Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Makyho sloupec

+13
hudy
lantra
petr novy
PRADedaR
svar
Pule
Jirin_CZ
berko
mildaus
_Mickey_
Popenec
Koci
Lazak
17 posters

Strana 6 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Thu Jan 31, 2013 8:15 pm

Zdarec syncí, tak stěhovací akce se ruší!!!!! Přesun kol z Lysé do Kroměříže se nekoná!!!!Díky za účast!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty 1 500 příspěvek!!!!!!!

Příspěvek  maky Tue Feb 05, 2013 8:45 am

Zdarec syncí....tak sem si chtěl počkat na 15 000tisící příspěvěk, že bych to šoupnul a měl bych 1 500 a byl v čele dopisovatelů.... ale čekat ještě 500 příspěvků a mlčet a doufat, že mě nepřeskočí svar ( je jen pár příspěvků pod ), to by bylo jako by mi hubu sešily.... tak to natrhávám jako vítěz a mám jubilejní příspěvek
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Wed Apr 10, 2013 8:38 am

Zdarec syncí tak ani sem nevěděl ale při kuchařské pohotovosti sem udělal ten jubilejní 15 000 příspěvek!!!!! tak a jedem do 20 000!!!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  svar Wed Apr 10, 2013 11:01 am

No ty abys neměl zase nějakou vychytávku......
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty fšecko nej

Příspěvek  sali Thu Apr 25, 2013 7:14 pm

Teda chlapci a děvčata, je devět večer a budu první kdo bude blahopřát! Jak na to můžeme zapomnět? Maky bude ode dneška zase o rok moudřejší. Fšecko nej, zdraví, štěstí a ať nás tu ještě dlouho bavíš. sali a jitřenka
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Thu Apr 25, 2013 7:53 pm

čauky salíčku a jitřenko, jste jediní kdo si všml, že se přehodilo jedno malé číselko ale v životě odrůstajícího mladíka obrovský skok. Salíci nikdy ba ani před3 lety bych si nepomyslel na stáří, ale je to mazec, dříve se říkalo každý rok je znát, des říkam každý ráno je to horší a horší!!! fakt už mě ten život zmáhá!!!!! čau na srazu a ještě jednou díky !!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  Popenec Thu Apr 25, 2013 8:29 pm

Taky gratuluji ;-) Doufám, že tu s námi ještě dlouho pokecáš, protože ten tvůj předešlý příspěvek mě trochu vylekal. Však jsi ještě jinoch v nejlepších letech. Ber to tak, že já budu ještě v 68 letech pracovat :-D
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Fri Apr 26, 2013 5:09 am

Moc děkuju Popíčku, za vinš....ale s tou povinností pracovat to je tak, ty sice budeš muset pracovat do 68 a pak možná budeš mít nějaký důchod... já bych sice mohl hodit kopyta již od 1.1.2014, ale za ty peníze co mi dají zaplatím inkaso a pudu se pást. Tak, že se ty chlapče nic neboj budu muset také makat dál abych měl prašulky na tátoše, na vnoučátka a další dobré věci např. na slivovičku------
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  svar Fri Apr 26, 2013 1:11 pm

Přeju stále zvyšující se číslo tvého mládí. Ve finále je to stejně jedno, každý rok se to mění Very Happy
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Fri Apr 26, 2013 7:27 pm

díky svarec. je to mazec, to číslo se začalo tak rychle točit, že si místo kalendáře pořídím otáčkoměr!!!! no však ty mě rychle dohoníš!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  svar Tue Apr 30, 2013 4:58 am

Tebe nedohoním nikdy, akorát ti budu nablízku Very Happy
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Blinkry

Příspěvek  maky Thu Jun 13, 2013 7:15 pm

Čau lantro, nevím proč ale nemohu napsat zprávu do soukromých??? tak tedy takto ... doprdky ják já se těším si neumí nikdo představit... jo super!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Thu Jul 18, 2013 8:08 am

Tak sem to vyřešil normálně, přiobjednal sem ještě další věci a nechal poslat PPL, případným ochotníkům přesto děkuji....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Wed Apr 23, 2014 11:54 am

Tak jsem se zase po delší době vydal na výlet a to do kraje okolo myckeiho, ( Česká Lípa!!) V pondělí ráno sem vyšlehl rodinku a po snídani jsme se se švagrovou a švárou vydali na toulky českým krajem, začalo to ve vsi Noviny pod Ralskem, tam jsme okoukli průrvu říčky Ploučnice jak si to šine vytesaným kaňonem a tunelem, pak jsme se podívali do Hamru na jezeře, nato jsme zajeli do Skružnice odkud pocházela maceší babička mojí ženy a protože je babka už 42 let po smrti, tak do místní hospody Čapkárna na oběd, super jídlo a milé ceny, taktéž obsluha svižná a pan majitel sám došel poptat se poutníků a když jsme se švárou zavedli řeč na trofeje co tam má vystavené za zasvěcené uznání byla podána Stará myslivecká, já měl smůlu páč sem vůz vedl krajinou...No a při té příležitosti jsem si přemýšlel zda nenarazím na myckeiho, ale zázrak se nekonal ačkoli sme cestou potkali 2 čendy, ale ani jeden neměl klubovky!!!, Po shlédnutí České Lípy na návsi a požehnání v kostele, ( přišel, byl požehnán s houfem přítomných hodovníků a když začli hrát k tanci a poslechu zpívat a podávat mešní víno a buchty od ježíše se slovy toto je tělo atd!!!, tak sem musel odejít, neboť další 3/4 výpravy prý jsou po obědě a stejně už netančí!!), blbcí mohli jsme tou holí s kulatým koncem pošlehat toho tajtrdlíka v tom pršiplášti co tam něco mumlal!!, No a vyrazilo se do cukrárny v Doksech na náměstí a tam šlus, páč bylo zavřeno. Tak mazec domů a suchej mazanec a beránka namočit do rumu, potřít meruňkovou marmeládou a kopec šlehačky a aby nás to ještě nedusilo, tak k tomu poctivej námořnickej dvoupalcák, já rád s kouskem badiánku!!. No a byl večer a bylo po výletě, po panáčku meruňky se popřála dornoc a sladký sny!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Wed Sep 24, 2014 6:52 pm

Tak jsme se svarem v tichosti načali třetí tisícovku příspěvků, za což svarovi vinšuju a ještě hodně ořezanou tužku přeju!! a vy ostatní mládencí se pochlapte ať je co po večerech část!!! a nemusíme koukat na nablblé seriály!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  svar Thu Oct 02, 2014 8:45 am

Díky za upozornění, ani jsem si nevšimnul, že tak jedem.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Mon May 25, 2015 10:32 am

Zdarec borcí, tak sem si dneska ve 3/4 na 10 hod. užil něžnou chvilku s pražskou tramvají !!!, bylo to nerozhodně, tramvaj poškozen levý předek, ale nikdo nezraněn ( naštěstí jela prázdná!!!), já rozbitej levej pření roh ( levý př. blatník, levé přední světlo xenon,/ ale ten je v pohodě jen plasty!!/, levá mřížka nárazníku, nárazník a roh kapoty!!!), tak kdyby někdo chtěl bejt k makymu milosrdný za movité dary, eventuálně rady děkuji!!!, Jinak je sraz ohrožen!!! Musím sehnat díly po vrakáčích opravovat budu zase sám!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  lantra Tue May 26, 2015 7:15 am

Ahoj Maky, tak to zamrzí, jen jestli to s tou láskou k plechovým miláčkům nepřeháníš a nebyl jsi moc blízko Laughing . Měl jsem velmi dobrou zkušenost s tímhle vrakovištěm http://www.autoland.cz/, tak třeba se bude hodit. Ať se dílo zdaří.
lantra
lantra

Poeet p?íspivku : 94
Age : 55
Location : Jihlava
Registration date : 10. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  svar Tue May 26, 2015 7:29 am

To teda musela být pusa. Asi s rozběhem.....
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  PRADedaR Tue May 26, 2015 5:14 pm

No jo za mlada pusa holka za stara pusa šalina to už je tak život geek
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Tue May 26, 2015 8:04 pm

Hoši rána to nebyla, nebo si nevzpomínám, jen si pamatuju jak se na mě řítí šalina a jako ve zpomaleným filmu tam cpu zpátečku a modlím se aby ten předek byl o 10cm kratší!!! nebyl, a než sen stačil couvnout tak do mě drcla!!! Mám foto, ale nejdou mi stáhnout do PC, tak až se zadaří... bude fotogalerie, no a dnes sem zjistil že i chladič je v pánu rosí!!! ale do srazu to dohromady nedám,,, neboť zítra razím po vrakáčích a kdyby byl úspěch tak do víkendu bych to mohl dát dohromady??? a pak lakovna a pak strojení???? to nedohoním, a ještě sem nemluvil o nuzném důchodku a pálce za ND a lak!!!! jen namátkou světlo D2/H1 Hela 8 l, kapota 3 l, okno 14 l, nárazník 4,5 l, lak 10 l, ( tj. 40 litříků a ještě sem si nedal ani panáčka !!!!!)
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  lantra Tue May 26, 2015 8:12 pm

Tak to je pěkná paleta. I za ten lak, třeba se Ti povede něco koupit v barvě. Předpokládám že do laku jde blatník, nárazník a kapota?
No, škoda že jsi tak daleko, dalo by se to sfouknout i laciněji.
lantra
lantra

Poeet p?íspivku : 94
Age : 55
Location : Jihlava
Registration date : 10. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Tue May 26, 2015 8:24 pm

Jo a ještě sem zapomněl na chladič... také v koutě roní!!!o Rudlo vím, že seš bezva kámoš, ale aby to bylo k světu... ( teda vím že od tebe by to bylo ještě lepší než z továrny!!!) No je to blatník , nárazník, kapota jak píšeš, ale po zkušenosti za levé a pravé přední dveře za 10 litrů....
Uvidím jak se zítra zadaří, jedu po vrakáčích a ten cos navrhoval mám také na seznamu, jedu Praha Štěrboholy, Modletice, Sluštice a Přišimasy...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  lantra Wed May 27, 2015 10:52 am

No, nekvalitu bych nenabízel Laughing. Tak úspěšný lov...
lantra
lantra

Poeet p?íspivku : 94
Age : 55
Location : Jihlava
Registration date : 10. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Wed May 27, 2015 6:48 pm

Tak sem dnes objel 4 vrakáče, zakoupil sem nárazník, kapotu, lištu a nosník světla za 5,5 litru!!, blatník si opravím sám, ( chtěli za něj litr!!),  za chladič 1 - 2 litry...??? ale světlo se pořádně nevyjádřil... pořád mi přednášel ceny v renaultu!!! tak asi koupím nový od
AutodilyCZ.cz >> L XENON D2S+H1 světlomet (E.O.) DEPO - 36.73.107D za 2373 kč. nemáte někdo zkušenost???
https://www.zbozi.cz/vyrobek/p-xenon-d2s-h1-svetlomet-e-o-depo-36-73-106d-renault/ toto je pravý světlomet
Makyho sloupec - Stránka 6 96j48m
Makyho sloupec - Stránka 6 29xzn00


Naposledy upravil maky dne Sat Jun 17, 2017 12:16 pm, celkově upraveno 1 krát
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 6 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru