Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chorvatsko 2010

+19
nera738
serpa
Nomed
fesoj_2
mistrli
alex
Frodo
svar
KŇAF
sali
IvaniUS
berko
vecino
Vranik
Lazak
bambinot
jaris
maky
_Mickey_
23 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  berko Sat Mar 06, 2010 7:41 am

maky napsal:
berko napsal:letos to jisti maximalně malta nebo Greenprigl.-)) Chorvatsko 2010 - Stránka 2 38652
Zdarec, tak až budeš na tom Greenpríglu a pomažeš na tu Maltu,tak scratch nezapomeň na krásu Dolomit a zváště na Zlaté písky. farao
čau maky
mužeš přijet mam volnou kapacitu,pisku,vody,vápna a nářadí mam dostatek,-) Chorvatsko 2010 - Stránka 2 38652 Chorvatsko 2010 - Stránka 2 38652 geek
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  maky Sat Mar 06, 2010 9:00 am

myckei napsal:Jo Plitvice....jsem taky premyslel, ale nejak uz mi na to nevychazi dovolena :-)
Protoz ubytovani je v drtive vetsine sobota-sobota takze to znamena vyjet uz v patek a na miste bych chtel byt 14 dnu. coz je celkem 11 dnu dovoleny. No a Plitvice k tomu je minimalne den a to je uz 12-13 dni a nejak neeeeni.
Ale uvidime, treba to dopadne.

Jo ale hlavne Lazak mi nabizi cestu pres Madarsko, takze jestli pojedu tudy, tak se k Plitvicim stejne nedostanu.
Kdyz jsme u toho vi nekdo (krom Lazaka) jakej je rozdil v ceste pres Madarsko nebo Rakousko (teda krom toho, ze se jede jinudy) ?

Mickey
Čau, tak teda vyrazili sme ve čtvrtek večer klasika, v pátek ráno Plitvice, na ty se sjede z dálnice a ta vede od maďarských hranic přes Zagreb ( v Zagrebu se na ní napojíš stejně jako když pojedeš klasiku přes Slovinský Maribor) a je slušná, z ní se odbočí pod Zagrebem tuším Karlovac, a na těch Plitvicích seš v pátek ráno.Chvilku dáchneš, nakrmíš je u hlavního vchodu pěkný bistro pak ten výlet, vstup asi okolo 100 kun moc si to už nepamatuju, ale na netu je to určitě, no a pak jedeš po silnici směrem k moři zpět na tu dálnici a vybíráš si to ubytování, jak píšu hned u silnice sou ty grily na nich ty dobroty,parkovišťátko a vilky super ubytování WC a sprch samozřejmost,. Ubytování bylo za 70 - 80 kun na osobu,(my na učňáku na intru účtujem 320 kč, za osobu a noc,)
tak žádná křeč a dá se smlouvat,zasloužená a skvělá večeře, teda když nemusíš masíčko, tak v té hospůdce která je vedle a v ní se to grilované podává, dostaneš od polívky všechno včetně salátů.No a ráno v sobotu snídaně, skok do rendy a mazec asi 200 km k Zadaru. Jóó a ještě na větších pumpách sou taky bistra a mívají nějaká jídla ( my dali špagety Boloněze, super porce jak špaget,tak mletýho masa a celá polévková miska s parmezánem bomba za 32 kun.)No a v poledne si u vody, nástup do apartmánu a skvělou dovolku si užiješ, teď ještě jedna rada na cestu zpět, jet po dálnici opět až k maďarským hranicím,asi 10 km,tam zahnout do Slovinska přejedeš Drinu a po malebné krajině přejedeš asi 50km. po venkově a na konci slovinska vjíždíš do lázeňské oblasti, nádherný lázničky a v jednom místě se vám naskytne úžasný výhled před Váma se otevře udolí a z něho se tyčí ostroh (né ostrov) a na něm jako orlí hnízdo fantastický hrad a po dojetí do městečka se na něj můžete vydat pak je super výhed, no a po cestě pokračuješ na Vídeň napojíš se na dálnici někde okolo Grazu a klasika. Tato popsaná cesta má ještě jednu výhodu vyhneš se poplatku za Slovinskou dálnici asi 20km a palba za 30euro,pokud se nepletu. Jinak ta cesta přes maďarsko je asi o 150km dál,ale když si vemeš,že Pha - Balva dáš rendou v poho za 3 hoďky tak to zase tak špatný není.Teda přiznávám, já přes maďary ještě nejel ale co sem slyšel tak prej dobrý.No a vzhledem k tomu,že do Vídně ještě není dálnice hotová a jezdí se objížkama (teda prej to do sezony stihnou) tak o tom vážně uvažuju, Chorvatsko 2010 - Stránka 2 19836 že to také letos vemem přes uhry. Tak a teď si vyber čau maky . Chorvatsko 2010 - Stránka 2 38652
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  sali Sat Mar 06, 2010 11:41 am

Cesty přes maďarsko se není potřeba obávat. Mají tak dobře značené silnice, že se vlastně nedá zabloudit. Dálnice na Vídeň je v Rakousku už otevřená, zatím co u nás se ještě nikdo nerozhodl kudy povede takže jediný úsek mimo dálnici jedete Pohořelice Mikulov a potom 35 km přes Rakousko na začátek dálnice. Navíc v Rakousku můžete ušetřit tím že u nich natankujete naftu levněji než v ČR. Přes Maďary se zase můžete na den zastavit u Balatonu.
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  maky Sat Mar 06, 2010 2:48 pm

myckei napsal:
="maky"...Ale to jen na doplnění, ještě Vám chci dát jeden návod a to na cestu! Ja vždy upaloval na místo a hurá do vody, ale naposled sme vyjeli večer a klasika cesta ale ozval se ve mně romantik a také vzpomínka na poklad na stříbrném jezeře, tak teda doporučuji udělali sme si zastávku na Plitvických jezerech a velký okruh,kus pěšky kus lodí a kus vláčkem, teda stojí to za to,a pak sme to vzali do vesnice Rudovanec (možno i jinde je jich po cestě mraky) ubytovat na jednu noc a všude grilujou prasata a berany, je to delikátní papáníčko), vyspinkat a šup šup dál k vytoužené vodičce...

Cece mam tomu rozumet, ze vyrazis vecer, dojedes tam nejak brzo rano. Sup na turu po Plitvicich, potom nekde prespat a supajdis k mori?
Jestli jo, tak smekam. Celou noc ridit a potom jeste smajdat po Plitvicich ;-)

Mickey

PS - A nejmenuje se ta vesnicka nahorou Rudanovac? ;-)
Baže Rudanovac,už si houby pamatuju a sem v presu a tak sem to neoživil z mapy. No tak tomu rozumíš moc dobře diť to píšu přes noc volant, ráno než otevřou Plitvice chvilku chrupka, kávička a sendič(chlebová pochoutka,) hlt piva a dese . Na spaní pak je noc a ráno čistučký,čerstvučký kouda popojet a hosana,jóó a to znáte??? jak se prcek cape v moři přiletí k mamce,a že prej mařko ta voda mě už štve jak do ní vlezu tak se rozestoupí a já se pořád bahnim v blátě,zatim co ostatní si klidně plavou, No chlapče máš božský původ, za to může tvůj otec, teda mamí to mě máš s pěkným blbcem, diť já se chci jen vykoupat.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  maky Sat Mar 06, 2010 2:56 pm

maky napsal:
myckei napsal:
="maky"...Ale to jen na doplnění, ještě Vám chci dát jeden návod a to na cestu! Ja vždy upaloval na místo a hurá do vody, ale naposled sme vyjeli večer a klasika cesta ale ozval se ve mně romantik a také vzpomínka na poklad na stříbrném jezeře, tak teda doporučuji udělali sme si zastávku na Plitvických jezerech a velký okruh,kus pěšky kus lodí a kus vláčkem, teda stojí to za to,a pak sme to vzali do vesnice Rudovanec (možno i jinde je jich po cestě mraky) ubytovat na jednu noc a všude grilujou prasata a berany, je to delikátní papáníčko), vyspinkat a šup šup dál k vytoužené vodičce...

Cece mam tomu rozumet, ze vyrazis vecer, dojedes tam nejak brzo rano. Sup na turu po Plitvicich, potom nekde prespat a supajdis k mori?
Jestli jo, tak smekam. Celou noc ridit a potom jeste smajdat po Plitvicich ;-)

Mickey

PS - A nejmenuje se ta vesnicka nahorou Rudanovac? ;-)
Baže Rudanovac,už si houby pamatuju a sem v presu a tak sem to neoživil z mapy. No tak tomu rozumíš moc dobře diť to píšu přes noc volant, ráno než otevřou Plitvice chvilku chrupka, kávička a sendič(chlebová pochoutka,) hlt piva a dese . Na spaní pak je noc a ráno čistučký,čerstvučký kouda popojet a hosana,ale dáse to, jóó a to znáte??? jak se prcek cape v moři přiletí k mamce,a že prej mařko ta voda mě už štve jak do ní vlezu tak se rozestoupí a já se pořád bahnim v blátě,zatim co ostatní si klidně plavou, No chlapče máš božský původ, za to může tvůj otec, teda mamí to mě máš s pěkným blbcem, diť já se chci jen vykoupat.

Jóó a k tý cestě ,tak sem na to mrknul a rozdíl na dálku asi okolo 80 ti km,680 - 750km Praha - Zagreb, přes Vídeň (je lepší jet Brno a Mikulov,nejezdit přes Jihlavu tam sou hrozný kotáry (Želetava a spol) a buď kus rakous a Szombathely a na dálnici u Varaždinu, nebo rovnou Blavu a taktéž.A opravdu cesty po maďarsku chválej.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Lazak Mon Mar 08, 2010 12:48 pm

Když už tady řešíte dovolenou v chorvatsku, nejedete někdo 12.7. do chorvatska? Co tak společná cesta?
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  maky Mon Mar 08, 2010 3:11 pm

No tak Lazáku ono to je fajn společná cesta a navíc když už víš termín, to já mám naročnější, musím skloubit manželku pojede na 3 týdny do lázní, pak dovolenou vnučky s rodiči a dovolenou vnučky s druhou babí a dědou, no a to vše se mi musí vejít do temínu 2 týden v červenci a předposlední týden v srpnu, dělám totiž správce budov na učilišti a mám na hrbu 4 objekty (např továrnu pro 230 švadlen,hotel pro 150 lidí, malé výtvarné ateliéry a školu pro 350 stdentů).No a o prázdninách se všechno musí rozebrat,vyčistit,vymalovat no co vám budu líčit. ale jako návrh je to fajn a možná by se dalo o něčem uvažovat a možná při hromadné objednávce by mohla být i sleva. Také sem včera dal čučku na ten hotel Hrvatska v baška vodě a málem sem si střík do textilu, a vůbec i v Promajně a Makarské to sou ceny že by se jeden zjevil (např za 4 leté dítě chtějí jako za dospělého a pouze místní poplatek dělí na 0,5 euro, místo 1 euro za dospělce, to vás hoši se dvěma nebo 3 dětma vyjde na ranec. Tak budu nadále sledovat forum co se kde objeví. zatím se mějte Maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  vecino Tue Mar 09, 2010 10:09 am

Máš pravdu, že v těchto lokacích skutečně děti nějak cenově nezvýhodňují a berou to hlava nehlava. Každej den hledám něco vhodnýho, ale zatím mě nic neoslovilo.
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Tue Mar 09, 2010 10:17 am

No ja kdyz videl ty ceny cestovek do hotelu, tak mi bylo jasne, ze hledam apartman (barak).
Ale nemuzu najit nic rozumnyho (mimo jednoho tipu od Lazaka, kde zase vedou k mori schody).
Pripadne kdyz uz neco rozumnyho najdu, tak se mi treba totalne nepodarilo najit jaka tam je plaz nebo pristup k mori. Fotky ubytovani jsou super, ale okoli tam neni.

To je porad dokola ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Vranik Tue Mar 09, 2010 11:17 am

Vranik
Vranik

Poeet p?íspivku : 82
Location : Severně od prahy
Registration date : 14. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko

Příspěvek  maky Tue Mar 09, 2010 3:18 pm

také tomu věnuji večry a včera sem našel teno portál http://www.adriadatabanka.cz/price_list/cs/croatia/penzion-borovina/527/1534/1/140/15/
ceny se zdají být rozumnější, ale zase je to bez stravy, což až zase tolik nevadí, kdzž si zjistíš kolik stojí strava v hotelech, tak je pak jedno koupit v supermarketu nějakou flákotu, a dát na gril. Jo a ještě jeden postřeh z evropy, zajisté jste již hoši byli na nákupu v LIDLU , tak vám sděluji že dobrá zpráva pro pány pivo v lidlu je v plechu, je to Bavorské pivo na způsob Plzně, je to 11. a to co stojí tady tak cena je stejná po celé evropě.Je jedna vyjímka a to bohužel je právě chorvatsko.( cenu sem ověřil při pobytech: Španělsko, kréta, německo, slovensko, tam je stále Grafen Valder Biere0,48% v plechu za 0,4 euro, a nějaký Burge Maister 0,40 % za 0,35 euro.Jak píšu mají ho v celé síti, tak račte ochutnat a já ho kupuju na dovolce v místním Lidlu.Akorát ve Splitu za něj chtěli 1 euro. No prostě jogurti. Mějte se, při hledání destinací ostrý zrak a já asi porazím po prázdninách pravdě podobně 2 a 3 týden v září. Tak pak se těším na hodnocení této akce. Maky affraid
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  KŇAF Tue Mar 09, 2010 8:04 pm

Zdravim pánové! Poradit někomu, kdo nikdy nebyl v Chorvatsku, je asi dost těžké.Naše první cesta byla na blint a dokonce jsme počítali i se spaním nouzově v autě.Je pravda, že jsou všude volná místa a všude se dá vybrat,ale chce to trpělivost.My Češi na to moc nejsme zvyklí a pak litujeme . Náš poznatek je přímo z města Makarská, kde jsou ceny stejné jako všude.Jezdíme raději před sezónou (do 10.7.) kdy tam ještě není takový blázinec a ceny jsou přijatelné(do 50,-E za 4postele).Toto město je spíše pro ty, kteří mají rádi procházky a ruch města, kavárničky, přístav a hory.Jestli to letos výjde, tak pojedeme po deváté a místo je jasné!!!Když nechcete hledat místo sami ,dáme kontakt na ZDENKO 00385989234800, ten Vám vždy místo najde, chtějte blízko u moře a ať Vás nebere nad hlavní silnici.Je to mísní dohazovač a už jsme jeho kontakty třikrát využili vždy, když nám došla fantazie něco nalézt.Na Makarskou musíte počítat s více lidmi na pláži cca 10 000 ale vždy se dá místo najít.Do vody doporučuji obuv.Vzdálenost +- 100 km bych neřešil až sem je dálnice.Přeji hezký zážitek z Chorvatska.Zdraví Jirka KŇAF.
PS:Makarská je naše srdeční záležitost.

KŇAF

Poeet p?íspivku : 10
Location : 285 06 Sázava
Registration date : 06. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Wed Mar 17, 2010 7:00 am

Shrnuti situace:
Tak zatim jsem objednal pobyt na dvou mistech a to na 6 dni v Nemire (kousek od Omise) na doporuceni Lazaka a svara vynasel nejakej penzionek v Zaborici (kousek od Sibeniku) na 7 dni.
Pojedeme tam asi pres Madarsko. Takze ted nezbyva nez cekat a az to budu mit za sebou, tak budu referovat ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  svar Wed Mar 17, 2010 7:50 am

myckei napsal:Shrnuti situace:
Tak zatim jsem objednal pobyt na dvou mistech a to na 6 dni v Nemire (kousek od Omise) na doporuceni Lazaka a svara vynasel nejakej penzionek v Zaborici (kousek od Sibeniku) na 7 dni.
Pojedeme tam asi pres Madarsko. Takze ted nezbyva nez cekat a az to budu mit za sebou, tak budu referovat ;-)

Mickey
Mě do toho netahej, já jsem nikomu nic neradil. Toto není moje parketa sunny
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Wed Mar 17, 2010 8:15 am

:-D

Dobra, dobra, neber prezdivku tvou nadarmo ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Lazak Wed Mar 17, 2010 8:17 am

lol! lol! lol! taky mi to došlo až po tvé reakci Svare, že to není Svara, ale Švára Chorvatsko 2010 - Stránka 2 38652 Chorvatsko 2010 - Stránka 2 38652
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  svar Wed Mar 17, 2010 8:19 am

Nijak se mě to teda nedotklo, ale diakritika je mrcha a dělá svoje scratch
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Wed Mar 17, 2010 8:33 am

Lazak napsal:lol! lol! lol! taky mi to došlo až po tvé reakci Svare, že to není Svara, ale Švára Chorvatsko 2010 - Stránka 2 38652 Chorvatsko 2010 - Stránka 2 38652

No jo, ty aby sis nerejpnul do chudaka me ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Frodo Mon Mar 22, 2010 6:32 pm

Zdar kolegové,
jen pro zajímavost - do Chorvatska jsme vždy jezdili trasou Ostrava - Brno - Vídeň - Maribor - Zagreb.... Loni jsme to prvně jeli jinudy. Klasika končila v Brně, kde jsme to vzali na Bratislavu a do Maďarska. Garmina nás tlačila sjet z dálnice už kousek za Bratislavou na Csornou, my ji ale bojkotovali (nadávala, baba...) a jeli až skoro do Budapešti. Těsně pře ní jsme sjeli doprava a po jižním břehu Balatonu to řezali až na Maďarsko - Chorvatské hranice (Letenye). Pak skrz Zagraeb rovnou do Šibeniku. Cesty po technické kvalitě dokonalé (naše dálnice jsou tankodrom - to zjistíte hlavně po cestě nazpět - ten šílený rozdíl), dálnice celou cestu, provoz přijatelný (začátek srpna) a hlavně čas - Z Ostravy do Šibeniku za 10,5 hodin. Vzdálenost cca 1160 km, průměrná rychlost 111 km/hod. Ještě pro zajímavost ceny - Slovenská dálniční známka vyšla na necelé tři stovky, Maďarská viněta byla 12 EUR na 10 dnů. Nejdražší jsou Chorvati - z Maďarských hranic k Zagrebu 36 kun, ze Zagrebu do Pirovace 126 Kn - celkem tedy 162 Kn (Při ceně 3,5 Kč za Kn je pak ceny celé chorvatské dálnice 567 Kč).
Jelikož vlastníme kvalitní vozy Very Happy můžu tuto cestu doporučit. Jezdím zásadně ve dne, malé děti již nevlastním (kvůli nich se jezdilo v noci) a rád vidím kolem sebe. Není to tak únavné a klima jistí pohodu. Jinak jsme jeli 4 dospělí s plným kufrem, klíma celou cestu a spotřeba v průměru 5,6 km.
Všem přeji šťastnou cestu a už aby ta dovolená byla!!!!! Chorvatsko 2010 - Stránka 2 38652
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Koupáni pro děti

Příspěvek  alex Tue Mar 23, 2010 5:12 pm

myckei napsal:Diky za reakce kluci.

Ja zatim uvazuju o Pagu (jenze tam uz jsem slysel od vic lidi, ze to je jak rybnik a kde nic tam nic), okoli Trogiru a Zadaru (ale tam jsem zatim nenarazil na kloudny pristup do more) a nebo Rabac (tam se zase zasekavam na cenach).

Maky napsal vycerpavajici odpoved, ale jak jsem tak vycetl, to je spis kemp nez apartmany, ktery bych mnohem radsi, ale jinak moc pekny. Vzhledem k tomu, ze se tam chystame fakt poprve, tak se mi nechce na blind, ani do kempu, ale spis zaplatit aspon tyden nekde a pripadne tam neco najit potom.

Takze sup sup, kontakty primo na apartmany a fotky a tak ;-)

Mickey
[left]

Zkus si vyhlkedat kousek od Zadaru zátoku Privlaku. Jsou tam hotely, apartmány, apredevším klid a velice pozvolný písčitý vstup do moře, cca 300 m do pulky těla, teplá voda a pod.
Alex
alex
alex

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 19. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Tue Mar 23, 2010 7:52 pm

alex napsal:
myckei napsal:Diky za reakce kluci.

Ja zatim uvazuju o Pagu (jenze tam uz jsem slysel od vic lidi, ze to je jak rybnik a kde nic tam nic), okoli Trogiru a Zadaru (ale tam jsem zatim nenarazil na kloudny pristup do more) a nebo Rabac (tam se zase zasekavam na cenach).

Maky napsal vycerpavajici odpoved, ale jak jsem tak vycetl, to je spis kemp nez apartmany, ktery bych mnohem radsi, ale jinak moc pekny. Vzhledem k tomu, ze se tam chystame fakt poprve, tak se mi nechce na blind, ani do kempu, ale spis zaplatit aspon tyden nekde a pripadne tam neco najit potom.

Takze sup sup, kontakty primo na apartmany a fotky a tak ;-)

Mickey
[left]

Zkus si vyhlkedat kousek od Zadaru zátoku Privlaku. Jsou tam hotely, apartmány, apredevším klid a velice pozvolný písčitý vstup do moře, cca 300 m do pulky těla, teplá voda a pod.
Alex

Huh, Privlaku mi to naslo nekde na pevnine :-) Nemas nejakej odkaz na mapu bo tak neco? ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  mistrli Sun May 09, 2010 11:37 am

Zdar,
tak jak u Vás dopadlo to rozhodování kde a kam v Chorvatsku na dovču?
Taky se tam chystám a čím více hledám tím méně vím Sad
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Sun May 09, 2010 6:03 pm

Tak ja jsem to rozsek uz pred dyl.
Jedeme na 6 dni do Nemiry a potom se sebereme a prejedeme o par km jinam a to do Zaborice.

Aspon uvidime kus Chorvatska a treba se tam budem radi vracet.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Lazak Sun May 09, 2010 6:19 pm

Hm hmm Nemira....kdo ti to dohodil? Chorvatsko 2010 - Stránka 2 38652 Chce někdo další?

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  _Mickey_ Sun May 09, 2010 6:43 pm

Nereknu, bo z toho bude hotovy Las Vegas bo tak neco ;-)
Uvidime, az se vratime, jestli budu chvalit bo zajedu k Ostrave ti to vysvetlit :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko 2010 - Stránka 2 Empty Re: Chorvatsko 2010

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru