Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Makyho sloupec

+13
hudy
lantra
petr novy
PRADedaR
svar
Pule
Jirin_CZ
berko
mildaus
_Mickey_
Popenec
Koci
Lazak
17 posters

Strana 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  svar Fri Jul 29, 2011 11:55 am

Nemusíš jenom mávat, ale taky trousit nějaký ty kaviáry a šampíčka
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Thu Aug 11, 2011 8:50 am

Zdarec syncí, tak po delší odmlce, jakej sem měl včera pech. Vezl sem syna s rodinou do Vídně na letiště, vracej se do ruska. Ale popořádku, tak nejprve sem si naběhl s navigací, kámoš mi natáhl nejnovější mapy a místo rakouska mi tam naprděl litvu a podobné nesmysly ( mluvím o navigaci origo, né aby Ondra vylít jak papírovej čert,že mi do přenosky natahal co jsem požadoval na srazu, ale tu sem zapomněl doma), tak to risknul a dal sem starou mapu,( nebyla tam ta nová dálnice před Vídní, na cestě tam na mě ječela, že se mám vrátit na silnici apod, ale to sem ignoroval) horší to bylo při cestě zpět, ta mrcha mě hnala přes Vídeňské předměstí a po staré cestě na Brno,( dálniční známka na prd!!!), ale to nejhorší přišlo, v Mikulově!!!! horor!!!!, Do vídně řídil syn, vystoupily já zadal do navi cestu domů a jedu, bloudím , ale v Mikulově sem se rozhodl, že si v jednoťácký samošce koupím nějakej rohlík se salámem na cestu, chcípnu auto, seberu tašku s doklady a prachama, vystoupím, chci zamknout dveře a štronzo!!!!, dveře nejdou zamknout, nemám kartu, syn jí asi má ve Vídni v tašce. průser!!!!, do Lysé pro druhou stopem 300km???, do Vídně stopem pro první 100km??? co teď auto nejde zamknout, no sem na mrtvici, volám synkovi abych ho potěšil co sme provedli, no a on klidným hlasem říká, tati, tu kartu máš ty!!!, a kde ty vole, když nemůžu zamknout, tak nemám kartu!!!.Mladej povídá?? to bys ani nenastartoval kdybys neměl kartu, tak mu nasranej povídám dyť sem nestartoval, a on nato, když sis zadával cestu domů, tak sis nastartoval a kartu máš v boxu mezi sedačkama. Klucí byla tam a já se málem pos.al blahem..No a další poznatek, od srazu mi zase svítil žluťák Emision systém kontroleren service klasika EGR, natankoval sem v rakousích 50km před vídní na OMV, a po ujetí 35km kontroléren zhasla a je pohoda. Tak ať mi nikdo neříká že u nás u všech pump i těch zahraniční netankujem sračky!!! auto jelo jako dráha a spotřeba klesla o půl litru ze synových 7,1 na 6,4 ( na cestu 440km od té pumpy dojezd 850km, a zpět do Lysé kde mi to ukázalo, že mám akční rádius ještě 650km. ) Úplně jiné auto. No a nějvětší prča byla, mažu z Brna po D1, a dojíždím Scenica a na anténě žlutý kindr... tak ho probliknu, protroubím, on kouká jak péro z gauče kroutí fousatou bradou a nic, tak mu ukážu zadek s nickem a samolepou, zase nic, povídám si co je nevidí mé velké kindr???, no tak se nechám předjet kynu a on zase nic, tak sem si počkal na zpomalení ne 142km, tam vedle něj a okno dolů co jak to, že nemá nick, samolepu, on že neví o čem hovořím, tak sem dal za jízdy instrukce a tak snad budem mít nového kolegu, říkal, že se přihlásí, ale já vůl sem se ho zapomněl zeptat na jméno a odkud je. měl 3U4 atd,Ale že snad na sraz do Mělníka že by přijel že to má kousek.,tak uvidíme. No a to je tak vše.tak zase někdy. Maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  svar Thu Aug 11, 2011 10:51 am

Maky, Ty jsi čaroděj. Snad bys dokázal i mrtvýho vzbudit Makyho sloupec - Stránka 2 109403
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Thu Aug 11, 2011 12:36 pm

To víš léta zkušeností, lehounka nožka na plynu, dalekohledné vidění, ba i za roh, dokonce jak sis jistě všiml i jisté předvídání mám v nadání....akorát ta paměť....., nohy, záda, oči, zuby, svaly, žaludek, srdce, plíce, kosti, vyměnit močák a byl by tu novej a zdravej nemocnej. tak páček mládencí....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Sun Sep 18, 2011 7:10 pm

Tak zdarec mládencíí, co se děje?? na foru chcíp pes, nikde ani zprávička, nebo snad všichni na švestkách, aby na dalším srazu padla vláda??? ( samo, že chlastem), tak davaj nějaké zprávičky ať je sco číst, no a co nováčkové, nemohli by ste se představit?? a dát do galerky nějaké foto vašich mazlíkůů. úplně zapomenu jak se píše,,,, Makyho sloupec - Stránka 2 109403
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  _Mickey_ Sun Sep 18, 2011 7:29 pm

No jo maky, renckove se asi dohodli, ze budou slapat jak hodinky (doufam, ze jen co to napisu, tak mi zase neco kyksne :-D ).
A mladi jsou neklidni a stydlivi, treba.

A ja bych tu zase napsal, jak valcim s fotakem a resim pritroubly spojeni k sousedum pres wifi, ale to bych si jenom vylejval srdicko, znas to ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Sun Sep 18, 2011 7:34 pm

Znám to myckei, já zase dnes loupal a krájel 50kg jablek do mrazáku na štrůdl, holt každej máme něco, jo rozhodil sem sítě po Mederu, tak se ozvu kdyby se to nachomejtlo...tak ať máš dobré světlo....( bacha na mladé cikánky)
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  _Mickey_ Sun Sep 18, 2011 7:37 pm

Kdyz uz jsme u toho, tak cerstvy strudlik prave voni bytem (taky jsem dneska krajel a loupal - tedy opacne). Do toho maluju a renovuju mamine ordinaci. Hotova nuda v Brne ;-)
Za Meder dik, doufam, ze neco dopadne nebo nikam nepojedem a budem doma (jako jiz tradicne).

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Sun Sep 18, 2011 7:44 pm

A čehopak, že má mamina ordinaci, gynekoložka, nebo ornitoložka???
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  _Mickey_ Sun Sep 18, 2011 7:47 pm

Mamina je sestricka a je to diabetologicka poradna nebo tak nejak. Tim prvnim slovem jsem si jistej, to dalsi uz tak moc nevim :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Sun Sep 18, 2011 8:01 pm

Kterým slovem si nejseš jistej??, poradna, nebo ornitoložka???. ( ornitolog je doktor přes ptáky...pánský doktor..)
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  _Mickey_ Sun Sep 18, 2011 8:39 pm

Poradna precik :-D
Profesi jsem si jistej nabeton!

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Mon Sep 19, 2011 10:16 am

For mildaus, cos dělal včera na Mělníce, sraz byl přece minulej týden....zkus jirin_cz z rencka, bydlí v Zálezlicích a je to velkej šikula... maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  mildaus Mon Sep 19, 2011 10:30 am

maky napsal:For mildaus, cos dělal včera na Mělníce, sraz byl přece minulej týden....zkus jirin_cz z rencka, bydlí v Zálezlicích a je to velkej šikula... maky

Ahoj Maky, Mělníkem jsem jen projížděl ... jezdím přes mělník každou neděli .. díky za tip... dneska už to odvážím do Slanýho... vymontujou mi to tam a zítra by to mělo být OK ... jinak na Mělníku jsme byl- projížděl i minulou neděli ,ale už jsmte byli fuč.

Někdo mi zamknul možnost na odpovědi .. asi aby nebyli dvě stejný témata ...

mildaus

Poeet p?íspivku : 68
Location : Kralupy nad Vltavou
Registration date : 21. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Mon Sep 19, 2011 11:09 am

No to zamknutí tvého vlákna nemám na svědomí, ale je fajn, že už si někoho sehnal, ale nedám ti odpočinout, proč ses nestavil na srazu???, byli sme tam od pátku do nedělního odpoledne... spousta legrace, a počasí také přálo, zvláště když to máš z Kralup coby kamínkem dohodil a zbytek doplivnul...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  _Mickey_ Mon Sep 19, 2011 11:18 am

Maky: do nedelniho POLEDNE (+/- 1 hod.) ;-) Odpoledne jsem jel okolo a kde nic tu nic.

Mickey

PS - To ja jen tak :-D
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  svar Mon Sep 19, 2011 11:35 am

Poledne + hodina, jsme byli ještě na stanovišti. Odjezd směrem domů byl až kolem 14. A zase taková mlha tam nebyla, aby jsi nikoho neviděl Laughing
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  _Mickey_ Mon Sep 19, 2011 11:42 am

No ja tam byl kolem 16:00 a to je ODPOLEDNE podle meho ;-)
Maky psal, ze opustil bojiste kolem 13:30 a to je tak malilinkaty odpoledne, ze to snad ani nemuze byt odpoledne.
Tak jsem rozhodl :-D

HOWGH

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  svar Mon Sep 19, 2011 12:03 pm

Tak v květnu si zařiď tak, abys jel kolem o něco dřív. Třeba kolem poledne Makyho sloupec - Stránka 2 388709
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Mon Sep 19, 2011 12:27 pm

Jóó myckeii a pokud možno s náhradním řidičem, protože ti toho provozního ožerem....( dle hesla ::: Mám nápad ožereme mně!!!!) poněvadž zbylo ještě dosti slunka na několik opic... a potom už sme toho spolu tolik napsali, že dát si do čuni je směroplatnýýýý..čus p.s. a žádný takový, že angličani a gentlemani si chlast davaj do tlamy až po 17 hod....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty promin maky že ti sem lezu.-))

Příspěvek  berko Thu Nov 10, 2011 5:28 pm

berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Mon Nov 14, 2011 12:55 pm

Berko ty si slušnej člověk, ty mi sem můžeš psát cokoliv, protože tvé příspěvky narozdíl od mých kolektiv tříbí, já na něj zavlékám samej úpadek:::::, ale každému co jeho jest!!!. na rozdí od některejch paličů křehkosti lidské duše!!!!!( teda mojííííí)
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Mon Nov 21, 2011 5:58 am

dřiv tě asi picne popenec , teda berko, to sem se zase nasmál, a jakej krásnej smajlík si popíček k tomu vybral,
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  Popenec Mon Nov 21, 2011 11:49 am

Komu není rady, tomu není pomoci Makyho sloupec - Stránka 2 S737
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  Popenec Thu Dec 08, 2011 6:48 pm

Tak Maky. Právě jsem viděl na primě ty zprávy ty co končí po normálních. Mluvili tam o nějakém agresivním řidiči, co napal jiného. Útočník poté co zjistil, že z napadeného teče krev utekl do svého VÍNOVÉHO RENAULT SCENIC a odjel affraid Neboj se neudám tě, ale už si o tobě myslím svoje lol!
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 2 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru