Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chorvatsko 2010

+19
nera738
serpa
Nomed
fesoj_2
mistrli
alex
Frodo
svar
KŇAF
sali
IvaniUS
berko
vecino
Vranik
Lazak
bambinot
jaris
maky
_Mickey_
23 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  fesoj_2 Mon May 10, 2010 7:03 am

Lazak napsal:Když už tady řešíte dovolenou v chorvatsku, nejedete někdo 12.7. do chorvatska? Co tak společná cesta?

odjíždíme 9.7.2010 směr Duče u Omiše, jsme z UH

fesoj_2

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 10. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  mistrli Mon May 10, 2010 9:07 am

Zdar,
no my se chystáme vyrazit okolo 17. 7. a taky někde kolem Omiše.(bylo nám dporučeno).Řeším však zda-li mít ubytování zajištěno dopředu nebo něco hledat až na místě...mám z toho trošku obavu.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Mon May 10, 2010 9:10 am

Hoj.
Sousedi jeli loni bez zajistovani a ubytko nasli. A letos jedou znova a ubytovani si objednali predem. Bo rikali, ze loni z toho meli takovej neprijemnej pocit a i tak, ze zkusili asi tri nabidky a je to takovy divny...ze jsi u more, chtel by ses koupat, ale musis shanet, vybirat a tak. Odpada takova ta bezstarostnost. A ceny jsou stejne, at to platis predem bo potom rovnou na miste.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Nomed Wed May 12, 2010 8:58 pm

tu som nasiel nejaky odka na tu privlaka



http://www.hotelium.com/City/Privlaka.htm?gclid=CJLqyJy9zaECFc2R3wodxlKVdg


ale neviem ci to je ono affraid

Nomed

Poeet p?íspivku : 68
Location : Trnava/Slovensko
Registration date : 01. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  mistrli Wed Jun 30, 2010 6:36 pm

Zdar,
když tak vyrážíte na cestu máte nějaké asistenční nebo jiné připojištění. Co a od koho je tak nejlepší? Jaké máte zkušenosti? Termín se blíží tak pátrám... Dík za info
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  serpa Tue Jul 13, 2010 8:29 pm

mistrli napsal:Zdar,
no my se chystáme vyrazit okolo 17. 7. a taky někde kolem Omiše.(bylo nám dporučeno).Řeším však zda-li mít ubytování zajištěno dopředu nebo něco hledat až na místě...mám z toho trošku obavu.

Zdravim, aj my ideme smer Chorvatsko, odchadzame 18.07 v noci (koli zapcham, mame 1,5 rocnu dceru...). Ideme na Brac do Supetaru (my sme si zohnali ubytko dopredu, aj tak to bola celkom fuska, tento termin bol dost obsadeny), ked budes v Omisi je mozne, ze sa niekde uvidime.... (kazdemu GS - ku s ceskou a slovenskou SPZ bliknem... tvavomodry GS s DS spz...)

serpa

Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 28. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  nera738 Wed Jul 14, 2010 5:03 am

tiež rozmýšlame nad cestou do chorvátska. jediné čo nás odrádza je to že tiež máme 1,5 ročnú dcéru. s tou druhou to je už ok. tej by sa páčilo aj spanie v aute len čo s ninou? ak náhodou nezoženieme noclah. chudiatko sa aj zblázni bez posteli. vy čo chodíte pravidelne, dá sa tam zohnať hneď, alebo to nejakú tú hodinku trvá?
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  mistrli Wed Jul 14, 2010 5:36 am

Zdar,my vyrážíme 16.7. kolem 20:00 směr Brno,Mikulov,Vídeň, Slovinsko - koupil jsem známku nechce se mi motat někde okolo po okreskách a atd. směr Omiš-Nemira. Nakonec jsem si ubytování pojistil na radu spousty lidí dopředu,protože po 12 hodinách v autě budou všichni omrzlí (děti 4+16 let) a v nějakém tom horku s někým smlouvat nebo tak podobně se nám nebude chtít.
Samozřejmě že když uvidím GRANDA s Česko- Slovenskou SPZ (sorry za pomlčku Very Happy ) tak 3x cheers
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty chorvatsko

Příspěvek  kris Wed Jul 14, 2010 5:36 am

Ahoj,mi ideme uz po X-krát,ale posledné roky uz iba do hotela,máme totiž 6 roč. a 5 mesač.chlapcov.Vsjo je zabezpečené all inclusive(Sibenik-Solaris hotel Andrija v auguste),ale boli sme aj na blind vtedy ešte s 3 ročnym synom,ale od vtedy ani za bo..ha!! Evil or Very Mad To sme boli v okolí Biograd na moru,dorazili sme ráno okolo 8 hod. a začali hladat cez turist info.Nemali sme velké naroky akurat aby to bolo blízko mora.Presli sme aspon 3 dedinky nikde nemali nič alebo az 800 -1000 m od mora.Tak sme začali hladat spôsobom,že sme chodili po jednotlivych apartmánovych domov a pytali sa majitelov či maju nieco volne...Bud nemali,alebo strasne drahé (pýtali neakych 80 euri za izbu/noc).Druhy problém bol ten ,že sme zhanali ubytko od pondelka do stvrtka(potom sme sa mali pripojit ku kamosom na hotel ,kde sma mali rezervaciu uz vopred zaistenú).Nikto nám nechcel poskytnut ubytko v takom kratkom termíne...Uz bolo pomali 12 hod sunny 30 C ,mali uz bol nesvoj,chcel sa kupat v mori,manzelka aj ja tiez nervozny ,unaveny po nocnej ceste.Pri poslednom apartmánovom dome (uz vtedy sme sa rozhodli ze súhlasíme so vsetkym -cena Rolling Eyes )sme natrafili na franc.rodinku,ktora prenajímala cely dom.Bolo to super,vedeli sme sa aj dohovorit(nieco kecám po franc. Very Happy ),dali nam malu izbu s vlastnou kupelnou za smiesnych 20 euri za noc.Plaz bola blízko,a este k tomu aj piesočnatá!!! affraid Takze vsetko dopadlo nakoniec ok,ale také stresi s malym detskom(-ami) už nikdy viac!!!! Evil or Very Mad Takze od vtedy iba rezervacia vopred a íst na istotu...!!!!

Scénic II 2004 1,9 Dci 88kw (full vybava aj navigačnym....)

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  maky Wed Jul 14, 2010 6:11 am

Zdarec synci, tak já o chorvatsku něco vím, ale je to stále málo, (viz. příspěvky dříve) a nyní hledám též nějakou daču, a tak sme to probírali v sobotu s rodinou a syn navrhl ať se vy..kašlu na hledání, že na nějaké partyzánské akce sme již staří, a že objedná pobyt v hotelu od němců, sám sem se již několikrát přesvědčil, že od nich jsou tyto zájezdy až o třetinu levnější, pouze jediná nevýhoda není český delegát!!!????,ono jde o prd, ale když pak omarodí dítě je problém, ( když sem byl před dnes již 2 roky v Baška Vodě, tak vnučka 2,5 roku měla 40tky teploty a super průvodkyně Vlastička mimochodem odněkud z Ostravska nám dala na sebe tel. a kdykoli zavolejte mám tu auto a jedem do nemocnice, to by asi u němců chybělo??? ale asi to zkusím), a také o té možnosti lítat po pobřeží a hledat ubytko s Váma souhlasí to je o nervy. Tak pište chlapi jak jste dopadli a doplnte ifo o foto, ať je z čeho vybírat. Čus maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Děda Sun Jul 18, 2010 9:49 am

Tak dneska jsem se vrátil od Omiše. Odjezd byl 10.7 ve 22,00hod a návrat dnes 18.7 cca v 9,45hod. Byla to akce Hr, protože mi volala známá ze Slovenska u které jsme měli bydlet, že vyhořeli a aby jsme k nim nejezdili, tak jsme se v pátek rozhodli, že pojedem do Chorvatska, nic domluvenýho jsme neměli a hned v prvním apartmánu, u kterého jsme zastavili a šli se zeptat jsme zůstali, protože cena za apartmán pro 4 s klimatizací za 35eur se mi zdála dobrá cena.
Domácí nám každý den dávala láhev vína , na uvítanou láhev ořechovice (nevím jak se to chorvatsky píše) a protože její manžel je rybář, tak každý druhý den grilovačka. Prostě paráda.
Měli jsme šílenou kliku, protože jim někdo odřekl rezervaci, a když jsem to chtěl domluvit pro švagra, tak neměla místo, ale když jsme jeli na výlet do Baška Vody a na Makarskou, tak nám dohazovači lezli do cesty před auto s cedulí volný apartmán, takovým stylem, že jsem jednoho málem přejel, tak si myslím, že sehnat ubytování tam nebude problém.

Cesta po dálnici je paráda a objet drahou Slovinskou dálnici taky nezabere moc času a není to o moc delší.

Jak dlouho a zakolik ještě doplním, musím to spočítat.

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  mistrli Sun Jul 25, 2010 1:21 pm

Zdar,tak i já se dnes(včera před půlnocí)vrátil z Chorvatska.
Zde je něco z mých postřehů: Vyrazili jsme 16.7. ve 20:00 od Ostravy.2 dospělí,1 skoro dospělý a 1 dítě a samozřejmě plně naložený Grandík směr Brno,Mikulov,Víděň,Graz,Maribor(koupil jsem si dálniční známky jak Rakouskou tak Slovinskou),Zagreb,Split,Omiš,Nemira(to je cca. 3km od Omiše). Cesta začala dobře,u nás tempomat na 148km/h(dle GPS skutečná rychlost 142) v Rakousku pak tempomat 138(GPS132),(pozor ještě na poslední pumpu v Rakousku-Shellka a cena nafty při stávajícím kurzu je 34,2kč,všude jinde do 30kč) až k Mariboru vše v poho a pak to přišlo... Asi 10 km před Slovinsko-Chorvatskými hranicemi končí ta jejich dálnice . K tomuto místu jsme dorazili v 01:00 po půlnoci a těch 10 km na hranici,pak kontrola a pak první mýtná brána(od teď už je nesnáším) jsme poskakovali 4,5 hodiny!!! Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Affraid Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Affraid Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Affraid Ještě že rodinka spala a já si vzal dost RedBullu,ale nervy jsem měl už pomalu v pr.... No dále to celkem šlo a pak druhá mýtná brána za Zagrebem - kolona cca. 8km a opět 2 hodiny poskakování to mi fakt nervy ruply.Pak do Splitu a dále to již zase šlo,ale celkem jsme byli na cestě 17 hodin. Na odpočívadle kde jsme na 30 min zastavili jsme potkali spoustu Čechů a všichni opakovali to samé,že tohle ještě nezažili. Naštěstí dovča vyšla super(nakonec jsem měl ubytování zajištěno dopředu-cena za partmán pro 4 + klima za 55euro,ale jinak volných apartmánů v Nemiře bylo dost). Zpět jsme vyrazili ráno 24.7. v 8:00 a málem to samé : do Zagrebu super( ráno při odjezdu teplota 31°C a u Zagrebu již jen 16°C) ale pak od Zagrebu po hranice jen kolony,kolony a kolony .... Ale to už jsem si málem zvyknul. Jinak cena nafty v Chorvatsku cca. 28,2kč.
Závěr podle mne tedy pro příště je,že už nepojedu na víkend -jen přes týden a ubytování nechám až na místo. Auto šlapalo úplně perfektně a musím mu teď za odměnu dpřát nějakou tu očistnou kůru-nový vosk a vyčištění.
Ujel jsem přesně 2289.8 km,spotřeboval 133,7 l nafty a průměr dle pp 5,8l,při průměrné rychlosti 76,2km/h (ach to poskakování)
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  mkb Mon Jul 26, 2010 2:30 pm

Rád jezdím do Chorvatska. Ze středních Čech jsem vždy jezdil Linz, Salzburg, Ljubljana, Postojná, CR a pak dle potřeby. Vždy fronty. Pak jsem zkusil jinou cestu. Za Linzem (Wels) směr Graz a po 100km (Trieben) to střihnout zkratkou přes Hohentauren na Klagenfurth, Loibelpass, Lublaň.....Je to pomalejší, avšak zajímavější a bez front alespoň v Rakousku. Obě varianty mají tu nevýhodu, že se jezdí jedním prdem a např. Alpy nevidím, neboť je přejedu v noci. Časově to vyjde nastejno.
Předloni mi došla trpělivost a na Makarskou (Brela) jsem vymyslel tzv. "starou cestu". Tak jsme kdys jezdili s rodiči do Jugoslávie. Abych se vyhnul naší D1, jel jsem Rakouskem přes Vídeň, (HU)Szopron, Balaton, (CR) Virovitica, Daruvar. Tam jsme v klidu povečeřeli, dali si pár piv a přespali v penzionu. Druhý den Bosna. No měl jsem takový divný pocit. Ono když člověk trochu sleduje zprávy a vidí kostel křesťanský, a pravoslavný co by kamenem dohodil a mezi nimi ještě muslimskou mešitu! tak to je zvláštní pohled. Ale obavy jsou zbytečné. Jako u nás. Když se měří rychlost tak se bliká. Velice zajímavou cestou přes Banja Luka, Jajce, (kaňon řeky Vrbas) Bugojno na člověka dýchne pravý "Balkán". Stavěli jsme snad každých 20km. Vždy bylo něco zajímavého před objektivem. Cesta to není nijak rychlá, ale klidná, bez front a místy téměř bez provozu. Už si nepamatuji kolik to bylo km, ale celková doba opravdu klidné jízdy 18hodin. Z toho odečíst alespoň 3hod na zastávky.
mkb
mkb

Poeet p?íspivku : 119
Location : Benešov
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  serpa Sat Jul 31, 2010 12:11 am

Takze aj my sme sa vratili vcera 30.07. skoro rano (04:15) z Chorvatska - konkretne zo Supetaru na Braci. Boli sme tam od 19 do 29. 07. Tam sme odchadzali v nedelu vecer (o 22:00) z BA. Sli sme klasika po dialnici cez Rakusko, Slovinsko az do HR. Cesta do Splitu s prestavkami nam trvala cca 9 hod. Na mytniciach sme vobec nestali (boli pred nami max 2 - 3 auta) najviac cca 15 min. sme stali na Slovinsko - Chorvatskej hranici. Cesta spat bola obdobna... tiez sme najdlhsie stali na hraniciach so Slovinskom (colnici perhladavali Holandske auta pred nami). Po minulorocnych skusenostiach chodime do HR len v noci a nie cez vikendy. Na Lucku sa cez vikendy cez den aj v noci stoji niekolko hodin... (teraz ked mame 1,5 rocnu dceru by sme to neriskovali...) Chodime cez Slovinsko, cez Madarsko je to na km kratsie, ale na cas nie... (rozdiel cca dve hodiny), po informaciach od znamich, ktori isli cez Madarsko su niektore cesty v zlom stave... (kolaje, vytlky). Slovinci si daju zaplatit za prejazd, ale nam to stoji za to (usetrili sme min. dve hodiny). Len pre zaujimavost, od hranic s Rakuskom skoro cez cele Slovinsko je nova dialnica, obchadza sa Maribor. Pozor, navigacia s novou aktualizaciou map ju nepozna a hadze Vas cez Maribor na staru cestu, treba sa drzat navesti na Zahreb... po obyc cestach sa ide len cca 14 km. Co sa tyka ubytovania v nasom termine v Supetare nebolo vela volneho... prvy tyzden od 19 teho sa dalo aj nieco vybrat, ale po 23 nebolo skoro nic... (domacej volali niekolko krat zo sprostredkovatelskych kancelarii o volne miesta). Co sa tyka auta bezalo super... (ked som natankoval euro diesel na cs INA v HR motor bol hlucnejsi, asi by som tankoval na ONV, ale v pohode). Hnali sme to po dialnici cez 130 s plne nalozenym autom, potom vylety po miestnych cestach a spotreba nepresiahla v priemere 6,4l nafty, (1,9 dCi 88 kW) spravili sme okolo 1900 km. Na buduci rok ideme znova, chceli by sme ist na Rab do Loparu (ak mate nejake kontakty na dobre ubytko sem s nim)...

serpa

Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 28. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Nomed Thu Aug 05, 2010 1:51 pm

Very Happy takze boli sme v Marine... celkom pekna zatoka pri Splite a trogire odchod Trnava 25.7.o 22:30 prichod 26.7. o 8:50 a nejake drobne.......odchod z Mariny 1.8 o 17:45 prichod Trnava 2.8.o 5:35 ....... isli sme cez madarsko /chorvatsko ....(TT/ BA/Sarvar/Nagykanizsa/dialnica na Sibenik/Marina no naspet sme sli cez plitvicke jazera a od Zagrebu sa cesta zhodovala z povodnou trasou)tieto smery boli zadane v navigacii ktora nas viedla(ekonomicky Twisted Evil ) cesta trvala tam aj naspet 10,5 hodiny +/- 20min jazdene vsetko v noci.
na hraniciach slovensko/madarsko prejazd ako v EU Very Happy a madarsko /chorvatstko tam priblizne 10 min naspet asi tak 5min brany boli ok max 2 auta pred nami ... jedina cesta co bola frekventovanejsia bola dialnica do zagrebu ... asi sa vsetci vracali z chalup domov aby mohli pondelok nastupit do prace Very Happy

a teraz to hlavne : Priemerna spotřeba 5,6(pocitac) .…6,17 (preratana)
Spalene nafty 98,1L(pocitac) ….106,67(blocky)
Kilometre prejdene 1 727 km
Priemerna rychlost 70,3km/h (udaj PC)
pouzite aditivum super diesel aditiv

v aute sme boli 3 dospele osoby a 3 deti na streche box Thule Atlantis 600



1.9 DCi 96kw 136k
a aby som nezabudol motor ma kusok pred 200 000 km (191 375) blizi sa vymena oleja a po 9 576 km som pred cestou do chorvatska dolieval 0,6l ! Shocked tak dufam ze renda bude v tomto trende pokracovat a ja budem aj nadalej hrdym majitelom renaulta Very Happy



P.S renda ani raz nezarencal a tahal jak blazon z coho som bol milo prekvapeny ..... takze som celkom nadmieru spokojny. afro

Nomed

Poeet p?íspivku : 68
Location : Trnava/Slovensko
Registration date : 01. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  nera738 Wed Aug 11, 2010 7:55 am

chlapi nazdar. po dlhom rozhodovaní kam na dovolenku som rozhodol - chorvátsko. ideme 18.7 takže chceme ísť niekde pod Split. Ideme po prvý krát a zbieram info. V makarskej máme reserve dom. Stačí zavolať v deň cesty. dom je od 14 do 28 prázdny takže nieje problém. Radšej by sme chceli ale pieskovú pláž na okolí, alebo ježkov sa netreba báť? hlavne kôli deťom. Zatiaľ viem o Omiši. No a teraz to hlavné. Nájdeme aj v tomto období niečo na blink, alebo treba rezervovať? Nemáte niekto nejaké linky priamo na domácich? poradte ním niekto pieskovú pláž - dobre a lacno Very Happy . Na severe sa bojíme že bude chladno. Mám dve deti. jedno 5 a druhé 19 mesiacov.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Lazak Wed Aug 11, 2010 10:22 pm

Tady jezdím já, doporučuji, jinak pokud by jsi tam volal odvolej se na mně (Láznička Petr) oni už budou vědět.

http://www.infohelp.cz/cz/nemira.htm

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  maky Thu Aug 12, 2010 8:23 pm

Zdarec dovolenkáři,dokonáno jest a je objednáno, ostrov Hvar, Stari grad, hotel Arkáda s polopenzí, vyrazíme v pátek 4.9.po robotě přes Blavu a uhry, šupem na Split, na trajekt , asi jen malé zastávky na občerstvení a protáhnout, vylejt a napojit. Snad se ten náš francouskej mezek nezdivočí a v poho nás dopraví tam a zpět.Docela se mi líbila cesta jak popisuje mkb., ale tentokrát je první školní týden krátký a já se ženou budem mít honičku do pátku ukojit učitelky nadržený na práci a úpravy jejích tříd, tak že vyrazíme až v pátek. Tak se mějte a posílejte zprávy z cest. maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  nera738 Sat Aug 14, 2010 7:52 am

No Lazáku vypadá to tam dobre. Berem to sebou. Všetko ale aj tak záleží na manželkinom rozhodnutí. Každopádne ti ďakujem.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  nera738 Tue Aug 17, 2010 6:46 am

No tak páni, dnes večer odchádzam po prvý krát na ten južanský smer aj ja. Dúfam že riťka(GS) vydrží a my budeme spokojný. Ideme buď na tip od Lazáka, za čo mu velmi pekne ďakujem alebo makarska. Asi nemá zmysel keď tam ide človek prvý krát špekulovať. Teraz pokukáme a ak bude dobre budúci rok znova. Takže páni držte nám palec a 10 dní tu niesom. Čaute
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Tue Aug 17, 2010 8:13 am

Tak ja jsem se v sobotu vratil. Auticko jelo jedna basen, pohodicka (akorat jsem ho krapitko pridrel na jednom parkovisti) :-(
Nero, byt tebou, tak na Makarskou jako misto pro klidnou dovolenou rovnou zapomenu. V Lazakovo Nemire je klidek a pohodicka (tyden jsme tam byli), akorat jestli mas rad nocni zivot, tak to mas drobet smulu, je to klidna vesnicka a domek je az na jejim konci.
Jenom musim upozornit, ze v Nemire vede k mori 175 schodu, takze at vas to neprekvapi.
Jinac preju stastnou cestu a hezkou dovcu.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  mistrli Tue Aug 17, 2010 8:38 am

Zdar, tak my na tom v Nemiře byli líp ... schodů jsme měli "jen" 84 Very Happy Je to absolutně přesně spočítané- celý týden 2x tam a zpět affraid . Jinak co se týče nočního života tak Nemira je opravdu klidné místo,ale do Omiše je to půl hodinka vycházkovou chůzí a tam to tedy v noci celkem žije.
Taky musím poděkovat Lazakovi za tento tip, i když ten "jeho" apartmán v našem termínu volný nebyl, ale místo doporučil perfektně.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Tue Aug 17, 2010 8:41 am

To tady trosku zaspamuji :-)
Je fakt, ze Nemira byla prima - klidek, pohodicka, akorat studeny more. Do Omise durazne NEDOPORUCUJI jezdit autem. Zaparkovat, to je krize. Obcas jsme potkali frontu aut z Omise az k nam k apartmanu, coz je asi 4 km. Hruza.
Proto rozhodne pesky. My meli ale male deti, takze jsme jezdili autem a potom skripali zuby :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  nera738 Tue Aug 17, 2010 8:41 am

175? pánečku to je dosť. no v rámci odtučńovacej rekonvalescencie by to nemuselo byť zlé. vieš mne je to jedno. ja by som šiel aj k obecnému potoku do stanu. ja si nejak nepotrpím. len nech som aspoň 200m od domu - svojho. proste oddych. no a teraz k podstate veci. keď manželka zavelí makarska sme tam. keď nemira tak tam. ono to posledné rozhodnutie záleží na nej. no ja som rozmýšlal že na Brači by mohlo byť pekne, len tam nemáme vôbec nič ani spolovice zajednané. tak ešte uvidím.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Tue Aug 17, 2010 8:44 am

Tak jeste nejaky info:
Na Makarsky sezenes ubytovani naprosto bez problemu. Jen jsme projizdeli Baskou Vodou a pote na chvili zakotvili na Makarsky a u silnici jsou cedule s nabidkami volnych pokoju a nekdy hned i s cenami. Jakmile nekde zastavis, uz se k tobe sypou a nabizeji.
Ale na plazi byla hlava na hlave, hruza. To Nemira byla pohodova - mala plaz, tak akorat lidi, pristup do vody pomerne pohodovej, proste fakt klidek.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 3 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru