Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chorvatsko (nebo jinam) 2012

+20
hudy
nera738
Popenec
Kopy
citron99
štír
PRADedaR
kris
Maros Gilak
Jirin_CZ
Mamut
Pule
sali
svar
budulajs
Sedli
berko
maky
Lazak
Děda
24 posters

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  svar Fri Aug 03, 2012 6:46 am

Na druhou stranu, šťastný člověk, když si může vybírat, kterým autem pojede. Já můžu volit akorát auto a hromadnou dopravu, případně pěšky a kolo scratch Má to i výhody. Máš jedno auto, jasná volba a o starost míň cheers
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  PRADedaR Thu Aug 09, 2012 8:04 pm

Zdar kamarádi,tak moc sem se těšil do Valtic až se na mě ten na hoře pánové odpustí nasral a přišla první rána ,částečně mou vinou ráno byla peněženka na sedadle ale odpoledne už ne,všechny doklady v prčici sklo zajistil zeták oprava dopadla dobře páč je to kluk šikovná.No a protože pánbíček sere na větší hromádku přiletěl blesk a zrušil mě internet.Tak dneska první den klid snad už to tak vydrží.Sali s náhradním řidičákem nelze ven tak Laa nebude tak se snad srazíme někdy jindy a někde jinde.Tak zatím ve Valticích pohoda a doufám,že to tak vydrží až do konce.Tak zatím zdar. Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 872631 geek
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  svar Fri Aug 10, 2012 5:17 pm

Někdo měl tu drzost a vysklil okno? Lidi jsou hovada. Okno seženeš, horší bude kolečko po úřadech pro nový doklady Mad
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  PRADedaR Fri Aug 10, 2012 8:32 pm

Byl to kluk šikula.Grandík byl bez dozoru za celý den tak 30 min.na kafíčko no a podívejte pic kozu do vazu ,oprava hotová kolečko dokladové taky náhradní papíry mám, ty stálé při pracovním nasazení uředníků za 30 dní.A na závěr volám AŤ NA TEBE SKOČI KOSTIŽER A POKŘIVI TI HNATY TAK,ŽE SE NENAŽEREŠ PARCHANTE HNUSNEJ affraid Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 519902
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  berko Sat Aug 11, 2012 6:19 am

jenom si nech všechno do podrobna potvrdit bo si na tebe ten hajzl muže vzit uvěr..nebo něco podobneho
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  štír Tue Aug 21, 2012 7:54 pm

Hoj všichni, už jsme doma. Najeto 5403 km a vše bez jediné závady se spotřebou 6,2 l nafty, 0,2l oleje a 0,1l vody. Rychlost byla vždy něco málo nad rychlostním limitem... (tj. když bylo 130 tak jsem jel 132.. měřeno dle GPS jinak rychlost 136 na tom našem počítadle) Cestovalo se celkem příjemě, když nepočítám naše cesty... to je prostě katastrofa decka poznali hned, že jsme doma Rolling Eyes Příjemně mě překvapili cesty ve Španělsku a odpočívadla ve Francii to bylo prostě neco úžasného a jak z jiného světa Very Happy Jinak Německé dálnice ty Francouzké hravě strčí do kapsy.
Nebylo však vše jen příjemné... ve Francii jsem ve 120 trefil kočku. Kočka samozřejmě nepřežila a vlastně potom už to ani kočka nebyla... Auto to přežilo celkem v pohodě a to díky tomu, že jsem ji trefil přímo na přední levé kolo.. odnesl to jen přední plastový podběh a teď ho kousek chybí... takže budu muset někde sehnat nový. Rolling Eyes
štír
štír

Poeet p?íspivku : 13
Location : Prostějov
Registration date : 04. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  PRADedaR Tue Aug 21, 2012 8:21 pm

Vítám doma čím že si to jel???????? Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 475575
Jedeš na sraz?
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  sali Tue Aug 21, 2012 8:32 pm

Podle spotřeby tipuju že vyhrál Renault cheers
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  štír Tue Aug 21, 2012 9:26 pm

Na sraz asi nejdu. Ted jsem se dozvedel, ze nejaky je Very Happy

Jo jel jsem Renaultem. Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 19836
štír
štír

Poeet p?íspivku : 13
Location : Prostějov
Registration date : 04. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  maky Wed Aug 22, 2012 5:24 am

Nojo štírku, to musíš číst celé forumn, vždyť o srazu tu píšeme od května!!!!! No ale konec mentorování , pánové a dámy, nabízím volný pokoj na ubytování ve Velkém Meděru v termálech... Je to 2 - 3 lůžkový pokoj s vlastní WC, sprcháč., na pokoji je televize, lednička, ve společenské místnosti pak velký jídelní stůl, televize, a kuchyň slušně vybavená, na terase je možnost grilování, auta zdarma ve dvoře. Do termálů 60 metrů. Cena 11eček na noc/ osoba. termín : 29.9. - 3.10. 2012. Vlez do temálů je 7 eček dospělý den všední, svátek a neděle 8e. V areálu je veškerý komfort co se pití, žrasa a vyžití týče. Jo a odkaz je na jiném místě, nebo si najděte aquapark velký meder, já jedu ale odřekla mi švagrová, nastupuje 3.10 do lázní Teplice ( původně měla až 6.10), tak je mi líto to odříci( rozuměj ten pokoj a být tam s někým cizím!)
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  citron99 Wed Aug 22, 2012 6:44 pm

maky napsal:Nojo štírku, to musíš číst celé forumn, vždyť o srazu tu píšeme od května!!!!! No ale konec mentorování , pánové a dámy, nabízím volný pokoj na ubytování ve Velkém Meděru v termálech... Je to 2 - 3 lůžkový pokoj s vlastní WC, sprcháč., na pokoji je televize, lednička, ve společenské místnosti pak velký jídelní stůl, televize, a kuchyň slušně vybavená, na terase je možnost grilování, auta zdarma ve dvoře. Do termálů 60 metrů. Cena 11eček na noc/ osoba. termín : 29.9. - 3.10. 2012. Vlez do temálů je 7 eček dospělý den všední, svátek a neděle 8e. V areálu je veškerý komfort co se pití, žrasa a vyžití týče. Jo a odkaz je na jiném místě, nebo si najděte aquapark velký meder, já jedu ale odřekla mi švagrová, nastupuje 3.10 do lázní Teplice ( původně měla až 6.10), tak je mi líto to odříci( rozuměj ten pokoj a být tam s někým cizím!)

Jé, škoda Maky, já se tam chystám po 10. září. Mohl jsem ti s mojí ženou dělat společnost. V Mederu jsem byl první týden v červenci, pivko v areálu za 1e je příjemný Very Happy
citron99
citron99

Poeet p?íspivku : 104
Location : Brno
Registration date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  Jirin_CZ Wed Aug 22, 2012 8:00 pm

maky mozna bych nabidku vyuzil... Smile Jestli je jeste platna...
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 229
Age : 35
Location : Zalezlice
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  maky Thu Aug 23, 2012 6:14 am

Jasně jirine... odpoledne se smluvíme, Jéé citronku, tak to mě mrzí ale ten termín vychází z toho důvodu, že moje drahá již vyčerpala letošní dovolenou na vnoučata a tak jedeme hned první den jejího důchodu!!!!( od 1.10.2012) To víte chlapci a děvčata sme už na tu lahodu nadržený, jak malý smradi na cumel....Ale hned si zamlouváme celej barák na 26.12 - 30.12. 2012, tak kdyby měl někdo zájem......
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  citron99 Thu Aug 23, 2012 4:41 pm

maky napsal:Jasně jirine... odpoledne se smluvíme, Jéé citronku, tak to mě mrzí ale ten termín vychází z toho důvodu, že moje drahá již vyčerpala letošní dovolenou na vnoučata a tak jedeme hned první den jejího důchodu!!!!( od 1.10.2012) To víte chlapci a děvčata sme už na tu lahodu nadržený, jak malý smradi na cumel....Ale hned si zamlouváme celej barák na 26.12 - 30.12. 2012, tak kdyby měl někdo zájem......


Tak vám všem přeji příjemný cachtání v teplé vodě a klábosení nejen o Renaultech ..... Very Happy
(ten zimní termín zní lákavě Wink )
citron99
citron99

Poeet p?íspivku : 104
Location : Brno
Registration date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  štír Thu Aug 23, 2012 7:27 pm

maky napsal:Nojo štírku, to musíš číst celé forumn, vždyť o srazu tu píšeme od května!!!!! No ale konec mentorování , pánové a dámy, nabízím volný pokoj na ubytování ve Velkém Meděru v termálech... Je to 2 - 3 lůžkový pokoj s vlastní WC, sprcháč., na pokoji je televize, lednička, ve společenské místnosti pak velký jídelní stůl, televize, a kuchyň slušně vybavená, na terase je možnost grilování, auta zdarma ve dvoře. Do termálů 60 metrů. Cena 11eček na noc/ osoba. termín : 29.9. - 3.10. 2012. Vlez do temálů je 7 eček dospělý den všední, svátek a neděle 8e. V areálu je veškerý komfort co se pití, žrasa a vyžití týče. Jo a odkaz je na jiném místě, nebo si najděte aquapark velký meder, já jedu ale odřekla mi švagrová, nastupuje 3.10 do lázní Teplice ( původně měla až 6.10), tak je mi líto to odříci( rozuměj ten pokoj a být tam s někým cizím!)

No to já naprosto chápu, že bych to měl číst celé, ale můj problém je, že to auto je manželky Very Happy No a jak už to býva o servis atd.. se starám já takže to spíše sleduji z jiného důvodu Embarassed
štír
štír

Poeet p?íspivku : 13
Location : Prostějov
Registration date : 04. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  maky Thu Aug 23, 2012 8:03 pm

Ach joo štírku, musíš si to autíčko od ženy zapůjčit a přijet na sraz abys pochopil, že toto forumn je jak radící, tak také o velkém přátelství a věř, že všichni jak tu jsme tak je to skvělá parta protože, sice člověk má zadek aby mohl při řízení auta sedět a nemusel řídit vestoje, ale také pámbůh člověka obdařil hubou aby mohl popít a pojíst a pokecat s kamarády...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  maky Thu Aug 23, 2012 8:06 pm

No pak se mi také líbí jak na nás vždy v době plánování srazů nenápadně začne zapomínat myckei, teda pokud nepřekvapí a nepřijede!!!! co ??? Koukej, že přijedeš...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  svar Thu Aug 23, 2012 8:06 pm

Prd půjčovat auto. Pošli majitelku a je to Twisted Evil
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  PRADedaR Thu Aug 23, 2012 8:24 pm

No podívej , musíš udělat obchvat z leva přesvěč ženu,že na ten sraz chce vlastně ona a ty seš vlastně ta dobrá duša která ju doprovodí. U nás to funguje ,tak proč né u vás ženské sou všechny stejné hodíš dvě do pytla zatřepeš a zase vytahneš ženskou. flower geek
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  PRADedaR Thu Aug 23, 2012 8:30 pm

maky napsal:No pak se mi také líbí jak na nás vždy v době plánování srazů nenápadně začne zapomínat myckei, teda pokud nepřekvapí a nepřijede!!!! co ??? Koukej, že přijedeš...
Maky já tvrdím,že přijede ale mužeme uzavírat sázky . Dávám do hry karton nealko lahváčů Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 38652
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  štír Thu Aug 23, 2012 8:44 pm

maky napsal:Ach joo štírku, musíš si to autíčko od ženy zapůjčit a přijet na sraz abys pochopil, že toto forumn je jak radící, tak také o velkém přátelství a věř, že všichni jak tu jsme tak je to skvělá parta protože, sice člověk má zadek aby mohl při řízení auta sedět a nemusel řídit vestoje, ale také pámbůh člověka obdařil hubou aby mohl popít a pojíst a pokecat s kamarády...

To já naprosto chápu :-) je to tu stejné jako na foru od mého auta... C5 Very Happy Asi to bude ovlivněno původem vozů Very Happy Very Happy

Manželku nepošlu. Ona na to není Laughing By jste ji ještě rádi vraceli.
štír
štír

Poeet p?íspivku : 13
Location : Prostějov
Registration date : 04. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  PRADedaR Thu Aug 23, 2012 8:52 pm

No když myslíš Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 38652 geek
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  maky Fri Aug 24, 2012 5:07 am

To mi připomíná tchýni mojeho syna, též ze Zlína.... Když si chci se Staňou dát baňku, tak hlásí " hoši nelíte mu to, mu to nechutnááá", tak se obvykle optám " a ví o tom, že mu to nechutnááá???", ona na to " ano říkám mu to 38 rokůůů", jojo je krásný ten náš pokakaný svět!!!! Ale chlapi přijeďte i na kole,,, o dopravním prostředku to nejníí, ( teda pokud je to renault)...Ale přijmeme každého potřebného, vždyť svare aní netušíme jak tomu chlapci je, jak se mu stýská po autíčku s Routou Maklé... no a kté poznámce štírka, " manželku nepošlu, by jste jí vraceli, no samo, že bychom ti jí vrátili, ale pobavenou, odpočatou, a bohatší o hodně dobrejch kamarádů!!!"
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  _Mickey_ Sun Aug 26, 2012 6:30 pm

Panove, tak jsem se vratil ze jihu Moravy. A 2x pri navsteve v Laa jsem se rozhlizel po celem parkovisti a ani jeden scenda ;-) Kdepak jste byli?
Jinak krom toho, ze tam bylo neskutecny vedro, tak se musim podelit s jednim zazitkem:
Cestou zpatky jsme se stavili na zamku Karlova koruna a na prohlidku jsme "vyfasovali" partu 8 priznivcu znacky Audi.
Udelali si tam takovy minisrazek, ale panove a damy...panbuh me netrestej, IQ vsech tech 8 lidi bylo na urovni asi tak 100, vic ani za mak.
Hlasky typu "Ja mam moc drahy auto, tak nemam na vstupny, nemate neco zadara?", "Ja mam jenom eura, berete eura?", "Jee tadyta skrinka je moc mala, me se tam nevejde ani mobil.", "Tohle ja bych nemoh nosit, jak to neni Nike, tak to bych na sebe nevzal"...a to je jen to, co mi utkvelo v hlave.
I kdyby jenom z tohohle duvodu, tak si asi nikdy nekoupim Audinu. Jestli mate kamose na Audi foru, tak jim to tam vyridte, co tam maji za myslitele ;-) U dvou znam i prezdivky, pac meli "kraaasny" tricka s prezdivkama ;-)

Hezky konec prazdnin a vyhybejte se Audinarum :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  PRADedaR Sun Aug 26, 2012 6:49 pm

No nazdar, vLaa jsem být nemohl páč mě hnědý spoluobčan čornul doklady a na náhradních do zahraničí nelze.Ale tuto kásnou zem jsem užil dost,jak bude chvilka času dodám pár foto to bys mohl taky ať se mužem kochat. A co na sraz jedeš? Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 38652 geek
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Chorvatsko (nebo jinam) 2012 - Stránka 5 Empty Re: Chorvatsko (nebo jinam) 2012

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru