reštika o 10 % viac a bez roboty. takže proti gustu žiaden dyšputát, ale asi tam už naozaj nepôjdem utrácať. toľko drahých ľodí ako bolo tam, to som ešte nežral. a s tým autom ma to mrzi, no aspoň viem že som tak neobyšiel sám.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  maky Thu Aug 26, 2010 6:14 pm

zdar mládenci, tak po těch vašich nářcích vám mohu nabídnout týden od 11.9. do 18.9. na ostrově Hvar v Jelse pro 2 dospělý a jedno dítě s polopenzí v hotelu Jadran, za 6 500 kč. plus sami dopravu. Měl sem objednáno pro sebe 14 dní ale žena dostala jen týden dovolenou, přijde mi blbý to nechat propadnout,.Maky ( není to legrace)
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  mkb Mon Sep 13, 2010 8:44 am

Tak jsem se také vrátil z Chorvatska. Pol. Pelješac - Trpanj - hotel Faraon(***). Vím, že letos již asi tyto informace nikomu moc nepomohou, tak snad příští rok. Cestu přes Maďarsko a Bosnu jsem opět rozdělil do 2 dní.
1.den D1, Bratislava, Györ, Balaton, Kaposvár, v HR - Virovitica, Daruvar. Tam jsme přenocovali u pana Altuse Damira. Rozumí obstojně česky a má výbornou hruškovici. Cesta dobrá, na jihu Maďarska horší silnice, ale velice slabý provoz. Cestovní průměr 94km/hod. Jel jsem lehce za hranicí zákona.
2.den do Bosny, Gradiška, Banja Luka, Bugojno, Jablanica, Mostar, Metkovič. Zbývala Ploč a trajektem do Trpanje. Ale bál jsem se, že se nedostanu na loď a budu muset čekat další 2hod na další. Tak jsem to objel po silnici přes Neum, Ston a Trpanj. Tento den je cesta podstatně komplikovanější a je pouze pro fajnšmekry. Je tam stále něco k vidění, tak že zastávek nepočítaně a v soutěskách řek Vrbas a Neretva se opravdu chvátat se nedá. Nejen, že je tam rychlost neustále omezována na 60, 40, i 20! Ale někde se ani tyto omezené limity nedají použít. Navíc bosenská policie měří naprosto nepředvídatelně. Nutno dodat, že i tam funguje řidičská solidarita a bliká se. Silnice v Chorvatsku pěkné jak ve Slavonii (sever HR), tak v Dalmácii. V Bosně jak kde. Řeknu tak po 30% pěkné, obstojné i horší. Cestovní průměr 52km/hod.!
V opačném pořadí jsem řešil cestu zpět. Povídat by se o této cestě mohlo daleko víc. Když někdo bude mít zájem, rád sem přidám další informace.
Pro hnidopichy trochu statistiky: celkem 2498km, průměrná spotřeba 7.2l/100 (klimatizace tak 50%). Z navigace: Min. nadmořská výška 2m. max. 1131, max. rychlost 162.
Cesta opravdu hezká a zajímavá, žádný problém s autem. Až přeberu fotky, pár jich sem přidám.
mkb
mkb

Poeet p?íspivku : 119
Location : Benešov
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  maky Mon Oct 18, 2010 1:05 pm

Zdarec hoši,tak už sem vytrávil tu letošní bídu s dovolenou a tak také přihodím pár, doufám že poučných vět. Tak už před odjezdem sem inzeroval ten týden v Hotelu Jadran město Jelsa ostrov Hvar, tak ten týden byl opravdu k mání a propadl, škoda, protože po příjezdu na místo nám místo 2 lůžkového hotelového pokoje s přistýlkou v tom komplexu za tu cenu nabídli apartmán s velkou 4x5m super vybavenou včetně elektrické trouby s otočným grilem, stůt se 6 židlema kuchyní, 4x5m obývákem s rozkládacím 1 3/4 lůžkem a skříní, se2 křesly konferenčním stolkem a televizí, z obývaku a kuchyně vstup na mega balkon na balkoně opět stůl a 6 židlí ( byli jsme v prvním patře, ložnice 4x 3,5 m a koupelna s vanou WC, sprcháčem a toaletkou, chodba a přededveřma terasa. Ubytko skvělé v borovém lese ve stráni pohled na moře přes 2 domy před námi v podhodě, byly níže než náš, na polopenzi do jídelny a k bazenu byl v ve dvoraně té budovy s barem, fitkem v patře ta jídelna a nad tím koncertní sál, se šlo po cestě 60metrů. Po celé délce komplexu který tvoří pravostranný břeh vjezdu do přístavu skalnaté a štěrkové pláže, musím říci čisté, až na nějaké lidi co si tam vodily psy.... to já opravdu nemusím, aby mě nějakej čokl očuchával a oklepával se u mě když vyleze z vody. Na pláž sme chodily do takové zátočiny,nad ní bar a tam takovej starej chorvat, šel sem si dát pivko a panáka, (pivo 15,panák rakie 8 kun, právě zametal a ještě měl zavřeno, praštil koštetem a už chvali tak povídám pivo a panáka, on odběhl, vrátil se a ptá se - maďar ????? povídám čech a on normálně tak jak píšu pánboh zaplať, sedl si ke mě dal pivo a oboum nalil rakii, a že by už z těch maďarů umřel, že si s nima nemůže pokecat, že jim nerozumí, tak sme popili, pokecali probrali celou evropu a než přišli první štamgasti už sme byli docela nalitý. No ale zpět, tak polopenze skělá ráno i večer švédské stoly co hrdlo ráčilo, každý den ke snídani vejce vařená, míchaná, párky, šunka,nebo pršut, máslo ( opravdové né od ramy) med, jogurty, ovoce, sušené ovoce, musli, paštiky, sýry, plátky, ba i ten jejich snad jediný roztíratelný, káva, čaje, kakao, mléko teplé i studené, džusy, pečivo 5 druhů včetně teplých žemliček,
večeře pak opět, stoly,, začátek pečivo, zelenina, nakrájená, (rajčata, papriky, saláty, ) těstovinové saláty 2 druhy každý den jiné, pak ryby - grilované ,smažené nebo pečené, nebo chobotnice, kalmáry, mušle, dále kuřecí buď pečené nebo grilované, to samé vepřové maso, a hovězí s nějakou omáčkou,gulášek ba i svíčkovou s knedlíkem, no přílohy brabory vařené, kaše, hranolky, rýže, hrášek nebo fazolky, těstoviny a po dvakráte knedlíky . K večeři se podávala pouze voda. (jediná chyba) kdo chtěl pivo nebo víno tak to si už musel zaplatit. Bohužel nám počasí moc nepřálo, 3x nám sprchlo a tak sme jeli na výlety do Stari Gragu a Hvaru a tam jsem opět prokázal svůj skvělý orientační smysl, když sem si prohlídl mapku ostrova tak sem si všiml, že na jižní straně ostrova ze Zavaly vede podle moře silnice, tak sem do navi zadal Hvar a jedem, na křižovatce za Jelsou baba radí doprava,jářku kadím na tebe jedu rovně, po 100 metrech se ze 6 metrové silnice za zatáčkou stala 2metrová, a jedou auta proti , tak kousky couvat, uhýbat a už sem viděl jak si ho olítám, o první skálu,nebo zeď ale nejsem srab a tak valím na jedničku do hor, baba v navi ječí otočit, žena že sem se zbláznil a že nikam tudy nejede, no a najednou před námi avizovaný tunel, ale ona to byla pouze vysekaná díra žaádný obklad porálu nic jen semafor. předemnou auto, rozsvítila se zelená a jedem, po pár metrech na mě ten auťák zamrkal varovkama, z čehož sem pochopil, že ho oslňuju, tak sem ho nechal odjet a právě včas, ... ze skály koukal balvan jako sviňa, tu zase z podlahy, no horor, ale po 650 metrech sme venku a navi s mojí řvou otočit, ale sem hrdina a jedu do tý Zavaly odtud přeci cestička, ale cesta končí u pláže a šmytec, otočit už velím i já a zpět, ovšem jen kousek a při první příležitosti místo doprava opět do leva mazec po horách, uzké silničky už ani nevnímám, když konečně přijíždíme ke křižovatce ( vlastně odbočce z úzké asfaltky na ještě užší prašnou, je na ní klacek a na něm krabice od banánů a na ní obyčejnou tužkou HVAR- 17km. ), tak jedem po asfaltu ta prašná je nějaká legrace, nebyla, sme ve Svete Nedeli a opět konec silnice u nějakého dvora. A babá teď už obě na mě ječí otočit,otočit, otáčím a jedu na tu odbočku a šup po té šotolince, hoši horor, v dosti strmé stráni vydlabaný klín a nasypaný pod tu pevnou část až vznikne taková rádoby silnička, která se drobí a sype za autem,kameny mlátí do spodku a jedem zase se vyhýbat protijedoucím vrahům, protože oni sou vrazi a my sebevrazi, ale jedem horších 17 km sem ještě nezažil, ale hojalá a sme přeci jenom na té hlavní která vede přes celý ostrov ale na severu.No a teď už jen skratkou, Je to pěkný ale již nikdy nepojedu na ostrov, Je tam hezky ale není tam co dělat když je ošklivo a ty 4 města co tam sou tak projdeš za 1 půl dne,Také ten trajekt žádná láce, 360 kun za auto a 2 lidi, ale domů sme se vrátily v pořádku, ujeto 2500km při spotřebě 6,2 litru to auto je opravdu skvělý. maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Mon Oct 18, 2010 1:15 pm

Sebevrah :-)
Ale az pojedu nekdy priste do Chorvatska, tak te pumpnu o podrobnejsi info k ubytovani.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  maky Mon Oct 18, 2010 6:43 pm

Jasný, dal bych i foto mám jich přes 1200, ale sem tele a už zase nevím jak na to rajče, a také které vybrat, ale teď ještě dokud mám střevo, tak nové diskusi na téma ŘECKO ve vedlejší nitce maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Mon Oct 18, 2010 6:54 pm

Na rajce dej vsechny, zadny vybirani, ono to nejak prezije. Hambaty ti stejne smazou, tak se neni ceho bat ;-)
Jdu se mrknout na Recko :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Panridic Wed Oct 20, 2010 1:29 pm

Lazak napsal:Když už tady řešíte dovolenou v chorvatsku, nejedete někdo 12.7. do chorvatska? Co tak společná cesta?

byl jsem letos na Severu. Pěkně 13ti hodinová ceto jaenom a počasí tam bylo suepr. Istrie je Istrie http://www.chorvatske.cz/istrie/ a za rok snad společná cesta Smile

Panridic

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 20. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Rada

Příspěvek  Panridic Tue Oct 26, 2010 6:46 am

vecino napsal:Tak řeším úplně stejnej "problém" s cestou do Chorvatska. Nabídek je nepřeberně, ale vybrat si to pravý je fuška. Máme taky malý děti 4,5 a 1,2 roků a chci, aby si to tam užily.

Co požaduji:
1) Apartmán v blízkosti moře.
2) Pozvolný vstup do vody.
3) Žádná zátoka, ale otevřené moře.
4) Klidné místo, ale na druhou stranu možnosti výletů třeba na lodi a pod.

Pokud by jste někdo věděl o nějakém takovém místě z vlastní zkušenosti, tak budu rád za tipy. Ono v těch katalogách a fotkách na internetu je to vždycky tak "načechraný" a pak, když tam člověk přijede tak se nestačí kolikrát divit.

Ahoj, z vlastních zkušenosti s pobytem s děckama u moře, mohu dopročut Vodici. Promišten - záleží, kde zrovna jste, ale je tam jak otevřené moře, tak i zátoka.
Vecíno
http://www.adriahome.com/modul.php?language=sk&menu1=privatni_apartmani&menu2=Dalmacia&menu3=Primosten Moc se mi tam líbilo a pro děti tam bylo spoustu další zábavy. Ubytování v pěkném apartmánu s výhledem na moře jsem hledal tady http://www.casamundo.cz/chorvatsko/ A byl jsem spokojen. Paní majitelka velmi milá a přesně to co jsem chtěl, jsem dostal. Je možné si tam i zavoalt a poptat se, kdyby vás zajímalo něco extra, co není na webových stránkách. Výlety na lodi jsou od tud samozřemostí http://www.primosten24.com/cz/primosten-sport/ Snad jsem takhle pomohl.

Panridic

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 20. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Panridic Wed Oct 27, 2010 6:56 am

myckei napsal:Diky za reakce kluci.

Ja zatim uvazuju o Pagu (jenze tam uz jsem slysel od vic lidi, ze to je jak rybnik a kde nic tam nic), okoli Trogiru a Zadaru (ale tam jsem zatim nenarazil na kloudny pristup do more) a nebo Rabac (tam se zase zasekavam na cenach).

Maky napsal vycerpavajici odpoved, ale jak jsem tak vycetl, to je spis kemp nez apartmany, ktery bych mnohem radsi, ale jinak moc pekny. Vzhledem k tomu, ze se tam chystame fakt poprve, tak se mi nechce na blind, ani do kempu, ale spis zaplatit aspon tyden nekde a pripadne tam neco najit potom.

Takze sup sup, kontakty primo na apartmany a fotky a tak ;-)

Mickey

Ahoj Mickey, co se týče fotek, můžu sem pak něco hodit Smile ted je ale usebe nemám. Byl jsem např v Promoštenu nebo na Makarské - v obou strřediscíh se mi líbilio. Pobývali jsme v aparmánech http://www.casamundo.cz/ ale už nevim jak se jmenovaly. Vim jen, že jendou jsem je hledal tam a jdednou tady http://www.primosten24.com/cz/pokoje-primosten/ Radim se tam torchu pokoukat a něco se najde.

Panridic

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 20. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 4 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru