Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chorvatsko (nebo jinam) 2012

+20
hudy
nera738
Popenec
Kopy
citron99
štír
PRADedaR
kris
Maros Gilak
Jirin_CZ
Mamut
Pule
sali
svar
budulajs
Sedli
berko
maky
Lazak
Děda
24 posters

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  PRADedaR Sun Mar 31, 2013 5:24 pm

Tak zlé to nebude, když vezmem kolik nám ještě zustává tak naco šetřit Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 109403
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  Kopy Tue Apr 02, 2013 6:25 am

Do důchodu zbývá 34 roků,tak to mám za pár affraid
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  _Mickey_ Tue Apr 02, 2013 6:32 am

A to pouze ciste teoreticky, pokud zustanou hranice duchodoveho veku jako jsou ted.
Jinak ja to mam teoreticky za 33 :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  maky Tue Apr 02, 2013 10:40 am

Hele syncí děte k šípku, mě když bylo 35 tak sem myslel na zhola jiiný věci než na nějake upatlanej důchod, a musím říci, že se mi o těch věcech ještě docela často zdává!!!!!a pokud si pamatuju tak to bylo moooc skvělý....bohužel pánbůh nám nechal oči a chuť ale sebral sílu a prachy!!!!!! Tak zase někdy, jo a koukejte dorazit na sraz!!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  _Mickey_ Tue Apr 02, 2013 10:59 am

Jasny, prestanme resit duchod a radsi at mi sem Pulik napise, co s tim Ko-Kosem, at tam neco neprosvihnem ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  Pule Tue Apr 09, 2013 12:21 pm

Mickey, byl sem tam v 2006, letecky z londýna, ale jak tu tak čtu a jestli už si koupil tickety, bojím se, aby ses nenudil. Ten Kos konkrétně je sice pěkný ostrov, ale co se velikosti týká, tak jeden z menších. Křížem krážem ho projedeš za den - nebo teda my jsme ho projeli za den a to prosím na pronajatém mopedu - ty chceš auto tak se těš na fiaty panda nebo teda to jediné se tam tehdy dalo sehnat. Určitě, jak sem už psal zajeďte lodí do Turecka, které je opravdu co bys kamenem dohodil. Řecká noc je nutnost. Dál tam jsou nějaké termální prameny, které vyvěrají přímo do nebo u moře a pak nesmím zapomenout na aquapark, kde tě budou ochotně obsluhovat kolegové ze Slovenska....už je to chvíle, víc z hlavy nevypáčím, ale jak je obecně známo, moře je v Řecku jedno z nejčistčích, tak si ho užij. Jo a nesmím zapomenout..v oblasti Marmari... doporučuji zajít na grilovanou chobotnici, o té se mi zdává ještě dnes Very Happy Very Happy
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  Pule Tue Apr 09, 2013 12:26 pm

co se nás letos týká, nikam, na baráku mě čeká práce, chystám se dělat klukovi pískoviště, houpačku, chodníčky kolem baráku, potřebuju předělat propadávající se terasu a šiklo by se mi i dodělání plotu z předu pozemku, abych to konečně celé uzavřel....práce hafo a dovolené málo...
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  Pule Tue Apr 09, 2013 12:48 pm

Pro ostatní kolegy, co se nepříklad Primorska týká, kde jsme byli před dvěma roky, situace se za posledních 10-15 let dost zlepšila, a tak bych se rozhodně nebál hotelů ani pláží, kde určitě nikomu na hlavu nebudou padat omítky jako třeba v krčské nemocnici v Praze. Co se služeb týká, jsou také na jiné úrovni. Upřímně sem tam potkal míň houmlesáků než tady u nás. Samozřejmě, že za kvalitu se platí, takže mířit do Bulharska za levnou dovolenou dnes již neplatí, i když vyjde pořád levněji než Řecko nebo Španělsko. Bankomaty fungují a všechno ostatní taky, včetně lékáren, kde se dá sehnat snad i endiaron proti v bulharsku běžné sra..ce. Very Happy
Nevýhodou jsou časté řasy na plážích (ve velkých letoviscích je čistí) a natřískané pláže, ale tomu se chlapi nevyhnete nikde v Bulharsku, na druhou stranu se dají autem najít mimo centrum menší pláže, kde není tolik lidí. Sprchy na plážích bohužel ani v dnešní době nejsou pravidlem a když už někde jsou, nemusí nutně fungovat.
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  _Mickey_ Tue Apr 09, 2013 7:40 pm

Dik Puliku za info.

Neco uz jsem o tom nasel...myslim, ze se nudit nebudeme, pujcime si auto tak na 5 dni a jak nas znam, vzdycky si neco najdeme, Rhodos jsme za 5 dni ani nestacili projet. Ale je fakt, ze Kos je nekolikrat mensi. No uvidime.
A ty nezoufej, budes mit dovolenou na malte, to taky jen tak nekdo nema ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  maky Wed Apr 10, 2013 5:06 am

No myckei , na maltě, na zlatých pískách, ono se toho při stavbě domu najde....., co chlapi co máme něco za sebou....no a jestlí pak mikoure přijedeš letos na sraz??? máš to kouda!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  sali Sat Apr 13, 2013 7:25 am

Tak u nás už se taky rýsuje co letos s dovolenou. V pondělí začínáme s procesem koupě bytu a stím spojené rekonstrukce. cheers
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  Popenec Thu May 16, 2013 11:22 am

Tak nakonec jsme vybrali. Bude to cesta do Egypta. No jsem zvědavý, jelikož kromě Anglie jsme oba nikdy nikde nebyli. A když už pojedeme, tak do ***** hotelu. Doufám, že ten příplatek bude stát za to Wink Ještě musím někde sehnat šnorchl brýle bounce
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty smer Montenegro

Příspěvek  kris Thu May 16, 2013 11:39 am

Tak po 2 rokoch sme si znova vybrali letnú dovču v Ciernej Hore.(minuly rok to bolo v Bulharsku - tiež autom Smile ).Samozrejme zas autom cez Bosniu (tam prespíme) a končíme v Sutomore (hotel Korali.) Naposledy sme boli pri Tivate a bolo to super....Cesta prekrásná ,hlavne pri rieke Piva cez hory...Je to náročná cesta, ale oplatí sa ísť tadial...Je to lacnejšie,kratšie (ideme od Komarna cez Hu,dalej kúsok HR ,BH a Montenegro...)Casovo je to dlhšie, ale nikam sa neponáhlame,a hlavne vidíme zaujímavú krajinu......Aj decká majú zaujímavejšiu cestu ( 10 a 3 roč.) Ideme sami, ako každy rok,aspon nás nikto nezdržuje,nemusíme sa nikomu prispôsobovať ( jazdím dosť dynamicky a rýchlo podla situácie Embarassed ale hlavne bezpečne !!!) Dúfam,že všetko (klop-klop) dopadné na sunny Cheme kuknúť aj Albánsko (možno na budúci rok to bude naša cielová destinácia. Laughing ) Ak máte neaké dotazy kludne sa pýtajte !

Scénic II 1,9 dci 88kw 2003

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  PRADedaR Sat Jun 15, 2013 8:01 pm

Zdar kluci,koho potkám od 22.6 v Tatrách  Scendíka se žlutým balonkem nebo medvěda?????
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  nera738 Mon Jul 15, 2013 5:36 am

no chlapci, ja odchádzam 24.7 na Sarti do Gr. Som zvedavý aká bude cesta o čo na to povie Grandík. Ideme šiesti + nejaká tá batožina. Grandík má 190 000 tak mám trochu obavy no je skoro celý rekonštruovaný Smile tak by to mohol zvládnuť. 3koda že nemám ani balónik ani nálepku no dlho som tu nebol, tak možno si ju ani nezaslúžim no nikto ma nebude poznať. škoda. Držte palce alebo dajte nejake rady. Smile
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  _Mickey_ Mon Jul 15, 2013 6:58 am

Tyjo, tak to preju stastnou a uspesnou cestu tam i zpet.
Ja o Recku taky uvazoval, autem by me to desne lakalo, ale mamina je zasadne proti, ze to je uz moc daleko.
Je fakt, ze nejdal jsme zatim jeli Chorvatsko 1300 km, to Recko asi bude o krapitko dal, tak potom kdyztak poinformuj.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  maky Tue Jul 16, 2013 5:03 am

Zdarec nera 738, kup dětem kindr vejce, čokoládku jim dej spapat, hračku uvnitř na hraní,  spodek provrtej, nahřej a nastrč na anténu, zatáhni jako zpět aby se ta nahřátá dírka zatáhla a vrškem to zaklop a máš ten nejjednodušší poznávací znak, pak zajdi do prodejny kde mají auto kely a tam si kup samolepící písmenka a nalep na zadek svého mazlíka svůj nick. No a o samolepky si napiš svarovi.... Jinak šťastnou cestu....bezva dovolenou... pohodový návrat a spotřebu 0,5 litru na 1000km!!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Belgicko

Příspěvek  kris Tue Jul 16, 2013 5:38 am

Tak som minuly tyzden absolvoval predlzeny víkend do Bruselu .Bolo to presne 1250 km...Cesta po dialnici od Senca (SK) az do Belgicka.MCestu som absolvoval v noci a bez striedania vodicov( manzelka nerada jazdí v noci a hlavne ak je vela aut na dialnici..Rolling Eyes ) Mne to nevadí ja zas jazdím rád,aj ked to bolo jednotvárné a dost vycerpávajuce...S prestávkami a malým spaním ( tak 1 hod.) sme to absolvovali za 13 hod..Cool 
Peknú cestu nám ale skazila porucha na aute,zlomil sa srob na hornom silentbloku motora po 500km. Menil som to tak mesiac dozadu,najazdil som nanom tak 300 km ..Evil or Very Mad Bola to tal.vyroba za 40 euri..nevydrzalo to (guma) ,ohlo sa to a srob to nevydrzal a bolo...Twisted Evil Tak som dalsich 700km absolvoval huciacim motorom..az do Bruselu. Tam som to dal do Renault servisu:oops: a za 3 hodky mi to vymenili..Stalo ma to 415 euri (original diel silentbloku,prasknuty drziak motora ,praca.)Shocked 
Co uz,aspon teraz viem ze niekedy sa neoplatí kupovat druhovýrobu....Teraz ma caka dalsích 1200 km do Ciernej Hory,tak dúfam klop-klop,vsetko dopadne na 1.bounce 

Scenic II 1,9dci 88kw 2003

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  nera738 Tue Jul 16, 2013 10:10 am

s kinderkom by manželka asi nesúhlasila, ale dáme tie písmenká. A tú nálepsku ak by mi SVAR teda poslal by bolo suprové. Inak k ceste. Mám to podľa GPS 1319 km. Rátam +- lebo nie vždy je to košer. 3koda že nikto nejde. Nie že by som sa strachoval ale v taký zraz v GR. Fuuuuuuuuuu, to by bola paráda. Toľko grandíkov grécko nezažilo. Smile
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  nera738 Tue Jul 16, 2013 10:17 am

_Mickey_ napsal:Tyjo, tak to preju stastnou a uspesnou cestu tam i zpet.
Ja o Recku taky uvazoval, autem by me to desne lakalo, ale mamina je zasadne proti, ze to je uz moc daleko.
Je fakt, ze nejdal jsme zatim jeli Chorvatsko 1300 km, to Recko asi bude o krapitko dal, tak potom kdyztak poinformuj.

Mickey
nemôže to byť viac ako nejakých 300 km. Treba dupnúť po stole a hotovo. Ja mám rád cestu autom lebo som taký nejaký krajinný typ Smile Srbsko je na nič, teda prvých 500 km ale potom ok. A Macedónsko ? Nádhera. Spravím tam pár fotiek a potom to zavesím aby ste mi závideli Smile.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  maky Tue Jul 16, 2013 11:36 am

No počítám, že nééé kvůli dětem, že čokoládku a marcipán nemohou???, v tom případě bys jí spapal ty a dětem dal sladkou pusu!!!!, ale mám dojem, že si žena myslí na optický dojem????, ale to až jednou budeš hledat u supermarketu, nebo na nějakým velkým parkovišti vaše auto, poznáš jaká je to výhoda!!!! Tak se měj skvěle a svarovi pošli SZ, on ti pošle samolepy...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  maky Tue Jul 16, 2013 11:40 am

No tak chlapy se taky vyjádřím, jedem se ženou na Zemplínskou šíravu, od 27.7. do 3.8. , tak kdo jste poblíž stavte se na Kaluži....nad bazény....z toho vyplývá svare, že 26. bych ti pokud budeš doma hodil ten disk, jedu přes Kroměříž do Zlína!!!!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  Pule Tue Jul 16, 2013 1:35 pm

Ahoj všichni, no mě už se to taky blíží....v pátek po práci vyrážíme....vezmu to přes PÍSEK, dál přes CEMENTO a v sobotu ráno vpravo kolem garáže přes HADICOV a jsem na MALTĚ.....Very Happy 
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  maky Tue Jul 16, 2013 4:51 pm

jo a nezapomeň na to co je snem každého čecha o dovolené - bez deště, jemnej písek a aby se neposrala míchačka!!!! práci zdar!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  Pule Tue Jul 16, 2013 6:30 pm

no...Maky, bohužel mám obavu, že vydrží, je téměř nová...potvora...Razz 
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 7 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru